Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Zaprowadza porządek w łazience

sBox wannowy: system zwijania węża dla większego komfortu

sBox wannowy sprzyja odprężającym momentom błogostanu i oferuje mnóstwo korzyści: Długi wąż, który można wyciągnąć z bajeczną lekkością, stwarza przestrzeń na swobodę ruchów i komfortową obsługę główki prysznicowej. Dzięki dwustopniowej instalacji fachowiec błyskawicznie poradzi sobie z zaimplementowaniem tego systemu. System nie wymaga dużo miejsca i nakładów na konserwację, dostarczając satysfakcji zarówno profesjonalistom, jak i klientom.

sBox wannowy: Wellness z systemem

 • sBox to designerskie rozwiązanie z praktyczną funkcją, które zaprowadza porządek w strefie wanny – dla pięknej estetyki, która osłania wąż prysznicowy.
   
 • Chowa wąż prysznicowy, zwijając go w brzegu wanny. Podczas kąpieli Twój klient może wyciągnąć wąż na komfortową długość 1,45 metra. Obsługa węża jest płynna, nie wymaga siły do wyciągania i trzymania.
   
 • Kontrolowane, zabezpieczone i niezawodne prowadzenie węża bez skręcania i plątania. 
   
 • Element zewnętrzny cechuje uniwersalna kompatybilność, jeśli tylko brzeg wanny jest szerszy niż 71 mm. Umożliwia on indywidualne umiejscowienie główki prysznicowej na brzegu wanny lub cokole z płytek.
   
 • Wykończenie metalową rozetą. Twój klient ma do wyboru dwa atrakcyjne warianty wzornictwa: prostokątne lub owalne – ich powierzchnia jest gładka i łatwa do utrzymania w czystości.
   
 • Niskie wymagania konserwacyjne systemu zamkniętego nie powodują praktycznie żadnych reklamacji.
sBox wannowy: System węża dedykowany kąpieli pod prysznicem.
Zapewnia porządek i swobodę ruchów w łazience: sBox wannowy, jako system all-in-one, to czyste rozwiązanie w przypadku renowacji lub nowego budownictwa.

Zoptymalizowany proces i komfortowa instalacja w dwóch etapach

W przypadku tej prostej instalacji w dwóch etapach zestaw podstawowy i element zewnętrzny zostają w zoptymalizowanym procesie montażu kompletnie wbudowane w brzeg wanny lub cokół z płytek. Przemyślany element montażowy posiada szablon z kartonu, który symuluje wolną przestrzeń pod wanną lub płytkami. Przyłącze do dopływu wody zmieszanej znajduje się w zestawie podstawowym.

Okrągłe czy prostokątne: Wzornictwo rozety zawsze harmonizuje z baterią łazienkową Twojego klienta. ​​Dopasowaną główkę prysznicową Twój klient znajdzie w asortymencie główek prysznicowych marki hansgrohe

Na marginesie:  sBox wannowy zastąpił dotychczasowy system Secuflex. W porównaniu z poprzednikiem sBox wannowy przekonuje następującymi zaletami: 

 • 30% większy zasięg wyciąganego węża, 50% mniej siły potrzebnej do wyciągania i 60% mniej siły potrzebnej do trzymania. 

sBox wannowy: Zestawy podstawowe i elementy zewnętrzne dla uporządkowanej aranżacji łazienki