Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe

Piątka z architektem

Czego nie może zabraknąć w łazience architekta? Co jest najważniejsze podczas jej projektowania? Gdzie szukać inspiracji do tworzenia kolejnych projektów? Uchylamy rąbka tajemnicy! Bo odpowiedzi na te i na wiele innych pytań można poznać, dzięki cyklowi „Piątka z architektem”, który powstał pod opieką marki hansgrohe. Cały cykl obejmie rozmowy z pięcioma architektkami i architektami wnętrz, którzy nie tylko prezentują różne style twórcze, ale również inaczej patrzą na świat i ideę projektowania. Przekonajcie się sami. Zapraszamy do oglądania!

Jeśli chcielibyście dołączyć do grona prezentowanych przez nas architektów, zapraszamy Was do kontaktu z Eweliną Domińską oraz oznaczania marki hansgrohe i AXOR w Waszych publikacjach na Facebooku oraz LinkedInie.

Anna Błaszczyk, Artewizjon – odcinek 3

W tym odcinku mieliśmy okazję porozmawiać z miłośniczką kolorów i przytulnych wnętrz, przezdolną Anną Błaszczyk z pracowni Artewizjon. Podczas nagrania architektka zdradziła nam m.in. od czego zaczyna projektowanie łazienek klientów. Posłuchajcie sami!

Grzegorz Goworek, Studio Organic – odcinek 2

Drugi odcinek „Piątki z architektem” to rozmowa z Grzegorzem Goworkiem, współwłaścicielem Studio Organic, projektującym wnętrza, które jak sam mówi „sprzyjają doświadczaniu przestrzeni, kontaktowi z naturą i samym sobą". Nam zdradził m.in. jak jego zdaniem, będzie wyglądała łazienka przyszłości i który z produktów hansgrohe najbardziej docenia.

Monika Bronikowska, HOLA Design – odcinek 1

W pierwszym odcinku cyklu wystąpiła utalentowana Monika Bronikowska, współzałożycielka jednej z najlepszych i najczęściej nagradzanych pracowni projektowych w Polsce. Monika opowiedziała nam, co jest jej największą pasją i jakie przedmioty w swoim domu lubi najbardziej. Sprawdźcie!

Skontaktuj się z nami

Ewelina Domińska