Zmysłowe, zrównoważone doznania kąpieli

Pulsify: Przyspiesza puls. W dwóch wariantach wzornictwa, które zachwycają

Dwa wyjątkowe warianty wzornictwa: Pulsify E (prostokątny) i Pulsify S (okrągły)

Rodzina pryszniców Pulsify w ofercie hansgrohe jest teraz dostępna w dwóch atrakcyjnych wariantach wzornictwa. Dzięki temu Twoi klienci mogą nadać swojej łazience indywidualny charakter i cieszyć się wyjątkowym doznaniem kąpieli w najpiękniejszej formie – niezależnie od tego, jak wiele miejsca jest do dyspozycji. Oba warianty cechuje nowoczesne i ponadczasowe wzornictwo oraz ultradelikatny strumień PowderRain. W ten sposób strefa prysznica staje się ulubionym miejscem. Jednak Pulsify wnosi do łazienki nie tylko więcej zmysłowości. Te prysznice rozpieszczają w sposób zrównoważony dzięki technologii EcoSmart.

Mężczyzna kąpie się pod głowicą prysznicową hansgrohe Pulsify E.
Pulsify E: Nowość o minimalistycznym wzornictwie otula całe ciało strumieniem PowderRain – to zaawansowany rodzaj strumienia marki hansgrohe, który przeistacza płynącą wodę w tysiące mikrokropel.

9 na 10 klientów potwierdza: wspaniała przyjemność kąpieli przy 40% oszczędności wody.*

Dziewięciu na dziesięciu klientów potwierdza, że Pulsify EcoSmart dostarcza tej samej przyjemności kąpieli przy mniejszym zużyciu wody.* Zdecydowana większość zgadza się zatem, że prysznice generujące tysiące delikatnych mikrokropel zapewniają wyjątkowe poczucie dobrostanu. Pielęgnacja ciała staje się punktem kulminacyjnym w życiu codziennym. W przypadku główek prysznicowych z trzema rodzajami strumienia za błogie doznania odpowiadają aż dwa strumienie PowderRain: 

 • Wybierz PowderRain, aby poczuć przyjemne odprężenie.
 • Strumień Intense PowderRain wspaniale odświeża.
 • Jako zastrzyk energii idealnie sprawdza się strumień MonoRain lub opcjonalnie, strumień masujący.  

Prysznice Pulsify: Dobre dla Twoich klientów, dobre dla środowiska

Każdy prysznic Pulsify umożliwia wydajne korzystanie z wody. W porównaniu ze standardowymi prysznicami marki hansgrohe, które zużywają średnio 15 litrów wody na minutę, warianty EcoSmart zmniejszają zużycie wody nawet o 40% (8 litrów na minutę), a warianty EcoSmart+ nawet o 60% (6 litrów na minutę). Oznacza to, że Twoi klienci mogą cieszyć się zrównoważoną kąpielą pod prysznicem, oszczędzając cenne zasoby – przy takim samym komforcie.

 *Źródło: Badanie klientów TRND z udziałem 150 testerów, lipiec 2022. Produkty oszczędzające wodę do standardowych produktów Hansgrohe.

Pulsify E: Minimalistyczna estetyka, która podkreśla indywidualny styl

 • Ikoniczny, kubiczny i przejrzysty język form: Wzornictwo Pulsify E wywołuje efekt wow w każdym domu.
 • Wszystkie produkty prysznicowe mówią spójnym językiem wzornictwa: od głowic i główek prysznicowych po drążki ścienne i ramiona prysznicowe. Duży wybór komponentów pozwala na tworzenie kombinacji zgodnie z indywidualnymi preferencjami.
 • Piękne akcenty wprowadzają, oprócz wersji chrom, również warianty powierzchni FinishPlus, takie jak matowa czerń, matowa biel i brąz szczotkowany. Dzięki tym ekskluzywnym kolorowym powierzchniom Twoi klienci mogą zrealizować spójny projekt łazienki według własnych wyobrażeń. 

Pulsify S: Wspaniała przyjemność kąpieli niezależnie od wielkości łazienki

 • Niezależnie od tego, czy łazienka Twojego klienta jest ogromna, malutka, wąska, czy szeroka: Pulsify S oferuje w każdym wnętrzu niezapomniane chwile błogości z PowderRain.
 • Porywający design pozostawiający długotrwałe wrażenie: Nowoczesna, okrągła forma jest ponadczasowa i trafia w preferencje stylistyczne wielu osób. Dla pięknych, przyciągających wzrok produktów o długiej żywotności.
 • Bogaty wybór produktów Pulsify S zapewnia spójną aranżację. Pod postacią okrągłych głowic i główek prysznicowych, cylindrycznego drążka prysznicowego i kompletu prysznicowego linia oferuje harmonijne rozwiązania do całej strefy prysznica.
 • Również w asortymencie Pulsify S do wyboru są, obok wersji chrom, indywidualne warianty powierzchni FinishPlus, takie jak matowa czerń, matowa biel i brąz szczotkowany
 • Więcej radości kąpieli dzięki dodatkowej przestrzeni: W przypadku Pulsify S termostat staje się wygodną półką na produkty pielęgnacyjne.  

Korzyści z Pulsify S i E dla Twoich klientów, środowiska naturalnego i dla Ciebie

 • Zaoferuj swoim klientom kwintesencję przyjemności kąpieli: Dzięki PowderRain linia Pulsify dostarcza wyjątkowych wrażeń pod prysznicem. 
 • Ta rodzina pryszniców została zaprojektowana z myślą o życzeniach wszystkich klientów i uwalnia najwyższy potencjał każdej strefy prysznica – nawet w najmniejszej łazience. 
 • Bogaty asortyment, cztery nowoczesne warianty wzornictwa powierzchni i piękne pod względem formy rozwiązania montażu natynkowego i podtynkowego sprzyjają indywidualnym i oryginalnym projektom łazienkowym. 
 • W porównaniu z naszymi standardowymi prysznicami (średnie zużycie wody 15 l/min) prysznice EcoSmart i EcoSmart+ ograniczają zużycie nawet o 40% (8 l/min) lub 60% (6 l/min).

Puls wrażeń sprzedażowych dla handlowców branży sanitarnej

 • Instalacja Pulsify jest łatwa. Głowicę prysznicową lub komplet prysznicowy można zamontować na klasycznych półcalowych przyłączach. Instalacja podtynkowa jest teraz jeszcze łatwiejsza w połączeniu z nowym iBox universal 2.
 • Skieruj uwagę swojego klienta również na innowacyjne technologie hansgrohe, np. FastDrain (ograniczenie kapania wody), QuickClean (łatwe usuwanie kamienia z powierzchni pryszniców) czy Select (sterowanie prysznicami za dotknięciem przycisku).

Czysta radość kąpieli pod prysznicem również na potrzeby projektów inwestycyjnych

 • Projektanci i architekci mają w przypadku Pulsify pełnię kreatywnego potencjału do swojej dyspozycji. Klientom z branży hotelarskiej lub spa możesz zaoferować atrakcyjny design o długiej żywotności - oraz zrównoważone doznania kąpielowe z oszczędnymi pod względem zużycia zasobów produktami.

Więcej nowości marki hansgrohe