Kobieta w kąpieli za kroplistą zasłoną

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Prysznice

Nasza kluczowa kompetencja: Więcej przyjemności pod prysznicem dla każdego! Teraz z technologią Select

Tutaj znajdziesz cały asortyment produktów hansgrohe do prysznica. Pokaż swojemu klientowi, jak dziś wygląda kąpiel pod prysznicem. Dbamy o to, by kąpiel była czystą przyjemnością - z naszymi głowicami, główkami prysznicowymi i dyszami bocznymi oraz systemami prysznicowymi. Z innowacyjną technologią Select, która dostarcza radości za dotknięciem przycisku. Ciesz się szerokim wyborem nawet do szesnastu rodzajów strumieni, niezliczonymi wariantami pryszniców o różnej wielkości i wielokrotnie uhonorowanym designem. W piękniejszy i bardziej różnorodny sposób Twoi klienci nigdy nie mokli w deszczu.

Najwyższej jakości prysznice dla każdego gustu, typu prysznicowej osobowości i na każdą kieszeń

Prysznice hansgrohe pracują w oparciu o innowacyjne techniczne detale. Przekonaj swoich klientów przy pomocy kluczowych argumentów, takich jak:

  • Select: Radość za dotknięciem przycisku
  • AirPower: Więcej przyjemności dzięki kroplom o dużej objętości
  • XXL-Performance: Dla naprawdę wielkoformatowej przyjemności kąpieli
  • QuickClean: Osady kamienia zetrzyj w mgnieniu oka 
  • EcoSmart: Oszczędzaj nawet do 60 procent wody, chroń klimat  

Jako profesjonalista branży łazienkowej obok informacji produktowych znajdziesz także pliki projektowe oraz wskazówki montażowe i serwisowe do pobrania.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK