Kobieta w kąpieli z zestawem prysznicowym

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Zestawy prysznicowe

Komfortowe, praktyczne i indywidualne zestawy do prysznica

Główka prysznicowa Hansgrohe plus drążek prysznicowy w pakiecie: oto atrakcyjne połączenie. Prawie każda główka prysznicowa dostępna jest w zestawie z pasującym drążkiem prysznicowym. Drążki są dostępne standardowo w wariantach o długości 65 i 90 cm. Zestawy prysznicowe Hansgrohe urzekają nie tylko swoim wyglądem, lecz także funkcjonalnością.

Mężczyzna z zestawem prysznicowym

Zestawy prysznicowe

Bogaty, różnorodny asortyment zestawów prysznicowych Hansgrohe zapewnia indywidualną przyjemność kąpieli. Pokaż swoim klientom odnoszące sukces duety, jak główka prysznicowa Raindance Select plus drążek prysznicowy Unica'S Puro lub nowa Croma 100, czy główka prysznicowa Select plus drążek prysznicowy Unica' Croma. Nowy zestaw prysznicowy Crometta 100, zestaw Raindance Allrounder lub zestaw Raindance Rainbow. Znajdziesz tu także kombinacje prysznicowe składające się z zestawu prysznicowego i termostatu.

Zestawy prysznicowe Hansgrohe ( od )

<
>

Twoje kluczowe argumenty na rzecz zestawów prysznicowych Hansgrohe:

  • Drążki prysznicowe są stabilne, łatwe w obsłudze i wyjątkowo proste w pielęgnacji. Za ich pomocą można ustawić główkę prysznicową na dowolnym poziomie - odpowiednio do wzrostu, dla każdej grupy wiekowej i pozycji pod prysznicem. Wiele zintegrowanych uchwytów prysznicowych Porter posiada regulowany kąt nachylenia i oferuje wygodną możliwość regulacji w trzech kierunkach.
  • Główki prysznicowe zapewniają przyjemność kąpieli à la Hansgrohe – z wyborem nawet do trzech rodzajów strumienia i innowacyjnymi technologiami jak Select, AirPower i QuickClean. Prawie każda główka prysnicowa dostępna jest w wariancie EcoSmart. Inteligentne ograniczenie przepływu czyni przyjemność pod prysznicem bardziej przyjazną środowisku.

Unica - wynalazek ze Schwarzwaldu podbija świat

Czy wiesz, że Hans Grohe wynalazł drążek prysznicowy Unica ponad 60 lat temu? W roku 1953 założyciel firmy i naczelny konstruktor miał już 82 lata. Produkcja pierwszych modeli drążka prysznicowego ruszyła w latach rozkwitu gospodarki niemieckiej. W tamtych czasach Unica była sensacją na rynku sanitarnym. Dziś drążek prysznicowy jest standardem na świecie. Także dlatego, że jego montaż jest tak dziecinnie łatwy.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK