Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
title

Nasze przeboje 2023

Wyjątkowe produkty i ekspresyjne kolory dla jeszcze większej indywidualności w łazience.

Odkryj wszystko na temat AXOR ShowerComposition.
Współczesny i ponadczasowy design w strefie prysznica.

AXOR ShowerComposition

Prysznic to intymna przestrzeń, która powinna dopasować się elastycznie do indywidualnych potrzeb. AXOR ShowerComposition, stworzony przez światowej sławy projektanta Philippe Starcka, wprowadza nowy, współczesny i ponadczasowy język wzornictwa do strefy prysznica.

Odkryj wszystko na temat AXOR Drain. 
AXOR Drain w wariancie powierzchni czarny chrom polerowany.

AXOR Drain

AXOR Drain przeistacza odpływ liniowy w obiekt wzornictwa, który dopełnia estetykę każdej łazienki AXOR. Dostępne w tej samej, bogatej palecie kolorów i wariantów wykończenia AXOR FinishPlus, co kolekcje i programy marki AXOR, odpływy liniowe AXOR Drain wprowadzają do wnętrza indywidualne akcenty, których wspólnym mianownikiem jest doskonałość funkcji.

Odkryj wszystko na temat wanny AXOR Suite.
Odkryj wszystko na temat umywalki AXOR Suite.

Umywalka i wanna AXOR Suite

Dzięki eleganckiemu wzornictwu i indywidualnie wykonanym elementom, umywalka i wanna AXOR Suite, których autorem jest światowej sławy projektant Philippe Starck, nadają harmonijny i zarazem osobisty charakter każdemu łazienkowemu wnętrzu.

Odkryj wszystko na temat nowej powierzchni w kolorze matowej bieli.
Akcesoria AXOR Universal Circular w kolorze matowej bieli.

AXOR One | Akcesoria AXOR Universal Circular w kolorze matowej bieli

Zredukowane, elementarne formy odnoszącej spektakularny sukces kolekcji AXOR One na nowo definiują znajome archetypy i wprowadzają ponadczasowe wzornictwo do łazienki. Nowy kolor matowa biel podkreśla ten efekt i wzbogaca paletę indywidualnych wariantów wykończenia powierzchni AXOR One. Czy to jako element składowy minimalistycznego projektu łazienki, czy jako architektoniczny akcent – zależnie od kontekstu otoczenia, AXOR One w kolorze matowej bieli, również dopełniona akcesoriami AXOR Universal Circular w dopasowanej kolorystyce, może wpisywać się harmonijnie w całość lub kontrastować z tłem.

Odkryj wszystko na temat AXOR MyEdition.
Rozszerzenie asortymentu AXOR MyEdition.

AXOR MyEdition w czarnym macie

AXOR MyEdition to manifest osobowości. Monolityczne i prostolinijne wzornictwo armatury dopełnia elegancka paleta indywidualnie wyselekcjonowanych materiałów. W tym roku asortyment AXOR MyEdition został rozszerzony o trzy nowe modele armatury. Jeszcze większą indywidualizację AXOR MyEdition umożliwiają warianty powierzchni AXOR FinishPlus, do których należy teraz również wykończenie w kolorze matowej czerni. Ten wyjątkowo ekspresyjny i nowoczesny kolor będzie dostępny dla całej kolekcji AXOR MyEdition oraz pasujących do niej akcesoriów AXOR Universal Rectangular.

Magazyn AXOR 2023.
Magazyn AXOR 2023 - Spis treści.

Magazyn AXOR

Odkryj koncepcje łazienkowe światowej sławy projektantów, zrealizowane z udziałem naszych wyjątkowych nowości produktowych, a także inspirujące zastosowania naszych produktów w pełnych rozmachu projektach – zanurz się w fascynujące możliwości ekspresyjnych aranżacji kolorystycznych.