Pasują perfekcyjnie na iBox universal 2

Nowe elementy zewnętrzne: ShowerSelect Comfort i DuoTurn

W hansgrohe rozwijamy koncepcję instalacji podtynkowej: rezultatem są dwa designerskie elementy zewnętrzne, które oferują komfortowe doznania i wygodną przestrzeń swobody pod prysznicem. Oba elementy można w szybki i prosty sposób zamontować na nowym iBox universal 2. Elementy zewnętrzne można w każdej chwili bez problemu wymienić na nową armaturę łazienkową o innej formie i kolorystyce.

Błogie doznania pod prysznicem w stylowej atmosferze

Nowe elementy zewnętrzne dla rozwiązań podtynkowych marki hansgrohe, ShowerSelect Comfort (termostat, na zdjęciu z lewej) i DuoTurn (bateria mieszająca, na zdjęciu z prawej) wyróżniają się ultrapłaskim wzornictwem z uchwytami wycentrowanymi na takiej samej wysokości. Czytelne oznaczenia zapewniają intuicyjną obsługę.

Dwa nowe elementy obsługi marki hansgrohe do montażu podtynkowego.
Dwa elementy obsługi marki hansgrohe wyróżniają się purystycznym wzornictwem i wizualną lekkością.

ShowerSelect Comfort: Artystyczny przedmiot na ścianę

Szlachetne wzornictwo ShowerSelect Comfort nadaje strefie prysznica kunsztowne wykończenie. Estetyka produktu jest powściągliwa i świadczy o dobrym stylu Twojego klienta. Ten termostat podtynkowy umożliwia intuicyjne sterowanie wszystkimi elementami prysznicowymi. W sposób ciągły wyrównuje różnice ciśnienia i temperatury wody – dla najlepszych doznań kąpieli.

Stworzone, aby nadać łazience piękne wykończenie

 • Design. Te minimalistycznie elementy sterujące są o 40 procent bardziej płaskie niż wcześniejsze elementy zewnętrzne marki hansgrohe, a dzięki temu oferują więcej swobody ruchów pod prysznicem. Nasz asortyment obejmuje trzy purystyczne warianty wzornictwa: E, S i Q – kanciastą, okrągłą i SoftCube oraz pięć wariantów powierzchni, chrom, matowa czerń, matowa biel, czarny chrom szczotkowany i brąz szczotkowany.
 • Nowy wymiar komfortu. Intuicyjne sterowanie nawet czterema odbiornikami prysznicowymi za dotknięciem przycisku – za pomocą dużych, wysokiej jakości przycisków Select wykonanych z metalu.
 • Zrównoważony rozwój. Zintegrowana regulacja ilości wody z funkcją stop dla zrównoważonego korzystania z wody.
 • Bezpieczeństwo. Dzięki ograniczeniu temperatury SafetyStop, która chroni przez zbyt gorącą wodą. Ochrona przed poparzeniem, szczególnie dla dzieci i osób z ograniczeniami ruchowymi.
 • Łatwa pielęgnacja dzięki idealnie zintegrowanym przyciskom.
Płaski, purystyczny termostat podtynkowy do strefy prysznica.
Piękny i zrównoważony w każdym detalu: Dzięki purystycznemu wzornictwu hansgrohe i zastosowaniu wysokiej jakości materiałów nowy termostat podtynkowy zapewnia długofalową radość z produktu.

Termostat, który lewituje na tle ściany

ShowerSelect Comfort: Przegląd wszystkich zalet

 • Dzięki iBox universal 2 instalacja jest teraz dla Ciebie jeszcze efektywniejsza, szybsza i bezpieczniejsza. Zaufanie bez kompromisów.
 • Ekstremalnie cichy dzięki grupie akustycznej 1. Wszystkie przewodzące wodę części są izolowane akustycznie.
 • Długowieczna jakość hansgrohe dzięki wysokim standardom i nowym materiałom. Przyciski Select są np. wykonane z metalu – to zapewnia przyjemną haptykę i długofalową radość z produktu.
 • Wygodna i oszczędzająca czas pielęgnacja. Duże, scalone z powierzchnią przyciski ułatwiają czyszczenie.
 • Szeroki wybór wariantów powierzchni FinishPlus i trzy warianty wzornictwa. Taka różnorodność jest na czasie, wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom klientów i spełnia wymagania rynku.
 • Oszczędność zasobów. Dzięki zintegrowanej regulacji przepływu ShowerSelect Comfort zapewnia zrównoważone korzystanie z wody i energii cieplnej.
 • Elastyczność zastosowań Szerokie portfolio produktów pasujących do różnej liczby odbiorników prysznicowych czy rodzajów strumienia.

Indywidualne termostaty podtynkowe dla miłośników designu

DuoTurn: Podkręć komfort

Pod prysznicem czy w wannie: DuoTurn łączy w sobie intuicyjne sterowanie i czysty, płaski design. Dzięki tej nowej generacji podtynkowych baterii mieszających marki hansgrohe Twoi klienci mogą wygasić codzienność i włączyć tryb komfortu. Z DuoTurn jeden obrót pokrętła pozwala przełączyć głowicę na główkę prysznicową – jest to nieskomplikowana alternatywa dla przełącznika ciśnieniowego. Oprócz tego, ustawienie ulubionej temperatury i ilości wody jest tutaj bardzo łatwe.

Jeden obrót do kąpielowych doznań pierwszej klasy

Co szczególnie wyróżnia baterie podtynkowe DuoTurn?

 • Elastyczność zastosowań. Te płaskie, uwalniające przestrzeń baterie wpisują się w każde łazienkowe wnętrze i można je łączyć ze wszystkimi liniami marki hansgrohe.
 • Komfort i intuicyjna obsługa. Wystarczy obrócić pokrętło, aby aktywować głowicę lub główkę prysznicową i ustawić temperaturę oraz ilość wody.
 • Różnorodność wzornictwa. DuoTurn idealnie wpisuje się w nowoczesne łazienki. Uchwyty są płaskie i ustawione na jednej wysokości, kartusz znajduje się pośrodku.​ Dostępne są trzy purystyczne warianty wzornictwa (E, S i Q – kanciaste, okrągłe i SoftCube) oraz cztery nowoczesne warianty powierzchni FinishPlus.
Płaskie baterie podtynkowe dla większego komfortu w łazience.
Baterie podtynkowe DuoTurn można zainstalować w strefie wanny i prysznica. Stanowią one nową, nieskomplikowaną alternatywę dla mechanizmu przełączania przez pociągnięcie (przełącznika ciśnieniowego).

Bateria, którą można wygodnie kręcić

DuoTurn: Przegląd wszystkich zalet

 • Dzięki iBox universal 2 instalacja jest teraz dla Ciebie jeszcze efektywniejsza, szybsza i bezpieczniejsza.
 • Ekstremalnie cichy dzięki grupie akustycznej 1. Wszystkie przewodzące wodę części są izolowane akustycznie.
 • Wysoka jakość dzięki standardom marki hansgrohe w zakresie materiałów i funkcji – zapewnia długofalową radość z produktu.
 • Wygodna i oszczędzająca czas pielęgnacja. Duże powierzchnie ułatwiają czyszczenie.
 • Szeroki wybór wariantów wykończenia FinishPlus w czterech kolorach powierzchni. Taka różnorodność wychodzi naprzeciw wszystkim oczekiwaniom klientów i spełnia wymagania rynku.
 • Trzy warianty czystego wzornictwa E, S i Q – dla wszystkich preferencji estetycznych i upodobań.

DuoTurn: Stylowa bateria podtynkowa w wielu wariantach

Więcej nowości marki hansgrohe