Film Made in Germany: W ten sposób tworzy się jakość w Hansgrohe

Pobierz tutaj aplikację Flash Player (linked)

Tradycja i innowacja

Know-how, jakość, pomysły i wizje – od 1901 roku

Perfekcja pod względem formy i funkcji - to był i jest standard w Hansgrohe. Pionier kultury łazienkowej i jego następcy od samego początku w 1901 roku wyprzedzają czasy im współczesne. Czy to wynajdując pierwszą główkę prysznicową (1928) czy pierwszy drążek prysznicowy (1953). A także wtedy, gdy wprowadzając na rynek Raindance (2003), zainicjowali początek nowej ery prysznicowej. Nawet po 115 latach od powstania firmy, duch wynalazczości jest siłą napędową firmy ze Schwarzwaldu. W centrum uwagi mamy przy tym nieustannie: Twoją, jako naszego Klienta, korzyść i przyjemność.

Dla Ciebie na naszej stronie internetowej zebraliśmy informacje na poniższe tematy.

Zespół prowadzący badania nad strumieniem aktualnie składa się z sześciu osób.

Dowiedz się więcej o innowacyjności Hansgrohe SE, firmy, która wnosi na rynek nowe technologie i design.

Piraci bogacą się bezustannie, Hansgrohe broni się bez pardonu: konfiskując i niszcząc podróbki.

Ochrona przed plagiataem: czyli dlaczego Hansgrohe bezpardonowo rozprawia się z piratami.

Przestrzegając sumiennie procedur i stosując konsekwentny system zarządzania jakością Hansgrohe dotrzymuje obietnicy wysokiej jakości.

Produkty markowe ze Schwarzwaldu: Hansgrohe stawia na niemiecki know-how oraz najwyższą jakość pod względem formy i funkcjonalności.

Hans Grohe, portret historyczny.
O tym, jak sukiennik Hans Grohe został pionierem branży sanitarnej, by od roku 1901 kształtować kulturę prysznicową.
Główka prysznicowa z porcelanowym uchwytem.
Fabryka pomysłów: Produkty, pomysły i wynalazki, które napisały historię łazienki i zrewolucjonizowały kulturę kąpieli pod prysznicem.
DNA nagród dla Hansgrohe.
Odkryj z pomocą interaktywnego łańcucha DNA, jakie nagrody zdobyły marki Axor i Hansgrohe.
Zdjęcie zespołowe badaczy strumieni Hansgrohe.
Dowiedz się więcej o sile innowacyjności Hansgrohe SE, która rozwija nowe technologie i koncepcje wzornicze po etap finalnej gotowości rynkowej.
Sfałszowane główki prysznicowe.
Zabezpieczenie przed kradzieżą pomysłów: Dlaczego producent markowych produktów ze Schwarzwaldu rygorystycznie zwalcza fałszerzy.
Pracownica produkcji w Hansgrohe SE.
Markowe produkty ze Schwarzwaldu: W Hansgrohe stawiamy na niemiecki know-how oraz na najwyższą jakość w aspekcie formy i funkcji.
Cykl zdjęć z procesu powstawania baterii.
Wejdź do świata produkcji Hansgrohe. Z pięciu krótkich filmów dowiesz się, w jaki sposób powstają najwyższej jakości baterie marki Axor i Hansgrohe.

Hansgrohe korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszy możliwy serwis. Przeglądając dalej tę stronę bez zmiany swoich ustawień, wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookie.

   

OK