Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
W minimalistycznym stylu

Piękno prostoty i precyzji: filigranowe akcesoria marki AXOR

AXOR Universal Circular Accessoires to wysokiej jakości program dedykowany spójnym wzorniczo projektom łazienek. Poszczególne produkty, takie jak lustro ścienne i kosmetyczne, wieszak na ręcznik czy pudełko kosmetyczne wyróżnia ponadczasowo piękny i minimalistyczny design, który wywodząc się z kształtu koła, zachwyca swoją prostotą i jednocześnie pasuje do wielu rozmaitych kolekcji marki AXOR.

Nowe akcesoria marki AXOR: spójny język wzornictwa dla całej łazienki

Akcesoria AXOR Universal Circular są wyrazem zamiłowania marki AXOR do tworzenia wysoce funkcjonalnych i fachowo wykonanych, designerskich przedmiotów dedykowanych łazience. Wywodząc się z kształtu koła – stąd nazwa Circular – ten program akcesoriów zachwyca swoim przepięknym i minimalistycznym wzornictwem, które cechuje prostota formy, tworząca harmonijne wrażenie całości. Forma koła stanowi jednocześnie podstawę dla uniwersalnych zastosowań tych akcesoriów – można je bowiem łączyć z najróżniejszymi bateriami i produktami prysznicowymi marki AXOR.

Design: Barber Osgerby
Wieszak na ręcznik AXOR w lśniącym kolorze złotym.

Różnorodność asortymentu do łazienek prywatnych i hotelowych

Każdy pojedynczy produkt z programu AXOR Universal Circular Accessoire cechuje wzornictwo o smukłym wyglądzie, zaokrąglonych narożnikach i wyważonych proporcjach. Konsekwentna zasada projektowania jest widoczna we wszystkich poszczególnych produktach i nadaje im uniwersalność zastosowań – niezależnie od tego, czy do łazienki prywatnej, czy hotelowej.

Program akcesoriów obejmuje:
 • Lustro ścienne
 • Lustro kosmetyczne
 • Rozmaite haczyki na ręczniki (pojedyncze i podwójne), wieszak na ręcznik, półkę na ręczniki, okrągły wieszak na ręcznik i wieszak typu reling na ręcznik kąpielowy
 • Pochwyt
 • Pudełko na kosmetyki
 • Mydelniczka
 • Dozownik na mydło w płynie
 • Kubek do mycia zębów
 • Półka
 • Uchwyt na papier toaletowy (pojedynczy, podwójny lub z osłoną)
 • Pojemnik na szczotkę WC
 • Kosz na odpady
Wieszak na ręcznik AXOR zamontowany na ścianie w kolorze złotym.

Nowoczesna, industrialna estetyka: Standardowe warianty powierzchni, chrom i matowa czerń

AXOR Universal Circular Accessoires są dostępne w dwóch wariantach powierzchni – chrom i czarny matowy - w standardzie. Szczególnie w wariancie z lakierowaną powierzchnią w kolorze matowej czerni produkty te perfekcyjnie dopełniają kolekcję AXOR One. W połączeniu z tymi minimalistycznymi bateriami, które są zredukowane do istoty formy i również są dostępne w kolorze matowej czerni, akcesoria podkreślają nowoczesną, industrialną estetykę wnętrz.
Półka w kolorze matowej czerni dopasowana do sąsiadującego drążka prysznicowego.

Usługa indywidualizacji: Swoboda projektowania dla projektantów, architektów i klientów


Poszczególne akcesoria można – tak jak wszystkie kolekcje marki AXOR – zindywidualizować w jednym z wielu wariantów powierzchni PVD, AXOR FinishPlus. Wyjątkiem jest lustro ścienne, które jest dostępne w dwóch wariantach specjalnych, chrom i czarny matowy. Ta usługa indywidualizacji oferuje projektantom łazienkowym, architektom i klientom równocześnie swobodę projektowania i możliwość dopasowania baterii i akcesoriów w każdym z obszarów łazienki. W ten sposób akcesoria AXOR Universal Circular dopełniają estetykę całości – albo wprowadzają celowe wizualne kontrasty. W zależności od preferencji. Ponieważ nowe akcesoria marki AXOR to coś więcej niż tylko funkcjonalne dodatki.
Pasuje do obrazu całości: Wieszak na ręcznik o matowej, stalowej estetyce.