Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Łatwy sposób na oszczędzanie energii

CoolStart: Ciepła woda płynie tylko wtedy, gdy jest rzeczywiście potrzebna

W przypadku technologii CoolStart w środkowej pozycji uchwytu z armatury płynie wyłącznie zimna woda. Uchwyt obraca się tylko w lewą stronę i powoduje zwiększenie temperatury. W ten sposób automatycznie maleje zapotrzebowanie na energię i emisja CO2. Ta inteligentna koncepcja obsługi wyznacza nowy trend w branży sanitarnej, ponieważ dzięki niej gospodarstwo domowe przyczynia się do ochrony środowiska i oszczędza pieniądze. W segmencie hotelowym potencjał oszczędności jest ogromny.

Za CoolStart przemawiają dobre argumenty

  • Klienci, którzy kupują armaturę z CoolStart, przy każdym jej użyciu oszczędzają energię i pieniądze. Dbają o cenne zasoby i przyczyniają się do ochrony klimatu.
  • W połączeniu z technologią EcoSmart można dodatkowo oszczędzać wodę – nawet do 60 procent.
  • Ze względu na ergonomię obsługi baterie z CoolStart oferują komfort dla użytkownika.
  • Od prywatnego klienta po hotel: Asortyment CoolStart jest interesujący dla szerokiej grupy docelowej i oferuje profesjonalistom doskonały potencjał sprzedaży.
  • Wprowadzone z sukcesem na rynek linie armatury Metris, Talis i Focus marki hansgrohe, a także baterie umywalkowe AXOR Starck, zapewniają popularność technologii CoolStart - i to w różnych segmentach cenowych.
Automatyczne oszczędzanie energii z armaturą CoolStart.
Niezależnie od tego, czy prowadzisz specjalistyczny punkt handlowy, czy działasz w segmencie projektów inwestycyjnych: Twoim wiodącym argumentem sprzedażowym jest potencjał oszczędności z CoolStart.

Nowoczesne baterie z funkcją oszczędzania: Tak to działa

Podczas, gdy w standardowych bateriach przy środkowej pozycji uchwytu natychmiast włącza się przepływowy podgrzewacz wody lub pompa cyrkulacyjna, w bateriach z CoolStart ciepła woda nie napełnia niepotrzebnie instalacji, ponieważ do mycia rąk lub napełniania naczyń zimna woda zazwyczaj jest wystarczająca. Ruch uchwytu w prawo jest w tych bateriach zablokowany. Jeśli potrzebujesz cieplejszej wody, przesuń dźwignię w lewo. Dopiero wtedy domieszana zostanie woda gorąca. Użytkownik sam decyduje o tym, jak wysoka powinna być temperatura wody odpowiednio ustawiając uchwyt. 

Wybrane produkty z technologią CoolStart