Mniejsze zużycie zasobów mniejsze koszty

Oszczędzaj wodę, energię i pieniądze z hansgrohe EcoCheck Kit

Dzięki bateriom oraz prysznicom oszczędzającym wodę i energię marka hansgrohe ma swój istotny wkład w ochronę środowiska. Oprócz tego, zrównoważone korzystanie z zasobów oszczędza pieniądze. Wiele hoteli postawiło na nasze produkty, ponieważ przy wydajnym zużyciu zasobów oferują one najwyższy komfort. Oblicz potencjalny zysk związany z efektywnością dla swojego obiektu za pomocą EcoCheck Kit.

Szybki test za pomocą EcoCheck Kit

Za pomocą EcoCheck Kit w prosty sposób dowiesz się, ile wody i energii możesz zaoszczędzić pod prysznicem, jeśli wymienisz swój dotychczasowy produkt na produkt EcoSmart marki hansgrohe. W tym celu najpierw określ aktualne zużycie za pomocą torby pomiarowej na wodę wchodzącej w skład zestawu, a następnie Kalkulator oszczędności wody hansgrohe obliczy dla Ciebie Twoje indywidualne oszczędności. Swój potencjał oszczędności ustalisz w zaledwie pięciu krokach.

Krok 1: Włóż główkę prysznicową do torby pomiarowej na wodę lub podłóż torbę pod baterię / głowicę prysznicową.

Krok 2: Szybko odkręć pełen strumień wody z prysznica / baterii.

Krok 3: Odlicz 5 sekund i szybko zakręć wodę.

Krok 4: Odczytaj z torby wielkość przepływu w litrach na minutę.

Krok 5: Odkryj za pomocą Kalkulatora oszczędności wody, ile wody i energii rocznie możesz zaoszczędzić w swoim obiekcie.

Dołączona do zestawu hansgrohe EcoCheck Kit główka prysznicowa Pulsify Select S 105 3jet jest pięknie zaprojektowanym przykładem tego, jak możesz dbać o drogocenne zasoby – przy pełnej przyjemności kąpieli. 

Oszczędzaj pieniądze z EcoSmart

Baterie i prysznice hansgrohe, które wyposażone są w EcoSmart, zużywają nawet o 60 procent mniej wody niż nasze produkty pozbawione tej inteligentnej technologii. Dzięki ograniczeniu przepływu nasze głowice i główki prysznicowe zużywają w ciągu minuty zaledwie 8 litrów wody, a te z EcoSmart+ nawet jedyne 6 litrów. Baterie marki hansgrohe w strefie umywalki zużywają tylko 5 litrów wody na minutę (przy ciśnieniu 3 bar), baterie EcoSmart+ nawet tylko 4 l/min. A to wszystko bez uszczerbku dla komfortu.

  Wielka przyjemność kąpieli przy małym zużyciu

  W badaniu przeprowadzonym przez TRND* w 2022 roku konsumenci w Niemczech i Francji nie zauważyli żadnych znaczących różnic w doznaniach pod prysznicem pomiędzy prysznicami EcoSmart, a tymi bez oszczędnej technologii. Teraz możesz na własnej skórze doświadczyć tej przyjemności: dzięki EcoCheck Kit. 

  EcoSmart opłaca się podwójnie. Ponieważ mniejsze zużycie wody oznacza również: niższe koszty za energię i ciepłą wodę. Konkretny potencjał oszczędności dzięki EcoSmart możesz teraz obliczyć samodzielnie - za pomocą torby pomiarowej przepływu wody i Kalkulatora oszczędności wody hansgrohe.

  Podsumowanie

  • Ponieważ baterie i prysznice EcoSmart nie są droższe od standardowych produktów hansgrohe, nie ma powodu, aby nie uwzględnić ich w kolejnym projekcie!
  • Efekt oszczędności dzięki EcoSmart jest wyraźnie zauważalny szczególnie w hotelach i budynkach z dużą liczbą umywalek i pryszniców.
  Roześmiana kobieta podczas kąpieli z główką prysznicową Pulsify S.
  Wielka przyjemność kąpieli pomimo niższego zużycia wody: Nasze produkty EcoSmart zużywają nawet o 60% mniej wody niż nasze standardowe produkty hansgrohe.

  Kalkulator oszczędności wody hansgrohe

  Jak duży jest potencjał oszczędności w Euro, możesz błyskawicznie obliczyć online za pomocą naszego Kalkulatora oszczędności wody.

  Oto, co będzie Ci do tego potrzebne:

  • Liczba zainstalowanych pryszniców 
  • Wskaźnik obłożenia / częstotliwość użytkowania (średnia roczna)
  • Koszty wody w Twojej lokalizacji (PLN/1000 l)
  • Rodzaj źródła ogrzewania (prąd, olej, gaz itp.)
  • Koszty ogrzewania w systemie (PLN/kWh)

  Kalkulator oszczędności wody pomoże Ci również zaplanować czas amortyzacji nowej główki prysznicowej. 

  Sprawdź potencjał oszczędności!
  Kalkulator oszczędności wody w wersji na notebook i tablet.
  Oblicz online za pomocą Kalkulatora oszczędności wody, jak dużo możesz zaoszczędzić.

  Wybór naszych produktów oszczędzających wodę

  Dowiedz się więcej o EcoCheck Kit

  Zainteresował Cię EcoCheck Kit i chcesz dowiedzieć się o nim więcej? Z przyjemnością jesteśmy do Twojej dyspozycji. Prześlij za pomocą formularza pytanie ogólne do naszego Serwisu Klienta i poinformuj nas, jak możemy Ci pomóc.

  Skontaktuj się z nami