Dzieci przy zlewozmywaku z baterią Hansgrohe.

LivingKitchen 2017 w Kolonii

LivingKitchen to wiodące międzynarodowe targi poświęcone trendom kuchennym, które odbywają się w Kolonii. Prezentowane są tutaj innowacje techniczne i aktualne trendy wzornicze. Od 16 do 22 stycznia w hali 5.2, na stoisku B 030, wykonawcy, architekci i projektanci odkryją na żywo nowości marki Hansgrohe dedykowane większej wydajności w kuchni. Podczas dni otwartych dla publiczności, od 20 do 22 stycznia, także użytkownicy mogą zaczerpnąć świeżych inspiracji. Wydarzeniem towarzyszącym będą Targi Wyposażenia Wnętrz imm cologne 2017.

W okresie poprzedzającym Targi LivingKitchen na stronie marki Hansgrohe i na kanałach społecznościowych publikujemy aktualne informacje i sprawozdania związane z tym wydarzeniem.

Wiadomości marki Hansgrohe.
Dzięki aktualnym informacjom będziesz zawsze na bieżąco: Wszystkiego na temat nowości produktowych oraz innowacji technicznych w Hansgrohe dowiesz się z pierwszej ręki na naszej stronie internetowej.
Social Media Tag Cloud.
Hansgrohe w aktywny sposób korzysta z mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Twitter, etc. Podczas targów z tych kanałów dowiesz się na bieżąco: Co dzieje się na stoisku Hansgrohe w hali 5.2, jak wygląda odkrywanie naszych nowości wszystkimi zmysłami, co mówią odwiedzający.

Więcej inteligentnych rozwiązań Hansgrohe dla strefy kuchni znajdziesz w specjalnym dziale na naszej stronie internetowej. Impresje Hansgrohe ze świata targów i wiele więcej znajdziesz na kanale Pinterest i na Facebooku. Możesz także zaczerpnąć inspiracji oglądając naszą prezentację trendu mieszkalnego kuchni otwartej. Jednocześnie: dzięki tweetom naszego Departamentu PR i Współpracy z Mediami publikowanym na Twitterze Hansgrohe będziesz zawsze na bieżąco.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK