Profesjonalista branży sanitarnej z iBox universal 2 marki hansgrohe.

Nowości marki hansgrohe

Odkryj nasze nowoczesne rozwiązania projektowe do łazienki. Obok innowacyjnej technologii dla zrównoważonej przyjemności korzystania z wody, na pierwszy plan wysuwają się również ergonomiczny komfort i zmysłowa estetyka. Dlatego nieustannie pracujemy nad rozwojem nowych produktów. Czy to zmysłowe doznanie kąpieli pod strumieniem PowderRain, czy nasze nowe arcydzieło instalacji iBox Universal 2, a także przejrzysty język wzornictwa cechujący linie armatury Tecturis. Stwórz perfekcyjną oazę wellness dla swoich klientów.

Witaj przyszłości! Nowy iBox universal 2

Szybszy, bardziej elastyczny, bardziej inteligentny: Dzięki nowemu iBox universal 2 i nowym elementom zewnętrznym marki hansgrohe instalacja podtynkowa jest dwa razy szybsza w porównaniu z poprzednim modelem. Element podtynkowy iBox universal 2 łączy w sobie sprawdzone zalety i wiele nowych cech o wartości dodanej. W ten sposób możesz wykonać swoją pracę tak błyskawicznie i precyzyjnie, jak to możliwe.

Sprawdź teraz
Nowość w hansgrohe: Element podtynkowy iBox universal 2.

Elementy zewnętrzne: ShowerSelect Comfort i DuoTurn

Elementy zewnętrzne rozwiązań podtynkowych ShowerSelect Comfort (termostat) i DuoTurn (bateria z mieszaczem) wyróżniają się płaskim wzornictwem. Dzięki temu Twoi klienci mogą cieszyć się komfortem kąpieli i dużą swobodą ruchów w strefie prysznica. Oba elementy można szybko i łatwo zamontować na nowym iBox universal 2. Dwie nowe linie hansgrohe, które wnoszą koncepcję instalacji podtynkowej na wyższy poziom.

Poznaj teraz
Nowość w asortymencie hansgrohe: Elementy zewnętrzne rozwiązań podtynkowych do łazienki.

Pulsify E i S: Zmysłowe, zrównoważone doznania kąpieli

Dzięki dwóm wyjątkowym wariantom wzornictwa, Pulsify przeistacza strefę prysznica w ulubione miejsce Twojego klienta – niezależnie od tego, jak wiele przestrzeni ma on do dyspozycji. Okrągłe (S) i prostolinijne (E) główki i głowice prysznicowe Pulsify transformują wodę w błogie doznanie, ponieważ rozpieszczają mikrodelikatnymi kroplami strumienia PowderRain. Jednak te prysznice marki hansgrohe wnoszą do łazienki nie tylko więcej zmysłowości. Zapewniają również zrównoważoną przyjemność, dzięki EcoSmart.

Dowiedz się więcej
Nowość w asortymencie hansgrohe: Prysznice Pulsify S i Pulsify E.

Wąż prysznicowy Designflex: Ciepła haptyka, piękna optyka

Przyjemna, przypominająca tkaninę estetyka nowego węża prysznicowego hansgrohe to wizualny przebój w strefie prysznica, który wprowadza w nastrój odprężenia. Zastosowane włókno jest produkowane z przetworzonego tworzywa PET i perfekcyjnie współgra z wariantami powierzchni FinishPlus. Oprócz tego, wodoodporny i hydrofobowy materiał gwarantuje najlepsze warunki higieniczne i jest łatwy w pielęgnacji. To czyni Designflex ponadczasowym i zrównoważonym, designerskim dodatkiem.

Sprawdź teraz
Designflex: Węże prysznicowe hansgrohe do nowoczesnych łazienek.

RainDrain: Harmonijnie zaprojektowany odpływ liniowy

Odpływy liniowe RainDrain oferują perfekcyjną technikę odpływową do stref prysznica typu walk-in. Dzięki tym wydajnym odpływom liniowym Twoi klienci mogą cieszyć się najwyższym komfortem i projektem łazienki, w której wszystko pasuje do siebie jak ulał. Kolorowe wykończenie tych produktów jest bowiem perfekcyjnie dopasowane do pozostałego asortymentu marki hansgrohe. Baterie łazienkowe, prysznice, rozwiązania porządkujące przestrzeń i produkty odpływowe tworzą dzięki temu harmonijny obraz całości w łazience.

Sprawdź teraz
Odpływy liniowe RainDrain marki hansgrohe – nowe formy i kolory.

Tecturis E i S: Architektoniczne linie armatury – inspirowane wodą

Dzięki liniom armatury Tecturis S i Tecturis E Twoi klienci mogą stworzyć przestrzeń pełną indywidualizmu, w której zasady architektoniczne, komfort, funkcjonalność i zrównoważony rozwój łączą się ze sobą w sposób idealny. Dwie nowe linie marki hansgrohe, których minimalistyczne wzornictwo podkreśla estetykę i piękno wody.

Dowiedz się więcej
Nowość w asortymencie hansgrohe: Baterie Tecturis S i Tecturis E.

Więcej nowości marki hansgrohe

Rebris: Baterie hansgrohe o smukłym, ponadczasowym wzornictwie.
Rebris

Estetyczne, oszczędzające wodę baterie – dla radości pod każdym kątem 

Bateria kuchenna Aqittura M91 serwuje wodę według wszystkich upodobań smakowych.
Aqittura M91

Gazowana, wzbogacona woda - według upodobań smakowych Twoich klientów