Doskonałe!

Wyróżnienia i jakość designu marek AXOR i hansgrohe

Grupa Hansgrohe jest jednym z liderów wzornictwa w branży sanitarnej. To nie przypadek. Wiemy, że doskonałość formy i funkcji ma emocjonalną wartość dodaną dla naszych klientów i przetrwa szybko zmieniające się trendy. Wiele produktów marek AXOR i hansgrohe zdobyło międzynarodowe nagrody za wzornictwo. To także Twój atut podczas sprzedaży i doradztwa.

Uhonorowany nagrodami doskonały design dedykowany łazience i kuchni

U nas potrzeby klientów są zawsze w centrum. Tym, co napędza kreatywny potencjał zespołów AXOR i hansgrohe, są ludzkie pragnienia większej przyjemności, estetyki i komfortu. Dlatego naszym nadrzędnym celem jest zawsze poszukiwanie najbardziej inteligentnego rozwiązania i najwyższej jakości wzornictwa.

Dobre argumenty przemawiające za wzornictwem marek AXOR i hansgrohe:

  • Design i funkcja idą ze sobą w parze. Markowe produkty spełniają najwyższe oczekiwania, zachwycają intuicyjnym sposobem obsługi i na nowo definiują estetyczne standardy.
  • Linie produktów, kolekcje i rozwiązania do wnętrz są długowieczne pod względem technicznym i wizualnym. Ich produkcja odbywa się z dbałością o zasoby i wydajność.
  • Zakup produktów made by AXOR i hansgrohe oznacza dla Twoich klientów bezpieczeństwo inwestycji. Jest tak dlatego, ponieważ wysoka jakość designu nigdy nie wychodzi z mody.

Aktualne znaki jakości: Złoto, Zwycięzca, Best of Best ...

Niezależne jury ekspertów potwierdzają, że nasza filozofia designu jest słuszna. Regularnie przyznają nam liczne nagrody za wzornictwo. Dzięki wielu nagrodom za jakość wzornictwa Grupa Hansgrohe jest jednym z liderów designu branży sanitarnej według iF. Aktualny przegląd nagród znajdziesz w galerii zdjęć.

 

Sala sław: Nasi projektanci 

Z AXOR i hansgrohe współpracują projektanci o światowej sławie. Są oni wizjonerami w dziedzinie wzornictwa łazienkowego i kuchennego, a z naszymi kreatywnymi zespołami realizują wyjątkowe kolekcje i linie produktów. 

Każda bateria i każdy prysznic marki AXOR wyróżnia się niepowtarzalnym wzornictwem. Powstają one we współpracy z projektantami o międzynarodowej renomie, takimi jak Philippe Starck, Antonio Citterio, Patricia Urquiola czy Jean-Marie Massaud.

Wszystkie flagowe produkty marki hansgrohe projektuje Phoenix Design. Ta odnosząca międzynarodowy sukces fabryka pomysłów ze Stuttgartu oraz Grupa Hansgrohe są od ponad 30 lat partnerami w dziedzinie doskonałego wzornictwa.

Spotkanie z projektantami w siedzibie Hansgrohe Group.
Jak udaje się połączyć funkcjonalność i magię? Sekretem jest intensywna i owocna wymiana pomiędzy twórcami z wewnątrz firmy i spoza niej.
AXOR

Produkty AXOR

Różnorodność stylów. Do perfekcji. Odkryj tutaj zapierające dech kolekcje marki AXOR.

Luksusowa architektura strefy prysznica marki AXOR.
HANSGROHE

Produkty hansgrohe

Zmysłowo piękne i funkcjonalne. Odkryj tutaj nowoczesne linie marki hansgrohe.

Prestiżowe rozwiązania prysznicowe marki hansgrohe.