Axor Starck: Estetyka minimalizmu.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Axor Starck

Estetyka minimalizmu

Axor Starck to kolekcja łazienkowa, która ma nieprzemijalną wartość i przetrwa każdą modę: cechuje ją minimalistyczna estetyka, puryzm i redukcja do tego, co istotne.

Philippe Starck zrewolucjonizował świat łazienkowy swoim nowatorskim spojrzeniem na łazienkę jako „Salon d’eau“. Nadzwyczajnie prostolinijny design Axor Starck jest ponadczasowy i od ponad 20 lat zjednuje sobie klientów na całym świecie wciąż od nowa - z wielkim sukcesem: design, który ofiarowuje spokój i odpoczynek.

Przegląd produktów Axor Starck z podziałem na kategorie:

Axor Starck bateria umywalkowa.

Armatura łazienkowa

Axor Starck oferuje armaturę umywalkową w modelach o różnej wysokości i 3 wariantach obsługi: od uchwytu typu joystick, przez armaturę 2-uchwytową, po 3-otworową, która jest dostępna także w wersji do montażu na ścianie nad umywalką. Do obiektów użyteczności publicznej jest także rozwiązanie w postaci armatury elektronicznej. Do prysznica i wanny dostępne są baterie jednouchwytowe do montażu podtynkowego i natynkowego, termostaty podtynkowe i różne baterie wannowe, jak np. stojąca bateria wannowa do montażu w podłodze.

Armatura łazienkowa z kolekcji Axor Starck i pasujące produkty ( od )

<
>
Bateria umywalkowa Axor Starck V

Axor Starck V

Pierwsza szklana bateria marki Axor pozwala doświadczać witalności wody w postaci wiru. Łączy ona w sobie organicznie rzeźbiarską formę z wyjątkową łatwością obsługi. Wylewka może być obracany o 360 °, a dzięki funkcjom Easy-Click-In i Safety-Stop można w prosty sposób zdjąć szklany korpus z podstawy baterii – co ułatwia czyszczenie i regulację. Baterie Axor Starck V są dostępne w dwóch wysokościach, oraz w wersji 2-otworowej.  Dla wszystkich wariantów, uchwyt może być umieszczony z lewej lub prawej strony.

 

Armatura lazienkowa Axor Starck V ( od )

<
>
Baterie umywalkowe Axor Starck X

Axor Starck X

Jednouchwytowe baterie Axor Starck X są dostępne w wariantach o czterech wysokościach, w wersji elektronicznej oraz w wersji naściennej. W ofercie znajdują się baterie z termostatem oraz podłogowe baterie wannowe, a także baterie bidetowe.

Armatura łazienkowa z kolekcji Axor Starck X ( od )

<
>
Prysznice Axor Starck.

Prysznice i systemy prysznicowe

Wielofunkcyjne systemy prysznicowe i główki prysznicowe o minimalistycznym wzornictwie są charakterystyczną cechą łazienek Axor Starck. Kolumny prysznicowe Axor Starck łączą w sobie głowicę, główkę prysznicową i termostat. Waterwall ma zintegrowane wszystkie ważne elementy prysznicowe od armatury, przez głowicę prysznicową i dysze boczne, po półki. Oprócz tego do wyboru jest wiele innych głowic talerzowych o różnych średnicach i długościach ramienia.

Prysznice i komplety prysznicowe z kolekcji Axor Starck i pasujące produkty ( od )

<
>
Kubek do mycia zębów Axor Starck.

Akcesoria

Estetyczny minimalizm spod pióra francuskiego projektanta charakteryzuje również akcesoria w kolekcji Axor Starck: mydelniczka, haczyk pojedynczy, wieszak na ręcznik, kubek do mycia zębów, lampa ścienna i wiele innych. Dzięki tym elementom wyposażenia możesz zaproponować swojemu klientowi kompletną aranżację łazienki spójną pod względem stylistyki.

Akcesoria z kolekcji Axor Starck i pasujące produkty ( od )

<
>
Armatura kuchenna Axor Starck.

Armatura kuchenna

Axor Starck oferuje imponująca gamę produktów stworzoną dla kucharzy, którzy są miłośnikami designu. Charakterystyczny elementem baterii jest uchwyt typu joystick i zakres obrotu z możliwością wstępnego ustawienia. W obu wariantach baterii z wysoką wylewką, uchwyt możesz umieścić z prawej albo lewej strony. Wersja z wyciąganą wylewką prysznicową oferuje szerszy zakres funkcjonalny. Axor Starck Semi-Pro z wylewką na sprężynie ze stali szlachetnej, o zakresie obrotu 360 stopni, sprawdza się wyjątkowo dobrze w przypadku podwójnych zlewów i rozwiązań typu wyspa.

Armatura kuchenna z kolekcji Axor Starck ( od )

<
>

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
Axor. Form Follows Perfection