Dowiedz się wszystkiego na temat AXOR Citterio C.
Termostat AXOR Citterio C w strefie prysznica

AXOR Citterio C

Smukła, elegancka i przemyślana w każdym detalu: AXOR Citterio C to wyznaczająca kierunki nowa interpretacja baterii umywalkowej. Dla jeszcze większego komfortu i doskonalszej indywidualizacji również w małych łazienkach. Miękkie kontury i zmysłowa forma tej minimalistycznej armatury są obietnicą wyjątkowo zmysłowych doznań dotykowych i skończenie doskonałej estetyki. Charakterystyczny detal, szlachetna faza otaczająca wylewkę i uchwyt dźwigniowy, powraca we wszystkich produktach kolekcji. Ze względu na swoje niepowtarzalne, a jednocześnie powściągliwe wzornictwo, AXOR Citterio C wpisuje się w każdą aranżację łazienki.

Dowiedz się wszystkiego na temat AXOR ShowerSelect ID.
AXOR ShowerSelect ID - precyzja w interakcji z osobowością

AXOR ShowerSelect ID

AXOR ShowerSelect ID zachwyca niepowtarzalną precyzją i personalizacją doświadczenia kąpieli pod prysznicem. Ten stworzony we współpracy z PHOENIX termostat podtynkowy wystaje ze ściany na zaledwie 45 mm - uzyskanie tego efektu stało się możliwe w połączeniu z AXOR iBox universal 2. Płaski element zewnętrzny z centralnym uchwytem termostatu zapewnia komfortowe doznania dotykowe i dźwiękowe, a otaczające go, duże przyciski oparte na technologii Select, pozwalają na szybkie i wygodne przełączanie rodzajów strumieni i odbiorników prysznicowych.

Dowiedz się wszystkiego na temat AXOR Citterio C.
Termostat AXOR Citterio C

AXOR iBox universal 2

AXOR iBox universal 2 to rewolucyjny zestaw podstawowy instalacji podtynkowej, który reprezentuje przyszłość produktów podtynkowych marki AXOR – rozwiązanie jeszcze szybsze, bardziej inteligentne i bardziej elastyczne niż jego popularny poprzednik.

 

Zoptymalizowana, modułowa konstrukcja tego zestawu podstawowego umożliwia zastosowanie wyjątkowo płaskich rozet, co sprawia, że nawet kompleksowe, nowoczesne aranżacje produktowe stają się zarówno bardziej funkcjonalne, jak i łatwiejsze w montażu. Obietnica AXOR iBox universal 2 kryje się już w samej jego nazwie: uniwersalne rozwiązanie dla szerokiej gamy termostatów podtynkowych marki AXOR, które spełnia wysokie wymogi współczesnych i przyszłych łazienek. Nowy AXOR iBox universal 2 jest kompatybilny z wszystkimi dotychczasowymi i nadchodzącymi elementami zewnętrznymi marki AXOR. Do elementów zewnętrznych ze starszych kolekcji wystarczy jedynie domówić adapter w formie płytki.

Magazyn AXOR 2024
Dom AXOR w Magazynie 2024

Magazyn AXOR 2024

W tym wydaniu odkryjemy przed Tobą nowe możliwości indywidualizacji na przykładzie dwóch imponujących nowości w portfolio marki AXOR: AXOR Citterio C i AXOR ShowerSelect ID. Poznaj dwie absolutnie wyjątkowe koncepcje łazienki stworzone ekskluzywnie dla AXOR przez światowej sławy architekta i projektanta Antonio Citterio. Zaczerpnij również inspiracji, oglądając zachwycające projekty referencyjne, które odzwierciedlają bogactwo stylów w portfolio marki AXOR.

Odkryj wszystko na temat AXOR ShowerComposition.
Współczesny i ponadczasowy design w strefie prysznica.

AXOR ShowerComposition

Prysznic to intymna przestrzeń, która powinna dopasować się elastycznie do indywidualnych potrzeb. AXOR ShowerComposition, stworzony przez światowej sławy projektanta Philippe Starcka, wprowadza nowy, współczesny i ponadczasowy język wzornictwa do strefy prysznica.

Odkryj wszystko na temat AXOR Drain. 
AXOR Drain w wariancie powierzchni czarny chrom polerowany.

AXOR Drain

AXOR Drain przeistacza odpływ liniowy w obiekt wzornictwa, który dopełnia estetykę każdej łazienki AXOR. Dostępne w tej samej, bogatej palecie kolorów i wariantów wykończenia AXOR FinishPlus, co kolekcje i programy marki AXOR, odpływy liniowe AXOR Drain wprowadzają do wnętrza indywidualne akcenty, których wspólnym mianownikiem jest doskonałość funkcji.

Odkryj wszystko na temat wanny AXOR Suite.
Odkryj wszystko na temat umywalki AXOR Suite.

Umywalka i wanna AXOR Suite

Dzięki eleganckiemu wzornictwu i indywidualnie wykonanym elementom, umywalka i wanna AXOR Suite, których autorem jest światowej sławy projektant Philippe Starck, nadają harmonijny i zarazem osobisty charakter każdemu łazienkowemu wnętrzu.

Odkryj wszystko na temat nowej powierzchni w kolorze matowej bieli.
Akcesoria AXOR Universal Circular w kolorze matowej bieli.

AXOR One | Akcesoria AXOR Universal Circular w kolorze matowej bieli

Zredukowane, elementarne formy odnoszącej spektakularny sukces kolekcji AXOR One na nowo definiują znajome archetypy i wprowadzają ponadczasowe wzornictwo do łazienki. Nowy kolor matowa biel podkreśla ten efekt i wzbogaca paletę indywidualnych wariantów wykończenia powierzchni AXOR One. Czy to jako element składowy minimalistycznego projektu łazienki, czy jako architektoniczny akcent – zależnie od kontekstu otoczenia, AXOR One w kolorze matowej bieli, również dopełniona akcesoriami AXOR Universal Circular w dopasowanej kolorystyce, może wpisywać się harmonijnie w całość lub kontrastować z tłem.

Odkryj wszystko na temat AXOR MyEdition.
Rozszerzenie asortymentu AXOR MyEdition.

AXOR MyEdition w czarnym macie

AXOR MyEdition to manifest osobowości. Monolityczne i prostolinijne wzornictwo armatury dopełnia elegancka paleta indywidualnie wyselekcjonowanych materiałów. W tym roku asortyment AXOR MyEdition został rozszerzony o trzy nowe modele armatury. Jeszcze większą indywidualizację AXOR MyEdition umożliwiają warianty powierzchni AXOR FinishPlus, do których należy teraz również wykończenie w kolorze matowej czerni. Ten wyjątkowo ekspresyjny i nowoczesny kolor będzie dostępny dla całej kolekcji AXOR MyEdition oraz pasujących do niej akcesoriów AXOR Universal Rectangular.

Magazyn AXOR 2023.
Magazyn AXOR 2023 - Spis treści.

Magazyn AXOR

Odkryj koncepcje łazienkowe światowej sławy projektantów, zrealizowane z udziałem naszych wyjątkowych nowości produktowych, a także inspirujące zastosowania naszych produktów w pełnych rozmachu projektach – zanurz się w fascynujące możliwości ekspresyjnych aranżacji kolorystycznych.