Termostat ShowerSelect z główką prysznicową

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Sterowanie prysznicowe

Manualne lub elektroniczne sterowanie przyjemnością kąpieli pod prysznicem - z topowym serwisem instalacyjnym dla profesjonalistów łazienkowych

Marka Hansgrohe wyposażyła swoje elementy sterujące prysznicami w moc innowacji. Wybierz między termostatami natynkowymi lub podtynkowymi, które umożliwiają niezawodną regulację objętości strumienia i temperatury wody. Po to, aby zaoferować Twoim klientom maksymalny poziom wygody i ochronę przed nieprzyjemnymi skokami temperatury. Tak, aby mogli oni podnieść estetyczny i technologiczny standard swoich łazienek.
Nowe topowe produkty Hansgrohe to:

 • w obszarze montażu natynkowego: ShowerTablet Select. Także w obszarze rozwiązań termostatycznych Hansgrohe stawia na innowacyjne przyciski Select. Ponieważ są one tak intuicyjne w obsłudze, a w przypadku sterowania prysznicem - szczególnie przyjazne dla użytkowników niezależnie od wieku. Dzięki szklanym półkom (300 i 700 milimetrów szerokości) te designerskie termostaty oferują mnóstwo miejsca na prysznicowe akcesoria. Prawdziwa innowacja: ShowerTablet Select 700, pierwszy termostat natynkowy Hansgrohe, który umożliwia sterowanie jednostrumieniową głowicą prysznicową, taką jak na przykład Rainmaker Select, na bazie instalacji podtynkowej. Także w strefie wanny ten "tablet" przyciąga spojrzenia za sprawą obszernej powierzchni półki.
 • w obszarze montażu podtynkowego: elementy zewnętrzne ShowerSelect. Proste dotknięcie przycisku wystarczy, aby włączyć i wyłączyć prysznic lub zmienić strumień. Dzięki temu można w prosty sposób na bazie iBox universal zrealizować rozwiązania prysznicowe  nawet z czterema odbiornikami. Szczególnie elegancko wygląda to, gdy uchwyt Porter i przyłącze węża są już zintegrowane. Nowy estetyczny hit: ShowerSelect z gładką szklaną powierzchnią – do sterowania od 1 do 4 odbiornikami.

ShowerSelect ze szklaną powierzchnią

Sterowanie prysznicowe

Tutaj znajdziesz termostaty manualne do montażu natynkowego od Ecostat Comfort, po Ecostat Select z powierzchnią półki ze szkła hartowanego. Poza tym: termostat podtynkowy dla jednego lub więcej odbiorników prysznicowych oraz zawory odcinające i przełączające dla nawet czterech odbiorników prysznicowych. RainBrain z panelem dotykowym i szereg elementów zewnętrznych dopełniają asortyment.

Sterowanie prysznicowe Hansgrohe ( od )

<
>

Termostaty natynkowe i podtynkowe

Zdjęcia

Indywidualne sterowanie wodą - z manualnymi elementami sterującymi dla jednego lub kilku pryszniców

 • ShowerTablet Select 700
 • ShowerSelect szklany termostat
 • ShowerTablet Select
 • Ecostat Select
 • Ecostat Comfort
 • ShowerSelect podtynkowy dla 1 odbiornika
 • ShowerSelect podtynkowy dla 2 odbiorników
 • ShowerSelect podtynkowy dla 3 odbiorników
 • ShowerSelect podtynkowy dla czterech odbiorników
 • Odbiornik z podtynkowym ShowerSelect z Porter

Sterowanie elektroniczne - podtynkowy minikomputer

Wielofunkcyjne centrum sterowania marki Hansgrohe nazywa się RainBrain. Instaluje się je również w ścianie. Stamtąd odbywa się elektroniczne sterowanie prysznicami, strumieniami, temperaturą, oświetleniem i muzyką. Zapewnia to maksymalny komfort i zmysłową radość pod prysznicem. Idealne rozwiązanie w przypadku budowy nowej łazienki.

Sterowanie prysznicem za pomocą panelu dotykowego - tak to działa: Uruchom animację RainBrain.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK