An overview of successful products: A glance at the Hansgrohe compact catalogue

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Nasze katalogi online

Dowiedz się wszystkiego o świecie Hansgrohe online. 

Twoi klienci znajdą wszystkie informacje o designie łazienkowym i innowacjach za pomocą iPad‘a. Katalogu on line używaj w trakcie swoich rozmów handlowych. Aplikację można pobrać za darmo, zawiera ona mnóstwo dodatków, prezentacji, które sprawią, że Twój klient zacznie inaczej patrzeć na wodę. 

Nasza aplikacja oferuje: 

 • Przyjemność kąpieli w wielu wymiarach.
  Co uczyniłoby doznania Twoich klientów jeszcze piękniejszymi? U nas znajdziesz rozwiązania od eleganckich kompletów prysznicowych i wielofunkcyjnych główek prysznicowych, po spektakularne głowice prysznicowe.Zapoznaj swoich klientów z rozwiązaniami dostosowanymi do ich indywidualnych potrzeb, które jednocześnie są ekonomiczne i ekologiczne. Zaprezentuj również przyjemność kąpieli dzięki systemowi Select - komfort za dotknięciem przycisku, a także przedstaw im system AirPower, który łączy wodę z prysznica z powietrzem. 
 • Baterie łazienkowe - perfekcyjne w formie i funkcjonalności.Twoi klienci szukają odpowiedniej armatury do ich umywalki? Pomożemy.Twoi klienci chcą przeprojektować swoją umywalkę? Pomożemy. Skorzystaj z konfiguratora, gdzie dzięki szerokiej gamie naszych produktów znajdziesz idealne połączenia umywalek i baterii. Twój klient może nawet przetestować różne wysokości, aby znaleźć rozwiązanie dające najwięcej przestrzeni w łazience.
 • Zapoznaj klienta z nowoczesnymi produktami do kuchni - od teraz funkcja prysznica dostępna również dla warzyw i owoców! Użyj aplikacji, aby zademonstrować jak nowocześnie może zmienić się zlewozmywak w kuchni za sprawą odpowiednio dobranej baterii. U nas niezliczony wybór wzorów, końcówek, obrotowych i podlegających regulacji elementów. Gwarantujemy, że nasze rozwiązania zapewnią zaspokojenie potrzeb w przestrzeni kuchni.
 • Wirtualne projektowanie łazienki.
  Zaprezentuj klientom jak wybrany produkt będzie się prezentował w ich domu. Skorzystaj z funkcji kamery Twojego iPad’a, aby zwizualizować interesujący Cię produkt w docelowej przestrzeni. Do dyspozycji masz także notepad, dzięki któremu możesz wydrukować listę swoich ulubionych produktów.
Kod QR: pobierz katalog Hansgrohe na iPada

Link do aplikacji w iTunes: zeskanuj kod QR swoim iPadem.

Dotknij mnie! Całkowicie inny katalog

Zdjęcia

Wkrocz w niesamowity świat produktów Hansgrohe - katalog w formie aplikacji.

 • Strona główna
 • Hansgrohe Select - produkty
 • AirPower: łączy powietrze z wodą za pomocą podmuchu
 • Przyjemnej zabawy poprzez rozwijanie swojej ComfortZone
 • Konfigurator atmosfery
 • Armatura PuraVida
 • Armatura kuchenna Metris z Select
 • Wyszukiwarka punktów handlowych GPS
 • Dowiedz się wszystkiego o Hansgrohe

Klasyczny: katalog kompaktowy Hansgrohe w wygodnym formacie

Główny katalog Hansgrohe, zawierający 128 stron, w pełni przedstawia szeroki asortyment produktów i rozwiązań technicznych. Pozwala także wnikliwie zagłębić się w tajniki instalacji podtynkowej dzięki iBox universal. Dowiedz się wszystkiego na temat systemów odpływowych do umywalki, wanny, prysznica, znajdź odpowiednią armaturę do kuchni.
Przejrzyj, pobierz lub zamów.

Życzymy przyjemnego zanurzania!
Twoja marka Hansgrohe

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK