Radość za dotknięciem przycisku

Select: intuicyjne sterowanie wodą

Naciskanie zazwyczaj jest łatwiejsze niż obracanie. Select to nazwa technologii, która pod postacią niewielkiego przycisku wprowadza do domu wielki komfort. Tak w łazience, jak i w kuchni: Produkty z technologią Select sprawiają, że sterowanie wodą jest intuicyjne, a ich wzornictwo jest zredukowane do istoty formy. 

Dobre argumenty przemawiają za Select: intuicyjność, atrakcyjność, wydajność

Sterowani za dotknięciem przycisku: Select to potrafi. W dodatku zarówno pod prysznicem, jak i w strefie umywalki czy kuchennego zlewozmywaka. Klientów cieszy więcej komfortu i precyzji podczas korzystania z wody. Przycisk Select ułatwia wiele rutynowych codziennych czynności i jest idealnym rozwiązaniem dla dzieci, seniorów czy osób z ograniczeniami ruchowymi.
  • Pod prysznicem Twoi klienci mogą przełączać rodzaje strumieni w główkach i głowicach prysznicowych. Za pomocą baterii termostatycznej Select mogą sterować nawet pięcioma odbiornikami prysznicowymi.
  • W strefie umywalki przycisk Select uruchamia i zatrzymuje strumień wody. Naciśnij raz, aby włączyć, naciśnij ponownie, aby wyłączyć. Tutaj nie tylko obsługa zredukowana jest do minimum, również design jest minimalistyczny. 
  • W strefie kuchennego zlewozmywaka za pomocą przycisku Select na baterii można błyskawicznie zatrzymać i ponownie uruchomić strumień wody. To ergonomiczna finezja, która wspiera celowe korzystanie z wody i sprawia, że praca w kuchni idzie płynnie.

Obsługa pryszniców za pomocą Select - przyjemność kąpieli za dotknięciem przycisku

Zmiana rodzaju strumienia lub zmiana odbiornika  np. przełączanie z główki na głowicę prysznicową: Pod prysznicem przycisk Select jest wyjątkowo wygodnym elementem obsługi. Jego stabilność została potwierdzona w testach długotrwałego obciążenia: w procesie 90 000 uruchomień. W główkach prysznicowych przełączanie rodzajów strumieni stało się dzięki Select tak łatwe, jak nigdy dotąd. Tutaj można sterować trzema różnymi rodzajami strumienia – od łagodnego po intensywny. Przycisk przełączający znajduje się na ergonomicznym uchwycie, co umożliwia obsługę jedną ręką. Również w głowicach prysznicowych zasada Select znajduje swoje zastosowanie. Wolisz strumień stymulujący czy delikatny? Rodzaje strumieni można przełączać w samym centrum głowicy. Wszystko odbywa się na zasadzie czysto mechanicznej.
Główka prysznicowa Raindance Select z przyciskiem obsługi rodzajów strumieni.
Więcej komfortu i przyjemniejsza obsługa pod prysznicem: W prysznicach Select Twój klient może przełączać rodzaje strumieni wygodnie za dotknięciem przycisku.

Sterowanie prysznicami za pomocą Select: Baterie termostatyczne o atrakcyjnym wzornictwie i przyjemne w dotyku    

Termostaty Select cechuje elegancki wygląd i zachwycające parametry. Dzięki nim można sterować nawet pięcioma odbiornikami prysznicowymi i to jednocześnie. Oprócz tego, ich obsługa jest przyjemna dzięki czytelnym, odpornym na ścieranie symbolom. Przyciski Select możemy znaleźć w bateriach termostatycznych do montażu natynkowego i podtynkowego. Te doskonale przemyślane elementy sterowania wodą integrują się perfekcyjnie z łazienkowym wnętrzem i zachwycają minimalistycznym wzornictwem. Jeszcze więcej komfortu: W przypadku AXOR ShowerSolutions i hansgrohe RainSelect bateria termostatyczna, uchwyt Porter i przyłącze węża stanowią integralne komponenty. 

 
Sterowanie podtynkowe z technologią Select.
Maksymalna redukcja i wysoka wydajność: Podtynkowy moduł termostatyczny AXOR ShowerSolutions dla dwóch odbiorników prysznicowych.

Obsługa baterii za pomocą Select - jakość wzornictwa zredukowana do istoty formy

Przycisk Select w baterii zapewnia absolutnie doskonały komfort obsługi w strefie umywalki. W tym przypadku przycisk obsługi umieszczony jest w górnej części mieszacza. Za jego pomocą klienci mogą wygodnie uruchamiać i wyłączać strumień wody. Ten innowacyjny typ obsługi nie wymaga uchwytów, dzięki czemu otwiera pole dla nowej estetyki w łazience. Dodatkowy plus: więcej swobody w strefie umywalki. 

 
Bateria umywalkowa Talis Select z technologią Select.
Minimaliści kochają baterie Select! Ta bateria Talis Select nie potrzebuje uchwytu obsługi, aby doskonale działać. Strumień wody można uruchomić i zatrzymać za dotknięciem przycisku.

Baterie kuchenne z Select - ergonomiczne i precyzyjne sekwencje pracy    

Wszędzie tam, gdzie płynie woda, Select zwraca na siebie uwagę. Naturalnie, jest tak również w strefie kuchennego zlewozmywaka. Najpierw Twoi klienci ustawiają wybraną temperaturę na uchwycie, a następnie Select dba o komfortową obsługę baterii. Za pomocą przycisku Select można podczas pracy z punktową dokładnością zatrzymać strumień wody oraz ponownie go uruchomić: czy to bezpośrednio na baterii, czy na module obsługi Select na brzegu zlewozmywaka.
W strefie kuchennego zlewozmywaka elementy Select zachwycają komfortowym i punktowo dokładnym sterowaniem wodą. Czy to bezpośrednio na baterii, czy z brzegu zlewozmywaka.

Również w kuchni technologia Select to przepis na sukces:
  • Komfortowa obsługa - zoptymalizowane korzystanie wody.
  • Podczas pracy strumień wody można w dowolnym momencie zatrzymać i uruchomić ponownie. Klik = zatrzymaj, klik = uruchom ponownie.
  • Za pomocą wyciąganej wylewki i przyciskiem Select nawet z napełnianiem dużych naczyń można poradzić sobie jedną ręką.
  • Inteligentna ergonomia umożliwia łatwą obsługę również ramieniem, grzbietem dłoni lub łokciem. W ten sposób ręce pozostają wolne, a bateria czysta.

Wybrane produkty z technologią Select