Termostat Ecostat E

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Inne systemy sterowania prysznicem

Niezawodne elementy obsługi - tak mechaniczne, jak i elektroniczne

Hansgohe oferuje wiele nowoczesnych elementów sterujących do prysznica, które precyzyjnie regulują objętość strumienia i temperaturę.

Termostaty Ecostat E / S - sterowanie mechaniczne, montaż podtynkowy

Te Ecostaty Hansgrohe są dostępne w dwóch wariantach wzornictwa: Ecostat E o kwadratowym wzornictwie i zaokrąglonych narożnikach oraz Ecostat S o okrągłym kształcie.

To cieszy fachowca:

  • Płaskie elementy zewnętrzne można w prosty sposób zamontować na iBox universal .
  • Możesz polecać produkty sprawdzone przez lata pod względem technicznym i funkcjonalnym.
  • Oferujesz swojemu klientowi dwa warianty wzornictwa - dla większego indywidualizmu.

To cieszy użytkownika:

  • Stała temperatura wody. Nieprzyjemny gorąc lub uderzenia zimna należą dzięki temu do przeszłości. Za pomocą dolnego pokrętła ustawiana jest temperatura wody. Do sterowania główką i głowicą prysznicową służy górne pokrętło.
  • Ergonomiczny komfort obsługi. Pokrętła, w które wyposażone są elementy sterujące, perfekcyjnie leżą w dłoni także wtedy, gdy jest ona namydlona.
  • Wysoki poziom bezpieczeństwa. Duże oznaczenia zapewniają doskonałą czytelność i komfort obsługi - także osobom w starszym wieku.
  • Dużo swobody ruchów. Instalacja podtynkowa generuje dużo wolnej przestrzeni.
  • Wzornictwo najwyższej klasy. Termostaty Ecostat przyciągają wzrok swoim pięknem.

Ecostat Comfort / Universal – sterowanie mechaniczne, montaż natynkowy

Te termostaty podnoszą standard w aspekcie technicznym, estetycznym i ergonomicznym w strefie prysznica i wanny. Dzięki wkładom ceramicznym możesz w niezawodny sposób regulować temperaturą i siłą strumienia. Termostaty zawierają blokadę bezpieczeństwa przy 40° C (ochrona przed poparzeniem) oraz opcjonalnie przycisk Ecostop, który ogranicza przepływ wody do 10 l/min. Co więcej zawierają zawór zwrotny i tłumik szumów. Termostaty Ecostat Care posiadają ekstra długie uchwyty - idealne rozwiązanie w łazience wielopokoleniowej rodziny.

RainBrain – sterowanie elektroniczne, montaż podtynkowy

Ten płaski mini komputer zachwyci klientów, którzy cenią sobie cyfrowy komfort także pod prysznicem: RainBrain. Sterowanie inteligentną głowicą odbywa się za pomocą panelu dotykowego. Steruje on wszystkim: odbiornikami, temperaturą, rodzajami strumienia, oświetleniem i muzyką. Doskonały wybór dla wszystkich, którzy pragną zaaranżować swoją łazienkę całkiem od nowa.

Wypróbuj RainBrain teraz!

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK