Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Szybszy, uniwersalny, inteligentny

Witaj w przyszłości! iBox universal 2

Dzięki nowemu iBox universal 2 i nowym elementom zewnętrznym instalacja jest dwa razy szybsza w porównaniu z poprzednim modelem. Nowy iBox łączy on w sobie sprawdzone zalety i wiele nowych cech o wartości dodanej. Teraz możesz wykonać swoją pracę tak błyskawicznie i precyzyjnie, jak to możliwe.

Efektywna instalacja z maksymalną elastycznością

Ewolucja iBox universal bazuje na wieloletnim doświadczeniu z ponad jedenastu milionów instalacji oraz na nieustającej wymianie informacji z fachowcami i projektantami. Rezultat: iBox universal 2 umożliwia błyskawiczną i mniej kompleksową instalację. Łączy w sobie sprawdzone cechy swojego poprzednika i wiele nowych cech, bez których nie będziesz już chciał się obejść.

iBox universal 2: Przegląd wszystkich zalet

  • Zaufanie bez kompromisów. Wykorzystaliśmy ponad 22 lata doświadczenia, aby stworzyć arcydzieło instalacji podtynkowej, które zapewnia maksymalną efektywność.
  • Prosty, niezawodny i oszczędzający czas. Nowy iBox universal 2 redukuje kompleksowość, ma uniwersalne zastosowania i umożliwia oszczędzającą czas instalację wolną od błędów.
  • Elastyczność. Jeszcze więcej możliwości instalacji.
  • Witaj w przyszłości. Nowy iBox universal 2 oferuje również platformę dla cyfrowych doznań prysznicowych. W ten sposób możesz położyć fundamenty pod przyszłe rozwiązania prysznicowe Twojego klienta.
  • Zgodność. Nowy zestaw podstawowy iBox universal 2 można łatwo połączyć z dotychczasowymi elementami zewnnętrznymi dzięki adapterowi (13588000),  który jest sprzedawany osobno.
Profesjonalista branży sanitarnej z nowym iBox universal 2 marki hansgrohe.
Kciuki w górę dla nowej generacji! Z iBox universal 2 jesteś doskonale wyposażony na aktualne i przyszłe wyzwania w obszarze instalacji łazienkowych.

Element podtynkowy iBox universal 2 w szczegółach

Odkryj nowe arcydzieło instalacji podtynkowej w tym video

Pozwól ułatwić sobie pracę na etapie instalacji

Ponad 20 lat temu marka hansgrohe wprowadziła na rynek iBox universal – uniwersalny zestaw podstawowy dla potrzeb instalacji podtynkowej. Teraz nadchodzi udoskonalona generacja popularnego modelu. iBox universal 2 jest jeszcze bardziej dopasowany do potrzeb profesjonalistów branży sanitarnej niż jego poprzednik. Z tym maksymalnie efektywnym produktem wkraczamy razem w przyszłość.

Lepsze i bardziej różnorodne możliwości montażu dzięki inteligentnym detalom

Zespół rozwijający produkty hansgrohe postawił sobie jeden główny cel: Nowy element podtynkowy ma ułatwić pracę naszym profesjonalnym partnerom. Rezultat: Instalacje podtynkowe staną się dla Ciebie teraz jeszcze łatwiejsze, bezpieczniejsze i oszczędzające czas. A nasi klienci? Mogą wybierać elementy zewnętrzne w rozmaitych kolorach i formach – i otrzymają smukłe designerskie elementy do strefy prysznica i wanny, które optymalnie sterują liczbą odbiorników. iBox universal 2 można łączyć ze wszystkimi obecnymi i przyszłymi elementami zewnętrznymi marek hansgrohe i AXOR, a także jest on kompatybilny z cyfrowymi rozwiązaniami prysznicowymi. W przypadku starszych linii produktowych niezbędny jest adapter, który należy zamówić oddzielnie.

Oszczędzająca czas instalacja, więcej możliwości mocowania, mniej kroków montażowych: Dzięki iBox universal 2 Twoja praca stanie się bardziej efektywna, bardziej elastyczna i bezpieczniejsza.

Perfekcyjna kombinacja: Nowe elementy zewnętrzne do iBox universal 2

Z powodzeniem zainstalowałeś element podtynkowy wewnątrz ściany? W takim razie pora na ukoronowanie projektu i wyeksponowanie wzornictwa na ścianie. Dwie nowe linie elementów zewnętrznych marki hansgrohe zadbają o błogie doznania kąpieli pod prysznicem na nowym poziomie komfortu oraz o więcej bezpieczeństwa i elastyczności w łazience. Termostat podtynkowy ShowerSelect Comfort i podtynkowa bateria mieszająca DuoTurn możesz z łatwością zamontować na iBox universal 2. Twoich klientów ucieszy designerski upgrade i intuicyjna obsługa.

Element zewnętrzny hansgrohe ShowerSelect Comfort na iBox universal 2.
Oba elementy zewnętrzne (tutaj ShowerSelect Comfort) wyróżnia purystyczne wzornictwo i komfortowa obsługa. Można je szybko wymienić, kiedy klient zapragnie wprowadzić nowy design.

Płytka adaptera sprawia, że ​​iBox universal 2 jest kompatybilny

hansgrohe ułatwia pracę z dotychczasowymi elementami zewnętrznymi i wielostrumieniowymi głowicami prysznicowymi: adapter 13588000, dostępny oddzielnie, umożliwia podłączenie ich do nowego iBox universal 2. W ten sposób elementy zewnętrzne, montowane do tej pory na iBox universal, można zamontować na iBox universal 2. Niezbędne elementy montażowe znajdują się w komplecie z adapterem.

The structure in schematics: An older pre-fab set is perfectly combined with the iBox universal 2 base set, thanks to the adapter plate.
Schemat konstrukcji: dzięki adapterowi, dotychczasowy element zewnętrzny można zamontować na iBox universal 2.

Więcej nowości marki hansgrohe