AXOR i hansgrohe

Podręczniki sprzedaży – dobre argumenty podczas każdej rozmowy

Czy Ty również należysz do szerokiego grona profesjonalistów branży łazienkowej i kuchennej, którym mogą przydać się dobre argumenty i wskazówki dotyczące projektowania zawarte w podręcznikach sprzedaży marek AXOR i hansgrohe? W takim razie pobierz tutaj aktualne wydania - dla wartości dodanej w obszarze kompetencji podczas Twoich konsultacji z klientem. Ponadto jest dostępne osobne kompendium wiedzy dotyczące asortymentu kuchennego marki hansgrohe.

Dla kompetentnego doradztwa i projektowania w obszarze łazienki i kuchni 

Podręczniki sprzedaży marek AXOR i hansgrohe to właśnie te praktyczne narzędzia dedykowane naszym profesjonalnym partnerom w obszarze handlu i rzemiosła oraz projektantom i architektom. Szczegółowe pod względem treści i bogato ilustrowane kompendia wiedzy będą dla Ciebie wsparciem podczas konsultacji z klientem oraz przygotowywania projektów łazienek i kuchni. Znajdziesz tu nie tylko kompletny asortyment marek AXOR i hansgrohe wraz z wszystkimi nowościami produktowymi. Zebraliśmy tu dla Ciebie także wszystkie istotne informacje na temat technologii, wariantów instalacji, obsługi, wzornictwa i projektantów, materiałów czy pielęgnacji produktów, a także wiedzę ogólną na temat naszych marek. 

W skrócie: Nasze podręczniki sprzedaży dostarczają najlepszych argumentów – oraz oferują wartość dodaną w każdej sytuacji handlowej. Te skoncentrowane kompetencje zwiększą Twoje szanse sprzedaży i pomogą Ci nawiązać długofalowe relacje z klientami. 

Doradztwo dla klienta w obszarze łazienki z produktami marki AXOR.
Dla jeszcze większej dawki know-how i doradztwa polecamy nasze aktualne podręczniki sprzedaży dedykowane łazience i kuchni. Znajdziesz w nich nasz kompletny asortyment wraz z wszystkimi nowościami.

Podręcznik sprzedaży hansgrohe: Jeszcze bardziej kompetentny i skondensowany

Ponieważ asortyment produktów kuchennych marki hansgrohe rozrasta się, poświęciliśmy mu osobną książkę. Poinformuj swojego klienta o tym, co dziś jest możliwe w strefie kuchennego zlewozmywaka pod względem technicznym i estetycznym!

Od teraz już na samym początku znajdziesz najważniejsze argumenty przemawiające za wyborem produktów hansgrohe. W krótkiej i zwięzłej formie prezentujemy innowacje, z których słyniemy, nagrody za design, z których jesteśmy dumni, wszystko to, co składa się na jakość hansgrohe oraz usługi, które oferujemy – zarówno online, jak i offline. 


Co jeszcze zawiera w sobie katalog dla profesjonalisty? 

 • Czytelny przegląd wszystkich produktów i informacji, które trafiają w sedno. Dla łatwego wejścia w świat produktów hansgrohe.
 • Bogata oferta i parametry produktów są wyczerpująco objaśnione, a wszystkie cechy charakterystyczne przedstawione są w obrazowy sposób.
 • Zalety i korzyści zostały skondensowane, dzięki czemu masz pod ręką wszystkie argumenty w jednym miejscu.
 • Przeglądy asortymentu porządkują wszystkie ważne produkty i kategorie. 
 • Wskazówki montażowe, rysunki wymiarowe, przykłady instalacji i in. oferują konkretną pomoc.

Podręcznik sprzedaży AXOR: Jeszcze bardziej treściwy i przekonujący

Od ponad 25 lat marka AXOR jest synonimem indywidualnych projektów łazienek. W imponująco bogatym asortymencie klienci i profesjonaliści znajdą około 2000 produktów z kolekcji i programów marki AXOR. W podręczniku sprzedaży AXOR zaprezentowano wszystkie najważniejsze produkty wraz kluczowymi argumentami. Na przykład obszerny program prysznicowy marki AXOR i jego liczne ekskluzywne elementy. Profesjonaliści branży łazienkowej znajdą tu rekomendowane kombinacje produktów wraz z rysunkami wymiarowymi pomocnymi podczas projektowania strefy prysznica.

Co jeszcze znajdziesz w katalogu dla profesjonalisty? 

 • Wyjątkowe historie powstania produktów oraz pomysły stojące za każdą z designerskich kolekcji marki AXOR.
 • Wiele międzynarodowych nagród w dziedzinie wzornictwa - wśród nich szereg wyróżnień Best-of-Best i złotych medali. 
 • Leksykon designu marki AXOR, który objaśnia mnóstwo ważnych pojęć ze świata architektury i wzornictwa.
 • Usługi indywidualizacji, takie jak AXOR FinishPlus i AXOR Signature, które stwarzają jeszcze więcej możliwości do realizacji prawdziwie indywidualnych łazienek.
 • Prestiżowe projekty referencyjne z całego świata obejmujące między innymi hotele i rezydencje.
 • Pobierz podręcznik sprzedaży hansgrohe dedykowany łazience.

  Łazienka - podręcznik sprzedaży

  Wszystko to, co wspiera kompetentne doradztwo w obszarze armatury, pryszniców i techniki instalacyjnej

  pobierz teraz (PDF, 23 MB)
 • Pobierz podręcznik sprzedaży hansgrohe dedykowany kuchni.

  Kuchnia - podręcznik sprzedaży

  Wszystko dla kompetentnego doradztwa i projektowania zlewozmywaków i baterii kuchennych

  pobierz teraz (PDF, 15 MB)
 • Podręcznik sprzedaży AXOR dedykowany łazience i kuchni

  Podręcznik sprzedaży AXOR dedykowany łazience i kuchni

  Inspiracja, informacja, instalacja: Wszystko to, co muszą wiedzieć profesjonaliści na temat marki AXOR, jej projektantów, kolekcji i programów.

  pobierz teraz (PDF, 13 MB)