Bezpieczniejsza łazienka, również dla dzieci

CoolContact: Kontrolowane rozprowadzanie zimnej wody

Technologia CoolContact dba o to, aby korpus termostatu nie nagrzewał się. Zapobiega to bolesnym dotknięciom lub oparzeniom. Dotknij śmiało: to sterowanie wodą klasy premium zawsze jest przyjemne w dotyku. Dzięki temu kąpiel pod prysznicem i w wannie staje się bardziej beztroska - szczególnie dla dzieci i seniorów.

Dobre argumenty na rzecz większego bezpieczeństwa w łazience

  • CoolContact sprawia, że termostaty są odczuwalnie bezpieczniejsze, ponieważ technologia chłodzenia zapobiega nagrzewaniu się korpusu termostatu. 
  • Idealne rozwiązanie dla klientów z dziećmi: znika ryzyko oparzenia dla wrażliwych rączek małych odkrywców.
  • Dzięki termostatom CoolContact nikt nie musi już pilnować bezpiecznej odległości od korpusu armatury.
Dzieci pod prysznicem z termostatem CoolContact.
Dzięki termostatom prysznicowym i wannowym CoolContact doznania kąpieli stają się jeszcze bardziej beztroskie dla całej rodziny.

Niezawodne chłodzeniem termostatu: Tak to działa

W termostacie CoolContact zimna woda z instalacji rozprowadzana jest w korpusie w taki sposób, że przepływa ona bezpośrednio wzdłuż całej części przedniej i górnej. Kierunek przepływu przebiega przy tym od prawej do lewej strony - do kartusza termostatu. Gorąca woda z przyłącza ściennego kierowana jest prosto do kartusza. Z wkładu mieszającego zmieszana woda płynie w otoczeniu wody zimnej, w prawą stronę do wylewki - wzdłuż części tylnej i dolnej termostatu. W hansgrohe mówimy o tym: kontrolowane rozprowadzanie zimnej wody.
Bezpieczny dla dzieci termostat marki hansgrohe.
Beztroska kąpiel pod prysznicem: W termostatach CoolContact gorąca woda w ogóle nie pojawia się w zasięgu dziecięcych rączek.

Ecostat E: Beztroska przyjemność kąpieli pod prysznicem dla wszystkich

Pierwszym termostatem marki hansgrohe, który został wyposażony w innowacyjną technologię chłodzenia CoolContact , jest Ecostat E. Dodatkowy tutaj atrybut bezpieczeństwa: SafetyStop umożliwiający ustawienie ograniczenia temperatury. Zapobiega to przedostaniu się do prysznica lub wanny zbyt gorącej wody z instalacji. Atrakcyjny design termostatu Ecostat E wyróżniają czytelne oznakowania i przyjemne w dotyku uchwyty, co czyni go idealnym rozwiązaniem do łazienki generacyjnej. Termostat wannowy Ecostat E z CoolContact został wyróżniony nagrodą Red Dot Award 2019.
Termostat wannowy marki hansgrohe z ochroną przed poparzeniem.
Dzięki CoolContact dziecięce rączki są bezpieczne. Ta zasada działa również w przypadku seniorów i osób z ograniczeniami ruchowymi.

Croma E i Ecostat E z CoolContact: Idealne do łazienki rodzinnej

Twój klient poszukuje nowoczesnego wyposażenia w atrakcyjnej cenie do swojej łazienki rodzinnej lub wielopokoleniowej? W takim razie zaproponuj mu równie niezawodną, co harmonijną kombinację marki hansgrohe: linię prysznicową Croma E z baterią termostatyczną Ecostat E. Croma E oferuje bajecznie łatwą obsługę i bezpieczeństwo dla dzieci dzięki CoolContact. Dodatkowo: Croma, jako solidny klasyk prysznicowy marki hansgrohe, błyszczy teraz w nowej odsłonie nowoczesnego wzornictwa.
Croma E z bezpiecznym termostatem Ecostat E.
Beztroskie pluskanie w wannie: Komplet prysznicowy Croma E z bezpiecznym termostatem Ecostat E to doskonały wybór dla rodziców z dziećmi.

Produkty z technologią CoolContact