System dla baterii z wyciąganą wylewką

sBox kuchenny: Więcej komfortu, lekkość i porządek w strefie zlewozmywaka

Bateria kuchenna z wyciąganą wylewką zwiększa zakres działania i ma znaczący wpływ na płynność etapów pracy w strefie zlewozmywaka. Kuchenny system sBox kuchenny został stworzony właśnie dla takich baterii z wyciąganą wylewką. System zwijania węża zapewnia niezawodny i uporządkowany powrót węża do szafki pod zlewozmywakiem - w ten sposób wszystkie prace w kuchni idą bardziej płynnie i z większą lekkością. 

sBox + bateria kuchenna: zgrany duet w strefie zlewozmywaka - Twoje argumenty

  • sBox kuchenny wchodzi w skład zestawu wielu baterii kuchennych z wyciąganą wylewką marki hansgrohe.
  • Innowacyjny pojemnik na wąż zapewnia uporządkowaną przestrzeń w szafce pod zlewozmywakiem i oferuje więcej komfortu podczas codziennego użytkowania wyciąganej wylewki.
  • sBox kuchenny pozwala zawsze łatwo wyciągnąć wylewkę i z lekkością ponownie ją schować. Wąż się nie blokuje i nie zacina oraz jest zabezpieczony przed uszkodzeniami.
  • Obciążnik węża gwarantuje jego niezawodny i płynny ruch w kuchennej szafce. Dostępnych jest wiele możliwości montażu, również na potrzeby niskich lub wąskich szafek.
  • Idealnym rozwiązaniem jest prostopadły montaż pod baterią. W razie przeszkód znajdujących się w szafce pod zlewozmywakiem, takich jak komplet odpływowy, wystarczy aby fachowiec zamontował sBox w nachyleniu pod kątem.

Przyjazny dla klienta sBox kuchenny: płynność działań w kuchni zamiast szamotania i szarpania

W przypadku zlewozmywaków z jedną lub dwoma komorami, do napełniania dużych naczyń, płukania warzyw lub mycia dużych talerzy: Bateria z funkcją wyciąganej wylewki oferuje wspaniały komfort. Kombinacja wyciąganej wylewki i systemu sBox zwiększa zakres działania nawet do 76 cm (zamiast dotychczasowego maksimum 50 cm). To nie wszystko: Dzięki hansgrohe sBox wąż wyciąganej wylewki można wyciągnąć i schować zawsze z lekkością, niezawodnie i bez uszkodzeń.

System all-in-one dla maksymalnego zakresu działania i trwałości węży

Aby w strefie zlewozmywaka wszystko szło płynnie: Wybrane produkty z sBox