Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Kobieta kąpie się pod strumieniem hansgrohe PowderRain

Produkty marki hansgrohe

Twoi klienci poszukują produktów, które są długowieczne, oszczędzają zasoby i przyciągają pięknem wzornictwa? W takim razie marka hansgrohe ich zachwyci. Profesjonaliści znajdą tu przegląd kompletnego asortymentu do łazienki i kuchni. Obok produktów znajdziesz również odpowiednie pliki projektowe i instrukcje montażu, ceny i informacje o dostępności.

Tradycyjnie innowacyjne: Nowe produkty marki hansgrohe do łazienki i kuchni

Odkryj najnowsze linie produktów marki hansgrohe do łazienki i kuchni. Jako jeden z pionierów branży sanitarnej możemy Ci obiecać: w tym sezonie pojawią się przyszłościowe technologie, innowacyjny design i uhonorowane nagrodami produkty. Świeże niespodzianki z fabryki pomysłów w Schwarzwaldzie. 
HANSGROHE

Nowości marki hansgrohe

Kolorowe trendowe baterie, doskonałe designerskie prysznice, nowe zlewozmywaki kuchenne i wiele więcej.

Nowość: kolorowe baterie w wariantach FinishPlus marki hansgrohe.

Dlaczego hansgrohe?    

hansgrohe oferuje markową jakość, świeże pomysły dedykowane wodzie i know-how poparte tradycją od 1901 roku. Naszym głównym obszarem działalności są baterie i prysznice dedykowane nowoczesnym łazienkom i kuchniom w każdym stylu. Przez dziesięciolecia pogłębialiśmy nasz asortyment, docieraliśmy z nim coraz szerzej i rozwinęliśmy go o wiele uhonorowanych nagrodami produktów – również o cyfrowe innowacje. Rezultatem ciągłych badań i prac rozwojowych są zaawansowane pod względem technicznym funkcje. Również niezależne jury potwierdzają: hansgrohe wnosi więcej designu, komfortu, wartości i emocji do domów na całym świecie. Przekonaj swoich klientów, pokazując tę ogromną różnicę!