Projekty i modele architektoniczne.

Hansgrohe wspiera Cię w biznesie projektowym

Doradztwo projektowe Hansgrohe wspiera zarówno projektantów, architektów wnętrz, jak i właścicieli międzynarodowych sieci hotelowych oraz inwestorów dużych projektów na całym świecie. Także duże firmy budownictwa mieszkaniowego i inwestycyjnego mogą skorzystać z wielu usług oferowanych przez nasz serwis.


Symbol doradztwa przez telefon.
Doradca projektowy Hansgrohe będzie Twoim osobistym partnerem do kontaktu i odpowie na wszystkie Twoje pytania: Możesz liczyć na ten serwis na miejscu inwestycji i w biurze.
Symbol telefonu.
Nawiąż bezpośredni kontakt z zespołem technicznym Hansgrohe. Odpowiemy na Twoje pytania.
Symbol budynku hotelowego.
Na życzenie przeprowadzimy Service-Check na miejscu w Twoim obiekcie: Oprócz tego Hansgrohe oddaje do Twojej dyspozycji skrojony na miarę pakiet części zamiennych.
Symbol budżetu.
Wykorzystaj network Hansgrohe: Ponad 160 wyspecjalizowanych doradców projektowych ze swoim technicznym know-how udzieli Ci wsparcia podczas projektowania instalacji i odbiorów budowlanych na miejscu inwestycji.
Symbol audytorium
Bądź na bieżąco i korzystaj z cennych wskazówek: Obszerny program seminariów Hansgrohe jest skierowany do techników hotelarstwa, projektantów łazienkowych i architektów wnętrz.
Symbol butelki z rozpylaczem.
Wybierając baterie i prysznice Hansgrohe masz gwarancję produktów najwyższej jakości: Zaawansowana funkcjonalność i wzornictwo mają na celu dostarczanie Twoim klientom radości przez długie lata. Dodatkowo pomocne dla Ciebie są nasze wskazówki i zalecenia odnośnie pielęgnacji i konserwacji.
Symbol Centrum Testów Hansgrohe.
W praktyce projektowej w cenie są rozwiązania umywalkowe, które eliminują pryskanie wody i oferują optymalną w aspekcie komfortu przestrzeń pod wylewką baterii: Udostępniając swój Test ComfortZone, marka Hanasgrohe stworzyła niezawodny proces weryfikacji, który przedstawia najbardziej optymalne połączenia naszych baterii z popularnymi umywalkami wiodących projektantów.
Symbol baterii prezentacyjnych.
Hansgrohe z radością oferuje Ci produkty do łazienek ekspozycyjnych i do celów prezentacji: niezależnie od różnorodności rozwiązań wzorniczych baterii o pryszniców lub rozwiązań instalacyjnych, jakich potrzebujesz.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK
<% } //bolIsPublishMode %>