Axor Starck Organic - podążaj za sercem i rozumem

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Axor Starck Organic - rewolucja w podejściu do wody

Ciąg dalszy historii sukcesu marki Axor i Philippe'a Starcka

Kolekcją Axor Starck Organic marka Axor i Philippe Starck zrewolucjonizują sposób korzystania z wody. Miękki strumień prysznicowy o dużej objętości płynący z armatury oferuje zmysłowe doznanie w kontakcie z wodą. Jednocześnie nowatorska dla armatury umywalkowej koncepcja obsługi za sprawą oddzielenia elementów regulacji temperatury i objętości strumienia wykazuje doskonałą ergonomię.  

Axor Starck Organic przyczynia się również do wydajnego wykorzystania zasobów: w trybie normalnym strumień prysznicowy armatury oferuje pełną funkcjonalność przy wielkości przepływu max. 3,5 l/min. Wstępne ustawienie temperatury wody dodatkowo zmniejsza zużycie ciepłej wody i energii podczas mieszania. Już na etapie produkcji armatury konstrukcja pustego korpusu przyczynia się do mniejszego zużycia materiału i energii. Oprócz tego izolowane prowadzenie wody zapobiega przedostaniu się do wody ołowiu i niklu. Te inteligentne funkcje nie tylko wyznaczają nowe standardy, ale także oferują projektantom przekonujące rozwiązania na szczególne wymagania i życzenia klientów.  

Równie nadzwyczajny: organiczno-minimalistyczny design, który cechuje całą kolekcję - od akcesoriów, przez prysznic i wannę ,po umywalkę. Miękkie formy i płynne przejścia harmonizują aranżacje łazienkowe w różnych stylach. 

Przegląd produktów Axor Starck Organic z podziałem na kategorie: 

Axor Starck Organic armatura umywalkowa.

Armatura łazienkowa

Armatura umywalkowa za sprawą nowego strumienia prysznicowego oszczędza wodę i energię. Wybierz spośród czterech modeli o różnej wysokości lub wersję do montażu na ścianie. Do wolnostojącej wanny pasuje 2-uchwytowy termostat wannowy do montażu w podłodze. Do prysznica i wanny Axor Starck Organic oferuje różne baterie podtynkowe i natynkowe, wśród nich również termostat, na który może zdecydować się Twój klient. Asortyment uzupełniają zawory odcinające i przełączające oraz 2-uchwytowa bateria bidetowa.

Armatura łazienkowa z kolekcji Axor Starck Organic ( od )

<
>
Axor Starck Organic głowica prysznicowa.

Prysznice

Do prysznica marka Axor oferuje pasujące do kolekcji podłużne główki prysznicowe. Są one dostępne pojedynczo lub jako zestaw i mają dwa rodzaje strumienia.Głowica prysznicowa pasująca do Axor Starck Organic: 24 x 24, do montażu równo z sufitem  z przyłączem sufitowym lub ramieniem prysznicowym.

Prysznice z kolekcji Axor Starck Organic i pasujące produkty ( od )

<
>
Akcesoria Axor Starck Organic.

Akcesoria

Dzięki wielu akcesoriom projektu Philippe Starcka możesz zaoferować swoim klientom pasujące dodatki. Oferta obejmuje uchwyty, wieszaki na ręcznik, kubek do mycia zębów, haczyk pojedynczy, mydelniczkę i wiele innych akcesoriów.

Akcesoria łazienkowe z kolekcji Axor Starck Organic ( od )

<
>

Wiele możliwości z Axor Starck Organic

Zdjęcia

Minimalistyczny i organiczny design wpisze się w styl każdej łazienki

  • Łazienka marzeń Axor Starck Organic
  • Bateria Axor Starck Organic z umywalką Laufen.
  • Axor Starck Organic na umywalce Starck 2 firmy Duravit.
  • Axor Starck Organic na umywalce marki Kohler.
  • Bateria Axor Starck Organic obok umywalki Starck 1 firmy Duravit.
  • Bateria Axor Starck Organic na umywalce Memento firmy Villeroy & Boch.
  • Bateria ścienna Axor Starck Organic
  • Axor Starck Organic na umywalce Silk marki Keramag.
  • Bateria Axor Starck Organic na umywalce Elements marki Roca.
  • Bateria Axor Starck Organic na umywalce LW 900 marki Toto.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
Axor. Form Follows Perfection