Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Dużo dobrych historii dla łazienki

Nowe akcesoria: XtraStoris, AddStoris, WallStoris

Trzy ponadczasowo piękne linie marki hansgrohe opowiadają historię produktów komplementarnych w zupełnie nowy sposób. XtraStoris, AddStoris i WallStoris niezwykle wzbogacają łazienki Twoich klientów i Twoją ekspozycję łazienkową. Chcesz oferować spójne koncepcje łazienkowych wnętrz? Tutaj poznasz wiele atrakcyjnych akcesoriów, które wniosą duży potencjał sprzedaży do Twojego biznesu.

Trzy atrakcyjne linie dla niezliczonych możliwości wyrazu

Nowy asortyment akcesoriów hansgrohe oferuje niemal nieskończoną liczbę kombinacji dla niepowtarzalnych, stylowych łazienek. Dobra wiadomość: Akcesoria w kolorowych wariantach powierzchni są aktualnie rozchwytywane. Życzymy Ci sukcesów w biznesie dzięki: 
 • XtraStoris – oferują dodatkową przestrzeń schowków i swobodę ruchów w wymarzonej łazience
 • AddStoris – z nimi zawsze panuje piękny porządek i wszystko jest pod ręką
 • WallStoris – można w nich przechowywać przedmioty w tak prosty i indywidualny sposób, jak nigdy dotąd

XtraStoris: Porządek w wymarzonej łazience

XtraStoris: Funkcjonalny design

Potrzebna przestrzeń na kosmetyki i przybory łazienkowe? Nareszcie jest schowek wpuszczany w ścianę, który stwarza dodatkową przestrzeń, a wygląda równie dobrze, jak reszta łazienki. 

To wyróżnia akcesoria XtraStoris marki hansgrohe:

 • Oszczędzające przestrzeń rozwiązanie do stylowych łazienkowych wnętrz, które oferuje Twoim klientom fantastyczną swobodę ruchów w strefie prysznica. 
 • Rozwiązanie zintegrowane, za pomocą którego aranżację łazienki można zindywidualizować w najmniejszym detalu. 
 • Wysokiej jakości rozwiązanie, które jest dostępne w trzech wariantach, w wielu kolorach powierzchni i wymiarach - idealne dopełnienie wzornictwa posiadanych produktów prysznicowych.
 • Wodoszczelny zestaw podstawowy, który zapewnia długofalowe bezpieczeństwo i przyjemność użytkowania.

Poniżej możesz zobaczyć fragment asortymentu produktów z tej atrakcyjnej linii akcesoriów:

AddStoris: zawsze piękny porządek i wszystko pod reką

AddStoris: Stylowe dodatki od lustra kosmetycznego po dozownik mydła

W nowoczesnej łazience wellness wszystko ma swoje miejsce. Jest idealnie, gdy służy do tego system organizacji, który dokładnie odpowiada stylem bateriom i prysznicom. W przypadku AddStoris kubek do mycia zębów, haczyk czy wieszak na ręcznik mają bardzo prostą formę. Również wzornictwo pudełka na chusteczki kosmetyczne, uchwytu na szczotkę WC czy kosza na śmieci wpisuje się pięknie i subtelnie w całą aranżację. 

To wyróżnia akcesoria AddStoris marki hansgrohe:

 • Wszechstronny system uchwytów, który porządkuje przestrzeń i wprowadza więcej funkcjonalności, miejsca i komfortu do codzienności Twoich klientów.

 • AddStoris oferuje całą gamę funkcjonalnych rozwiązań w atrakcyjnej cenie.
 • Ponadczasowe akcesoria o czystym wzornictwie, które harmonijnie wpisują się w każde łazienkowe wnętrze. 
 • Twój klient może wybrać z sześciu różnych wariantów powierzchni ten, który pasuje do jego aranżacji. 
 • Linia dodatków, która perfekcyjnie dopełnia asortyment hansgrohe FinishPlus za sprawą tych samych kolorów powierzchni i jest prosta w montażu. 

Poniżej możesz zobaczyć fragment asortymentu produktów z tej bogatej w warianty linii akcesoriów:

WallStoris: Robią miejsce i zmieniają klientów w artystów - indywidualistów dekoracji 

WallStoris: Ściana należy do Twojego klienta!

Jeszcze nigdy porządek w łazience nie był tak prosty, tak elastyczny i tak indywidualny. WallStoris składa się z panelu i modułowych akcesoriów. Klient wybiera długość panelu i organizuje swoją ścianę zgodnie z własnymi potrzebami, gustem i warunkami przestrzennymi. Żegnaj chaosie, żegnajcie problemy z brakiem miejsca!
 • Przemyślany system schowków i organizacji. Twoi klienci mogą rozwinąć swój kreatywny potencjał dzięki niemal nieograniczonym możliwościom kombinacji. 
 • Panele w dwóch wariantach długości (50 i 70 cm) oraz dwóch kolorach (matowa czerń i matowa biel). Moduły: półka, wieszaki, koszyki w tych samych kolorach.
 • Prosty montaż: Szyny przykleja się - dzięki temu w przyszłości można je usunąć bez pozostawienia śladów. Drugą opcją jest klasyczne przykręcenie za pomocą wkrętów. Moduły wpina się jednym kliknięciem - i gotowe. 
 • Idealny produkt do  łazienek: wylot zapobiega gromadzeniu się wody w pojemnikach. Akcesoria WallStoris można myć w zmywarce.
 • Program jest wizualnie dopasowany do wielu linii produktów marki hansgrohe, w tym również do Pulsify.
 • Akcesoria WallStoris są dostępne również dla strefy WC – w ofercie znajdują się  uchwyty na szczotkę i papier toaletowy.
 • Tak jak wszystkie produkty marki hansgrohe: Linia jest wartościowa, trwała i piękna.

Poniżej możesz zobaczyć fragment asortymentu produktów z tej różnorodnej linii akcesoriów:

Odkryj więcej nowości hansgrohe