Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Oblicz potencjał oszczędności z EcoSmart

Kalkulator oszczędności wody hansgrohe - proekologiczne narzędzie dla doradców

Konsumenci poszukują dziś zrównoważonych produktów, które oszczędzają cenne zasoby w gospodarstwie domowym. Natomiast dla klientów z sektora budynków inwestycyjnych każdy litr wody naprawdę ma znaczenie. Za pomocą kalkulatora oszczędności wody marki hansgrohe w wersji online podczas rozmów z klientami natychmiast obliczysz, które baterie i prysznice zużywają wyraźnie mniej wody niż produkty standardowe. 

Ile litrów wody na minutę zużywają baterie i prysznice EcoSmart?

Odkryj tutaj inteligentne narzędzie online, które w przejrzysty sposób pokazuje, ile wynosi potencjał oszczędności dzięki proekologicznej technologii EcoSmart. Kalkulator oszczędności wody hansgrohe dostarcza interesujących informacji zarówno prywatnym konsumentom, jak i dużym klientom. Za pomocą kalkulatora można obliczyć, które produkty pomagają oszczędzać żywą gotówkę  – i chronić cenne zasoby. W segmencie hotelowym i inwestycyjnym ten efekt naturalnie jest zwielokrotniony.

Zmniejszyć ślad ekologiczny, który pozostawia każdy z nas: Oto idea stojąca za hansgrohe EcoSmart.
Przyjazne dla użytkownika, wyznaczające kierunki i oszczędne produkty, które zmniejszają ślad ekologiczny każdego z nas: Oto idea stojąca za hansgrohe EcoSmart.