Sześć łazienek marzeń, sześć historii

Spełnij marzenia swoich klientów o łazience!

Dla zapewnienia niezapomnianych chwil w kontakcie z wodą w hansgrohe staramy się nie zawężać naszego myślenia do pojedynczych produktów. Zamiast tego, tworzymy kompletne i zrównoważone rozwiązania łazienkowe. Obok inspirujących pomysłów oraz armatury, pryszniców i akcesoriów, w naszej ofercie znajdziesz teraz również meble, ceramikę i lustra. W ten sposób kreujemy perfekcyjnie spójne, interaktywne otoczenie dopasowane do osobistych preferencji Twoich klientów . 

Łazienka hansgrohe z designerską armaturą, meblami, ceramiką, lustrem.

Przemyśleć od nowa całą łazienkę, odkryć ponownie przestrzeń dobrostanu 

Jak powinna wyglądać łazienka marzeń, jakie powinna wywoływać odczucia? Przedstawiamy inspirujące, kompletne koncepcje łazienkowe, które mają być dla Ciebie zachętą do poszukiwania własnych odpowiedzi na te pytania. Nasze łazienki marzeń dopasowują się do stylu i potrzeb Twoich klientów, wpisują się w ich rodzinną codzienność i warunki przestrzenne. Każda łazienka marzeń marki hansgrohe jest unikalna i można ją indywidualnie skonfigurować. Osobiste życzenia względem designu i komfortu nadają jej ostateczny charakter.

Łazienka marzeń dla miłośników mocnych kontrastów i rodzinnych więzi

Ojciec z miłością poświęca uwagę swojej córce w łazience marzeń.
Łazienka jako cudowne miejsce, w którym odprężenie przeplata się z ekscytacją. Tutaj odświeżające rytuały pielęgnacji i radosne chwile z rodziną dodają uroku codzienności .

W tej łazience rodzinnej każdy szczegół jest przemyślany – to arcydzieło stylowej estetyki i inteligentnej funkcjonalności. Pełna kontrastów łazienka ma w sobie szczyptę industrialnego charakteru. Elementy kubicznego wzornictwa to ponadczasowe klasyki, które nadają urokliwy klimat temu wnętrzu. Turkusowo-zielona tapeta rozświetla pomieszczenie i wypełnia je żywiołową energią. Szara konsola i ciemne płytki w formacie XXL stanowią przeciwwagę dla witalnych elementów aranżacji, uziemiając ją. Tynk imitujący beton oddziela strefę prysznica od reszty, tworząc efekt przestronności. Stymulujące wrażenie przestrzeni z naturalnym światłem zachęca do odpoczynku.

Na dni dobrze zorganizowane. I na wszystkie pozostałe.

Ta łazienka jest czymś więcej niż kombinacją armatury, ceramiki i płytek. To portal do świata pełnego inspiracji, w którym powietrze wibruje śmiechem i miłością. Koncepcja tego wnętrza opiera się na zrozumieniu rytmu życia, oferując przestrzeń na celebrację chwil odpoczynku i radosnego obcowania z najbliższymi. Tutaj wszyscy mogą zaczerpnąć nowej energii i odetchnąć. Projekt tego wnętrza dopuszcza istnienie chaosu. Wówczas przeistacza się ono w pełne życia miejsce zabaw, w którym obowiązuje tylko jedna reguła: współtworzenie niezapomnianych chwil i serdecznej atmosfery.

Łazienka marzeń dla radosnych dekoratorów z bujną wyobraźnią

Młoda kobieta maluje się w łazience wypełnionej radosną kolorystyką.
Najpierw zrelaksuj się, a potem ciesz się przygodami, które przynosi życie: Łazienka DIY to cud przestrzeni, w wyrafinowane, intuicyjne produkty ułatwiają tu codzienne rutyny. 

Witamy w sympatycznym miejscu samorealizacji – ozdobionym świetlistymi kolorami i tapetą, która inspiruje marzenia. Ta mała oaza ma swój własny charakter i wielką moc oddziaływania. Wyposażona w oszczędne produkty, wspiera zrównoważony styl życia. Aranżacja urzeka elegancją skandynawskich projektów wnętrz, w których każdy centymetr wypełniony jest filozofią hygge. Kolorowe akcesoria czy romantyczne pastelowe tony dodają przestrzeni indywidualnego charakter. Zaokrąglona, biała ceramika w zestawieniu z czarną armaturą wpisuje się w najgorętsze trendy.

DIY oznacza również DREAM IT YOURSELF.

W tym wnętrzu ktoś odważył się sięgnąć po wolność absolutną, przełamać schematy, a dobrostan uczynić naczelną zasadą. Żegnajcie czysto funkcjonalne łazienki, blade tapety i nudne płytki pozbawione charakteru! Czas na kreatywną łazienkę pełną transformującej mocy, która życiu dodaje skrzydeł! W ten sposób to pomieszczenie staje się relaksującą przestrzenią pielęgnacji, odpoczynku i miłości do siebie – i radosną bazą wypadową przed kolejnymi podbojami świata. Tę przystępną aranżację łazienkową można modyfikować według własnego uznania. Kreatywność rządzi!

Ekologiczna, przystępna, czarująca

Łazienka marzeń dla rodzin z dziećmi: Ponieważ rodzina jest najwspanialszą przygodą

Dzieci podczas zabawy w przyjaznej dla środowiska łazience rodzinnej hansgrohe.
Życie jest pełne niespodzianek. Nasza łazienka rodzinna to miejsce niezwykle funkcjonalne, ale stworzone również z myślą o przedpołudniowych zabawach i ekscytujących wieczorach.

Ta łazienka w radosnej kolorystyce chce być wypełniona życiem i zachęca do przełamywania rodzinnej rutyny. Naturalne materiały zostały uzupełnione o przemyślane meble łazienkowe i zestawione z ceramiką o pięknym wzornictwie. Zastosowane tu drewniane komponenty pochodzą ze zrównoważonej gospodarki leśnej. Prysznic Pulsify S ze strumieniem PowderRain dostarcza zmysłowych doznań kąpielowych, pomimo niskiego zużycia wody. Dekoracyjne rośliny podkreślają zrównoważone podejście do życia, tworzą przyjemny klimat w pomieszczeniu i inspirują do nowych przygód. 

Witamy w krainie przyjemnych doznań

Interakcja materiałów, kolorów i ręcznie wykonanych struktur ściennych wprowadza radosną estetykę do tej oazy dobrostanu. Łagodnie zaokrąglone baterie i ceramika podchwytują organiczne wzornictwo na wielu poziomach, tworząc idealne tło dla niezapomnianych rodzinnych momentów. Wizualnym przebojem są przemyślane meble łazienkowe z linii Xelu Q z mnóstwem miejsca do przechowywania, inteligentny system przegródek we wszystkich szufladach oraz system prysznicowy zintegrowany z półką. W ten sposób przemyślany design staje się bohaterem codzienności, ułatwiając organizację życia całej rodziny.  

Łazienka marzeń dla odkrywców świata: Odczucie wakacji przez 365 dni w roku

Łazienka hansgrohe dla odkrywców świata pełna osobistych pamiątek z podróży.
Czy nie byłoby pięknie, przekraczając o poranku próg łazienki, poczuć się jak w podróży do dalekiego kraju? Dzięki łazience dla odkrywców świata, to marzenie może stać się rzeczywistością. 

To eleganckie wnętrze łączy w sobie design i osobowość, ekologię i styl. Zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które cenią sobie osobisty dobrostan i funkcjonalność. W rezultacie powstała łazienka marzeń, która podkreśla zamiłowanie do współczesnego designu, klarowność i indywidualizm, a zainspirowały ją najpiękniejsze zakątki świata. Czyste linie, wyraziste kontrasty i urozmaicona sceneria materiałów, kolorów i przedmiotów sprzyjają relaksującym chwilom odpoczynku. 

Tak przyjemne może być odczucie świata

Kanciaste kształty baterii i prysznica stanowią kontrast dla łagodnie zaokrąglonego wzornictwa umywalki i toalety. Ta interakcja form nadaje charakter całej łazience, tworząc naturalną strefę komfortu. Inteligentne rozwiązania, takie jak technologia SoftClose w przypadku mebli łazienkowych, mnóstwo przestrzeni do przechowywania w szafkach czy łagodny strumień PowderRain z prysznica Pulsify E zapewniają przyjemne, zmysłowe doświadczenie tej łazienki. Indywidualne elementy aranżacji, takie jak kaktusy, ławki czy kosze, nadają wnętrzu osobisty charakter i opowiadają historie o podróżach, rzemiośle i fascynujących kulturach. 

Łazienka marzeń dla miłośników designu: przyspiesza puls

Dojrzała para zakochanych okazuje sobie czułość w łazience marzeń hansgrohe.
Ekskluzywna łazienka marzeń o ponadczasowej estetyce to idealne otoczenie sprzyjające inspiracji i wzlotom serca. Ta przestrzeń daje poczucie klarowności, lekkości i otwartości. 

Charakter tej łazience marzeń nadały osobiste preferencje względem estetyki i przyszłej funkcjonalności. Została ona zaprojektowana bez barier i z wystarczającą ilością miejsca na swobodę ruchów oraz wyposażona w minimalistyczny design i dodatki, które przywołują żywe wspomnienia. Ramy obrazów, ręcznie tkany dywan czy wazony Ming wprowadzają emocjonalne akcenty. Ciepły i przytulny klimat tej jasnej łazienkowej aranżacji to zasługa różnych powierzchni, form i materiałów. Szlachetnym elementem aranżacji są przyciągające wzrok umywalki i meble z linii Xevolos E.

Inspirująco czysta rama dla silnych uczuć

Ogólne wrażenie jest eleganckie i radosne zarazem, minimalistyczne, lecz przytulne. Koncepcja nadająca wnętrzu ramę oraz liniowe formy produktów definiują przestrzeń. Baterie, prysznice i póki z wyrafinowaną powierzchnią w wariancie szczotkowanego brązu podkreślają indywidualizm. Dzięki tysiącom mikrokropel ekskluzywne prysznice Rainfinity rozpieszczają ciało i ducha otulającym odczuciem błogości. Tutaj stylowa elegancja łączy się z komfortem - dla wyjątkowych doznań w kontakcie z wodą. 

Łazienka marzeń dla pasjonatów cyfrowych technologii: niekończące się chwile przyjemności

Łazienka marzeń hansgrohe z cyfrowo sterowanymi scenariuszami nastrojowego oświetlenia.
Łazienka zredukowana do esencji staje się miejscem inspirującym marzenia i wyobraźnię. To miejsce, w zależności od nastroju, ma wiele wymiarów.

W tej łazience minimalistyczny design łączy się z maksymalnym komfortem i funkcjonalnością – z pozytywnym skutkiem dla harmonii umysłu i ciała. Cyfrowe innowacje marki hansgrohe otwierają nowe drogi do rewitalizacji i odprężenia. Łazienka marzeń Smart-Living z RainTunes porywa światłem, dźwiękiem i doznaniami w kontakcie z wodą do świata zmysłów. Jest odą do przejrzystości i ponadczasowości wody. Stworzona, aby możliwe stało się doświadczenie dobrostanu w jego najczystszej formie. 

Chwile cudownego odprężenia, podróż dla zmysłów

Ta inteligentna wellnessowa łazienka marzeń zachwyca spektrum bieli i multisensorycznymi doznaniami pod prysznicem. Powściągliwa paleta kolorystyczna stanowi fantastyczne tło dla refleksów i nastrojów kreowanych przez światło, które można dopasować do indywidualnych preferencji. W tej przyjaznej oazie dobrostanu króluje harmonia i równowaga. Ekscytujące wizualne kontrasty to także zasługa różnych struktur powierzchni, form i konturów. Lustra Xarita tworzą efekt scenicznego światła, w którym każdy zabłyśnie.

Z hansgrohe zrealizujesz indywidualne projekty wymarzonych łazienek

  • Zaoferuj swoim klientkom i klientom perfekcyjnie dopasowane, interaktywne rozwiązania łazienkowe, które można dopasować do wszystkich stylów i potrzeb.
  • Dzięki hansgrohe ExcellentFit znajdziesz perfekcyjną kombinację baterii i umywalki. Nasi eksperci z Technicznego Centrum Serwisowego przetestowali pod kątem funkcjonalności wiele możliwych kombinacji i udostępnili je dla Ciebie.
  • Wszystko z jednej ręki: Dzięki kompletnym, dopasowanym do siebie rozwiązaniom produktowym pragniemy uczynić Twoją codzienność łatwiejszą. Czy to w aspekcie doradztwa, prezentacji produktów, dystrybucji, logistyki, czy instalacji.