Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Standardy jakościowe i środowiskowe

Certyfikaty produktów i budynków są gwarancją bezpieczeństwa i potwierdzeniem jakości

Woda jest środkiem spożywczym i jako taki podlega surowym normom na całym świecie. Jednocześnie jako zasób deficytowy jest pod ochroną standardów ochrony środowiska. Produkty marek AXOR i hansgrohe są certyfikowane pod kątem zgodności z mnóstwem standardów jakości i bezpieczeństwa. Tutaj przedstawiamy najistotniejsze certyfikaty produktów i budownictwa. To wiedza ekspercka, dzięki której nasi profesjonalni partnerzy zdobywają zaufanie klientów.

Przekonuj wiedzą ekspercką: Przegląd certyfikatów produktów i budownictwa

 

Drogocenny środek spożywczy i zasób, który należy chronić: Produkty mające kontakt z wodą lub przez które przepływa woda podlegają surowym normom jakości i bezpieczeństwa. Należą do nich na przykład atest higieniczny wydawany przez Państwowy Zakład Higieny, jest to potwierdzenie, że ​​materiały mające kontakt z wodą pitną są nieszkodliwe pod względem higienicznym.  

Kategoria budownictwa energooszczędnego, potwierdzonego certyfikatami budowlanymi, takimi jak znak jakości DGNB (Niemieckie Stowarzyszenie Budownictwa Ekologicznego) lub US Leed (Leadership in Energy and Environmental Design), obejmuje produkty marek AXOR i hansgrohe, które w istotny sposób przyczyniają się do zachowania międzynarodowych standardów dotyczących oszczędnego gospodarowania zasobami wody.

Hansgrohe SE uzyskała potwierdzenie zgodności z tymi standardami jakości i bezpieczeństwa dla swoich produktów, czego dowodem są certyfikaty na całym świecie. Standardy te różnią się w zależności od kraju i są częściowo wymagane przepisami, częściowo dobrowolne – lista jest długa. Niejednokrotnie takie certyfikaty produktowe należy okazać w trakcie przetargów – w związku z tym wymagana jest wiedza ekspercka. Mając dostęp do tej wiedzy jako profesjonalista branży sanitarnej, zdobędziesz zaufanie zarówno projektantów, inwestorów budowlanych, jak i architektów. Lista certyfikatów produktowych jest dostępna do pobrania w formacie PDF.

Dodatkową usługą oferowaną przez Hansgrohe SE jest plik w wersji do pobrania zawierający listę międzynarodowych certyfikatów budowlanych i wymogów dotyczących oszczędzania wody - chociaż Hansgrohe SE nie ponosi żadnej odpowiedzialności za kompletność tego zestawienia i nie gwarantuje, że wszystkie najnowsze aktualizacje zostały w nim uwzględnione.

Dokumenty i certyfikaty udostępniane są na prośbę Klienta. Skontaktuj się z nami tutaj.

Przykładowy certyfikat produktu lub budynku.
Woda jest życiodajną substancją i zasobem, o który należy dbać. Dlatego produkty marek AXOR i hansgrohe posiadają certyfikaty zgodności ze światowymi standardami jakości i bezpieczeństwa.