Ukryć technikę w ścianie

iBox universal: wyjątkowy zestaw podstawowy do baterii podtynkowych

Za sprawą iBox universal technika armatury zostaje schowana w ścianie. To nie tylko wygląda atrakcyjnie, ale zapewnia również więcej miejsca i przyjemności kąpieli. Kolejną zaletą jest elastyczność w aspekcie systemu i wzornictwa: iBox universal można zamontować nawet zanim klient wybierze system prysznicowy. Ten element podtynkowy umożliwia modernizację i aktualizację łazienki w dowolnym momencie.

iBox universal - przegląd wszystkich zalet

 • Multitalent: iBox universal to pierwszy element podtynkowy do wszystkich standardowych i termostatycznych rozwiązań łazienkowych marki hansgrohe i AXOR.
 • Wszechstronność: Wystarczy jeden element podtynkowy dla 19 rozwiązań funkcyjnych.
 • Wiele opcji wzornictwa: Do iBox universal pasuje ponad 200 elementów zewnętrznych marki AXOR i hansgrohe.
 • Atrakcyjna łazienka: Masywna technologia całkowicie znika w ścianie. Na niej montowany jest smukły, elastyczny i minimalistyczny design armatury w rozmaitych wariantach. 
 • Więcej swobody ruchów w łazience, ponieważ znika problem wystających elementów technicznych armatury.
 • Większa elastyczność na etapie projektowania dzięki wstępnej instalacji: W przypadku modernizacji łazienki element podtynkowy można zachować. Blok funkcyjny i element zewnętrzny można wygodnie wymienić. 
 • Niezawodne, bezpieczne i długowieczne rozwiązanie, którego standard techniczny został sprawdzony miliony razy. 
iBox universal, rewolucja w dziedzinie instalacji podtynkowej.
iBox universal: w 2001 to była rewolucja w dziedzinie instalacji podtynkowej. Dziś można go znaleźć w milionach łazienek na całym świecie.

W poniższej galerii zdjęć prezentujemy techniczną finezję tego podtynkowego multitalentu w każdym detalu.

iBox universal: jeden dla wszystkich - jakość premium

iBox universal nadaje się do zastosowań zarówno w segmencie prywatnym, jak i publicznym oraz inwestycyjnym. Jest zgodny z powszechnie obowiązującymi na całym świecie normami, pasuje do wszystkich popularnych systemów instalacji, typów przyłączy i osprzętu. Ogromnym plusem jest Elastyczność na etapie instalacji dla inwestorów i modernizatorów łazienkowych. Twój klient zleca montaż elementu podtynkowego teraz (np. w nowo powstającym budynku), a wyboru armatury, baterii podtynkowej czy elementu zewnętrznego może dokonać później (np. w kolejnym roku). To daje mu więcej czasu i elastyczności przy wyborze wyposażenia łazienki i zapobiega konieczności ponownego kucia w ścianie w przyszłości.

Oszczędność czasu i przestrzeni również dla profesjonalistów

Element podtynkowy iBox universal umożliwia szybki, wygodny i niezawodny montaż. Wystarczy, że na stanie magazynowym zapewnisz dostępność elementu podtynkowego, a to oszczędza przestrzeń i koszty magazynowania. W poniższej galerii zdjęć prezentujemy różne możliwości montażu tego wszechstronnego elementu podtynkowego. 

Płaski element zewnętrzny armatury podtynkowej z iBox universal.
Element podtynkowy całkowicie znika w ścianie. Na nim instalator szybko i w łatwy sposób montuje armaturę podtynkową i elementy zewnętrzne produktów prysznicowych rozmaitych serii.

Pomoc montażowa iBox universal: oszczędza czas i optymalizuje etapy pracy

Masz mało czasu albo napotykasz w miejscu budowy u klienta niespotykaną sytuację montażową? Żaden problem. To inteligentne narzędzie (nr art. 93500000) ułatwia montaż iBox universal. 
 • Jeszcze szybsza, wygodniejsza i bardziej niezawodna instalacja
 • Idealne narzędzie również dla „nowicjuszy w dziedzinie iBox’a”
 • Nieporęczne posługiwanie poziomnicą odchodzi do przeszłości
 • Montaż narożnych elementów zewnętrznych pod idealnie prostym kątem
 • Wsparcie podczas kładzenia płytek
Oszczędza czas, kiedy znowu robi się nerwowo: pomoc montażowa dla perfekcyjnie osadzonej armatury podtynkowej. Z libellami rurkowymi ułatwiającymi prawidłowe ustawienie w pionie i w poziomie.

iBox universal, pomoc montażowa i produkty, które montuje się na elemencie podtynkowym