Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Inspiracja i montaż

Projektowanie strefy prysznica: wsparcie na etapie instalacji systemów prysznicowych marki hansgrohe

Celem tej broszury poświęconej projektowaniu jest dostarczenie inspiracji i wsparcia instalatorom, architektom i projektantom podczas montażu systemów prysznicowych w łazienkach klientów. Od montażu prostych rozwiązań all-in-one po kompleksowe systemy podtynkowe z czterema odbiornikami prysznicowymi: W przedstawiony tu sposób zrobisz to prawidłowo. Dzięki tym materiałom w wersji do pobrania będziesz mieć wszystkie informacje pod ręką.

Broszura na temat trendu łazienkowego „Kąpiel pod prysznicem w wielkim formacie”

Prysznic jest dziś centralnym punktem łazienki i zachwyca swoją aranżacyjną estetyką, nie wspominając o komforcie kąpieli pod prysznicem i o przyjemności doznań w kontakcie z wodą. Niezależnie od tego, czy Twój klient planuje modernizację łazienki przez wyposażenie jej w komplet prysznicowy, czy marzy o głowicy prysznicowej z kilkoma rodzajami strumienia, aby stworzyć w łazience oazę wellness - aby prawidłowo przeprowadzić instalację, będzie potrzebował Twojego doradztwa, Twoich pomysłów i Twojego czynnego wsparcia.

Oto tematy, które znajdziesz w broszurze poświęconej projektowaniu strefy prysznica: 

  • Rozwiązania instalacji podtynkowej z 2, 3 i 4 odbiornikami prysznicowymi, z zastosowaniem przykładowych produktów marki hansgrohe
  • Głowica prysznicowa Rainmaker Select, montaż na ścianie i na suficie
  • Montaż natynkowy termostatu ShowerTablet Select – w połączeniu z instalacją podtynkową dla jednostrumieniowej głowicy prysznicowej
  • Montaż iBox universal
  • Instalacja natynkowa kompletów prysznicowych
  • Instalacja przy wannie
  • Asortyment produktów prysznicowych, bateri termostatycznych, systemów odpływowych marki hansgrohe

Projektowanie strefy prysznica: Zabłyśnij kompetentnym doradztwem 

W tej broszurze znajdziesz wymiary, diagramy przepływu, wskazówki odnośnie projektowania oraz praktyczne porady ekspertów techniki marki hansgrohe. Kody QR poprowadzą Cię wygodnie do filmów montażowych hansgrohe: wystarczy zeskanować symbol graficzny za pomocą smartfona lub tabletu, aby odtworzyć film. Zastosuj to wszystko na etapie rozmów z klientem i zrób dobre wrażenie, a jednocześnie pomóż swojemu klientowi dokonać wyboru optymalnego rozwiązania prysznicowego.

iBox: Uniwersalny element podtynkowy dla większej przyjemności kąpieli 

Przekonaj swoich klientów również o zaletach iBox universal. Ten sprawdzony miliony razy element podtynkowy umożliwia instalację wszystkich standardowych rozwiązań podtynkowych marki hansgrohe i AXOR. Jednocześnie: W dowolnym momencie można go połączyć z nową baterią lub elementem zewnętrznym. To stwarza potencjał sprzedaży dla Ciebie, a Twoim klientom otwiera drogę do zawsze nowoczesnej strefy prysznica.
 

iBox universal dla nowej armatury w strefie prysznica.
z iBox’em wymarzony prysznic staje się rzeczywistością: od razu albo później. Jest tak, ponieważ ten element podtynkowy umożliwia błyskawiczną wymianę baterii - dla większej swobody projektowania w łazience.

Instalacja iBox universal