Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Pulsify Planet Edition

Czysta przyjemność kąpieli. Czyste sumienie.

Nasza planeta jest tym, co nas łączy

Zapewne lubisz rozpocząć dzień od prysznica, który budzi Twoją energię. Jednocześnie oszczędne korzystanie z wody i zrównoważone podejście są bliskie Twojemu sercu. Czy jesteś jednak w stanie zrezygnować ze wspaniałej, ciepłej kąpieli?

Mamy dobrą wiadomość: Planet Edition łączy w sobie przyjemność kąpieli, styl i ekologię. To prysznic z przepływem poniżej 6 l/min, który zużywa o 60% mniej wody niż nasze standardowe produkty. Jednocześnie rozpieszcza Cię wspaniałym doznaniem kąpieli i zapewnia czyste sumienie.

Jednak równoważony rozwój wiąże się również z mniejszą konsumpcją. Dlatego Planet Edition marki hansgrohe wspiera świadome korzystanie z zasobów. Dzięki zastosowaniu materiałów z recyclingu bycie częścią gospodarki o obiegu zamkniętym stało się możliwe.

Kobieta podczas kąpieli z głowicą prysznicową hansgrohe Pulsify Planet Edition.
Tworząc Planet Edition, marka hansgrohe wynalazła główkę prysznicową na nowo i uczyniła ją wolnym od chromu i zrównoważonym elementem codziennego życia.

Kiedy odpady, przestają być odpadami, lecz umożliwiają powstanie czegoś nowego

hansgrohe wspiera zasadę gospodarki o obiegu zamkniętym

W naszej fabryce w Offenburgu poddajemy recyclingowi własne odpady produkcyjne. Przetworzony materiał wykorzystujemy do produkcji główki prysznicowej Pulsify Planet Edition (28% tworzywa z recyclingu) oraz akcesoriów WallStoris Planet Edition (95% tworzywa z recyclingu). Naturalnie, produkcja odbywa się z zachowaniem wszystkich standardów jakości marki hansgrohe.

Gospodarka o obiegu zamkniętym i zrównoważony rozwój w hansgrohe

  • Z materiału z recycklingu zbudowany jest uchwyt główki prysznicowej oraz akcesoria WallStoris, służy on również do produkcji włókna węża prysznicowego Designflex.
  • Zielona przyjemność kąpieli. Dzięki Pulsify Edition Planet Twoi klienci mogą cieszyć się wydajnym zużyciem wody i energii z przepływem poniżej 6 l/min z EcoSmart+. Oszczędność wynosi 60% w porównaniu z naszymi standardowymi prysznicami.
  • Ciepła powierzchnia w kolorze pisakowym (z recyclingu), inspirowana kolorami ziemi, wyczarowuje odprężającą atmosferę w łazience i harmonizuje z obecną w niej chromowaną armaturą.

Planet Edition w całej strefie prysznica

Planet Edition obejmuje produkty z linii Pulsify, WallStoris i Designflex. Wszystkie te elementy wpisują się doskonale w istniejące łazienki i dowodzą tego, że świadomość ekologiczna może iść w parze z atrakcyjnym stosunkiem ceny do jakości.

Małe zużycie wody, wielka przyjemność kąpieli.

Więcej nowości marki hansgrohe