Katalog części zamiennych online

Znajdź części zamienne do baterii i inne części serwisowe do produktów marki hansgrohe

Produkty marki hansgrohe wyróżniają się wysoką jakością i trwałością. Jeśli z biegiem lat coś się zużyje, znajdziesz u nas odpowiednie części zamienne – oczywiście są to oryginalne części marki hansgrohe. Niezależnie od tego, czy chodzi o produkty aktualne, czy starsze: w naszej internetowej bazie danych zgromadziliśmy dla Ciebie części zamienne do baterii, pryszniców, odpływów i innych produktów. Profesjonaliści sanitarni mogą tutaj szybko wyszukać wszystkie części dla swoich klientów.

Katalog części zamiennych marki hansgrohe do baterii, pryszniców i odpływów

Aby zużyte i zepsute części mogły jak najszybciej zostać wymienione, z łatwością znajdziesz tu markowe części zamienne do stref umywalki, wanny, prysznica, bidetu/WC i kuchennego zlewozmywaka hansgrohe. W naszym katalogu części zamiennych online umieściliśmy również informacje na temat zasady działania poszczególnych produktów. Oprócz tego zarówno profesjonaliści, jak i klienci, znajdą tu obszerną bazę danych zawierającą filmy montażowe i serwisowe, które mogą okazać się pomocne podczas wymiany uszkodzonych części. Jeśli potrzebujesz również elementów osprzętu, takich jak narzędzia lub pierścienie uszczelniające O-Ring, przejdź do zakładki „części specjalne”.

Części zamienne do baterii marki hansgrohe.
Części zamienne marki hansgrohe łatwo wyszukasz online. Kiedy w łazience i kuchni wszystkie produkty działają bez zarzutu, wszyscy domownicy mogą cieszyć się pięknymi chwilami w kontakcie z wodą.

Szybko znajduj części zamienne online - w katalogu części zamiennych marki hansgrohe

W katalogu części zamiennych marki hansgrohe możesz zajrzeć do wnętrza naszych produktów. Znajdziesz tu wszystkie szczegóły techniczne, takie jak wymiary czy informacje na temat konstrukcji, dla następujących kategorii:

  • Baterie łazienkowe do umywalki, wanny, bidetu; 
  • Głowice prysznicowe, główki prysznicowe, osprzęt prysznicowy, akcesoria prysznicowe;
  • Produkty z obszaru techniki odpływowej;
  • Baterie kuchenne, zlewozmywaki, zestawy zlewozmywakowe Combi i akcesoria kuchenne.

Interaktywne rysunki eksplozyjne pokazują, w jaki sposób należy połączyć ze sobą poszczególne części, aby wysokiej jakości produkt marki hansgrohe również w przyszłości zapewniały doskonały komfort w łazience i kuchni – oraz mnóstwo radości w kontakcie z wodą.