Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Nowości AXOR Citterio

Klasyk wzbogacony o nowy wariant uchwytu, strukturę powierzchni i rozwiązanie do strefy prysznica

Zaliczana jest do ikon nowoczesnego wzornictwa łazienkowego – teraz została wzbogacona o nowy wariant uchwytu, ekskluzywne detale powierzchni i produkty do strefy prysznica: AXOR Citterio to armatura o monumentalnym wzornictwie, które cechuje geometryczna precyzja i rozmach dużych płaszczyzn. Ta powściągliwa, a jednak niepowtarzalnie luksusowa kolekcja pasuje do wszystkich łazienkowych wnętrz ze względu na jej wszechstronną paletę produktów.

AXOR Citterio: nowe detale – jeszcze większy wybór

Pełne rozmachu płaszczyzny, blask i precyzja czynią baterie AXOR Citterio monumentalnym zjawiskiem w strefach umywalki, wanny czy prysznica. Armatura, która ucieleśnia „luksus od drugiego wejrzenia“, składa hołd wartości wody i celebruje jej drogocenność, jest wyrazem włoskiej, neoklasycystycznej architektury. Jako ponadczasowy klasyk, który wyróżniają wyważone proporcje i elegancka geometria, AXOR Citterio pasuje do każdego łazienkowego wnętrza. Nowości, do których należą nowy wariant uchwytu z opcjonalną strukturą powierzchni oraz rozwiązania prysznicowe, marka AXOR rozszerza paletę produktów – dla jeszcze większego wyboru podczas projektowania łazienki.

Design: Antonio Citterio


 
Wysoka bateria umywalkowa AXOR Citterio z uchwytem dźwigniowym.

Zajrzyj za kulisy klasyki!

Nasz klasyk designu, kolekcja AXOR Citterio przeszła ekscytującą aktualizację. Z serii Deep Dives dowiesz się, w jaki sposób nasza ikona podjęła wyzwanie związane z megatrendem na indywidualizację i jakie aktualne i dostosowane do naszych czasów innowacje oferuje - w obszarze wzornictwa, technologii i asortymentu kolekcji. Obejrzyj teraz poniższe materiały video, w których Anke Sohn, Head of Global Brand Marketing AXOR i Benjamin Holzer, Head of Product Management AXOR szczegółowo przedstawiają kolekcję!

Gama baterii z nowym wariantem uchwytu i ekskluzywną strukturą powierzchni


Bogata gama produktów AXOR Citterio zapewnia swobodę projektowania. Obok ikonicznych uchwytów pin i klasycznych uchwytów krzyżowych kolekcja oferuje teraz również baterie z nowym uchwytem dźwigniowym. Lewitująca forma uchwytu stanowi przy tym kontynuację architektonicznego języka wzornictwa i jest jeszcze bardziej ergonomiczna, intuicyjna i lekka w obsłudze. Opcjonalnie, nowy uchwyt dźwigniowy dostępny jest w wariancie ze szlifem rombowym – dla wizualnych i dotykowych doznań, które podkreślają „rytuał codziennego obmywania z towarzyszeniem pięknych produktów”.
Baterie AXOR Citterio z różnymi uchwytami.
Nowy lewitujący uchwyt dźwigniowy (w środku) stanowi kontynuację języka wzornictwa AXOR Citterio i uzupełnia asortyment o wariant jeszcze bardziej ergonomiczny i lżejszy w obsłudze.

Czego dusza zapragnie: od klasycznej baterii trzyotworowej po nowoczesny design z uchwytem pin


W kolekcji dostępne są baterie z charakterystycznym uchwytem pin na bazie nowoczesnego, technologicznie postępowego kartusza typu joystick. Klasyczny uchwyt krzyżowy nadaje bateriom w wariancie trzyotworowym i termostatom ponadczasową estetykę, a cechuje go sprawdzona funkcjonalność na zasadzie obsługi mechanicznej. Wprowadzając nowy uchwyt dźwigniowy, marka AXOR rozszerza kolekcję o wariant jeszcze bardziej ergonomiczny, bardziej intuicyjny i lżejszy w obsłudze. Lewitująca forma uchwytu stanowi przy tym kontynuację architektonicznego języka wzornictwa, a opcjonalna struktura powierzchni – „szlif rombowy“ – dostarcza estetycznych i jednocześnie zmysłowych wrażeń.
Jednouchwytowa bateria umywalkowa AXOR Citterio z bocznym uchwyt pin.

Bogaty asortyment produktów dla maksymalnej swobody projektowania


Oprócz baterii z trzema różnymi uchwytami, kolekcja AXOR Citterio oferuje różne warianty długości wylewek i wysokości produktów, różne sposoby montażu oraz produkty z płytką lub rozetą. Aby zapewnić spójny, geometryczny język wzornictwa, asortyment produktów obejmuje komplety prysznicowe z bateriami jednouchwytowymi lub bateriami termostatycznymi, podtynkowe baterie termostatyczne prysznicowe, baterie wannowe do montażu w podłodze, baterie wannowe natynkowe i podtynkowe, baterie wannowe trzyotworowe lub do montażu na cokole z płytek oraz baterie bidetowe. Wiele spośród produktów wannowych lub prysznicowych dostępnych jest również w różnych wersjach z uchwytami pin, krzyżowymi lub dźwigniowymi i można je indywidualizować - tak jak wszystkie produkty z kolekcji - w jednym z ekskluzywnych wariantów powierzchni AXOR FinishPlus.
System prysznicowy z głowicą, główką prysznicową, termostatem, wężem prysznicowym.