Prysznic Hansgrohe.

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Biznes projektowy z Hansgrohe - ten właściwy wybór

Sukces Twojego projektu ma dla nas wielkie znaczenie: Hansgrohe to partner, na którym możesz polegać - od koncepcji po realizację. Najwyższa jakość naszych produktów jest dla Ciebie gwarancją bezpieczeństwa podczas realizacji Twojego projektu i w przyszłości. Skorzystaj z zalet indywidualnego doradztwa Hansgrohe, naszego know-how i bogactwa usług serwisowych wspierających sukces biznesu projektowego.

Mocne argumenty na rzecz projektowania z Hansgrohe

Pracownicy produkcji z tarczą prysznicową.
Hansgrohe stawia na niemieckie know-how i najwyższą jakość wykonania: dla długowiecznych produktów, które służą przez długie lata i których montaż jest prosty. Wykorzystaj jakość wzornictwa Hansgrohe jako argument przemawiający za Twoim projektem.
Dysk prysznicowy Raindance z przyciskiem Select.
Odczuwalna wartość dodana naszych innowacji przekonuje klientów na całym świecie. I tak, różnorodne odznaczenia jakości potwierdzają wizjonerskie technologie i argumenty na rzecz odpowiedzialności społecznej, które w biznesie projektowym zyskują coraz bardziej na znaczeniu.
Serce baterii Hansgrohe.
Innowacje Hansgrohe, takie jak EcoSmart, udoskonalają wydajność w aspekcie wykorzystania zasobów i przekonują klientów świadomie dbających o środowisko. Skorzystaj z bogactwa innowacyjnych zalet podnoszących komfort, które oferują nasze produkty, aby zagwarantować sukces Twojego projektu.
Nagrodzone za design produkty na scenie.
Nasze produkty rok w rok zdobywają najwyższe odznaczenia za udane połączenie funkcjonalności i estetyki, które komponuje się harmonijnie z różnorodnymi stylami wnętrz i stanowi perfekcyjne dopełnienie Twojego projektu.
Warianty wykończenia powierzchni baterii.
Wyjdź naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów dzięki indywidualnym rozwiązaniom o jakości manufaktury. Skrojone na miarę produkty, których wykonanie zgodnie w najbardziej indywidualnymi oczekiwaniami możesz zlecić naszej Manufakturze, spełniają oczekiwania względem projektów absolutnie unikalnych w swoim rodzaju.
Bateria i pojedyncze części.
Wszystkie części zamienne do naszych produktów możesz zamawiać przez 10 lat od zakupu. Zapobiega to przedwczesnej wymianie kompletnego asortymentu i gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>