Konkretne informacje

Newsletter dla profesjonalnych partnerów marki AXOR i hansgrohe - zapisz się tutaj

Nowości produktowe i techniczne innowacje. Ekskluzywne trendy i raporty na temat wszystkiego, co ma związek z łazienką i kuchnią. Wydarzenia i konkursy z nagrodami. Aktualności dotyczące marek AXOR i hansgrohe oraz przedsiębiorstwa, a także inne ciekawe informacje. Dzięki naszym newsletterom skierowanym do profesjonalnych partnerów zapewnisz sobie przewagę w obszarze specjalistycznej wiedzy. Zapisz się tutaj i nie przegap niczego.

Najnowsze informacje o tematyce łazienkowej i kuchennej 

Profesjonalni subskrybenci naszego newslettera otrzymują:

  • Informacje dopasowane do grupy docelowej – dla instalatorów, handlowców, architektów i projektantów. Ty decydujesz, o czym chcesz czytać.
  • Informacje na temat nowości produktowych – za pośrednictwem naszego newslettera dowiesz się o nowościach natychmiast. O nowych produktach do łazienki i kuchni. Produktach dedykowanych projektom inwestycyjnym lub prywatnym łazienkom. Z asortymentu marek AXOR i hansgrohe – wszystko z pierwszej ręki.
  • Ekskluzywne informacje, dzięki którym zajrzysz za kulisy rozwoju produktów lub współpracy z naszymi projektantami. 
  • Istotne informacje, które rzucają światło na kwestie techniczne, ułatwiając Ci pracę nad projektem lub montażem.
  • Interesujące informacje dotyczące terminów, targów i wydarzeń, które pomogą Ci zaplanować rok.
  • Inspirujące informacje – na przykład na temat międzynarodowych referencji lub nagród w dziedzinie wzornictwa, dzięki którym zabłyśniesz podczas profesjonalnych rozmów z klientami.