Opływowe, prostokątne, 4 l/min, komfortowe

Baterie Tecturis – Odkryj nowy design dedykowany wodzie

Wraz z Tecturis S i Tecturis E marka hansgrohe stworzyła dwie linie armatury, których minimalistyczne wzornictwo podkreśla estetykę i funkcjonalne piękno wody. Zaokrąglona forma nawiązuje do koncentrycznych kręgów na powierzchni wody, a prostolinijna podchwytuje nieprzerwany bieg strumienia. Dla wszystkich stylów aranżacji wnętrz i wzorniczych preferencji istnieje dopasowane rozwiązanie. Zaskocz swoich klientów asortymentem Tecturis!

Dwie nowe architektoniczne linie armatury - inspirowane wodą

Co sprawia, że architektura i design zachwycają? Nie chodzi o formy, materiały i funkcje. Ważne jest to, jak czujemy się pod ich wpływem: ekskluzywnie i wyjątkowo. Dzięki Tecturis Twoi klienci mogą stworzyć przestrzeń pełną indywidualizmu, w której zasady architektoniczne, komfort, funkcjonalność i zrównoważony rozwój łączą się ze sobą w sposób idealny. Tecturis to perfekcyjna kombinacja zredukowanego wzornictwa i czystej przyjemności w kontakcie z wodą. Te nowe baterie marki hansgrohe zmieniają łazienkę w pięknie zaprojektowaną przestrzeń życiową, a korzystanie z wody - w estetyczne doznanie. Twoi klienci mają wybór: łagodnie zaokrąglony design (Tecturis S) albo prostokątne formy (Tecturis E).

Minimalistyczne - od uchwytu przez korpus po wylewkę

  • Ikoniczne linie baterii. Dzięki dwóm wersjom wzornictwa i czterem atrakcyjnym wariantom powierzchni FinishPlus Twoi klienci mogą zrealizować projekt łazienki, który w pełni wyrazi ich osobowość. Dostępne dla Tecturis warianty powierzchni to chrom, matowa czerń, matowa biel lub brąz szczotkowany. 
  • Dostępność różnych wariantów produktowych dla większego komfortu w strefie umywalki, jak na przykład 2-otworowa bateria do montażu na ścianie lub 2-otworowa bateria montowana w umywalce, z uchwytem u góry lub z boku. Ostatni z wymienionych wariantów oferuje dodatkową zaletę, ponieważ niweluje rozpryski wody i osadzanie się kamienia – to ułatwia pielęgnację.
  • Wspaniały design bierze pod uwagę środowisko. Baterie Tecturis są wyposażone w technologię EcoSmart+, która obniża zużycie wody do zaledwie 4 l/min – bez uszczerbku dla przyjemności korzystania z wody. Dodatkowo, technologia CoolStart wspiera oszczędność energii. 
  • Projektowanie łazienki w oparciu o spójne wzornictwo. Tecturis umożliwia aranżację wnętrza od A do Z z zastosowaniem produktów o opływowym lub kwadratowym wzornictwie. Do baterii tych można bowiem dopasować komplementarne produkty z marki hansgrohe w tym samym wzornictwie. 
Baterie Tecturis są dostępne w dwóch wersjach wzornictwa. 
Czy to opływowe i łagodnie zaokrąglone (z lewej), czy wyraziste i prostolinijne: Tecturis odzwierciedla różne preferencje wzornicze i rozmaite cechy wody.

Tecturis S: Inspirowane uspokajającym nurtem wody

Tecturis S odzwierciedla łagodną i płynną naturę wody. Elegancko zaokrąglony design i miękkie linie ucieleśniają czysty relaks i dobrostan. Nawet zintegrowany perlator został przez markę hansgrohe dostosowany do wzornictwa Tecturis S, aby możliwe było uzyskanie rezultatu perfekcyjnej estetyki i haptyki. Dzięki smukłej sylwetce i zwiększonej strefie ComfortZone Twoi klienci zyskają dodatkową przestrzeń swobody w strefie umywalki.  

Bateria Tecturis S o spokojnym charakterze.
Spokojny charakter nowej baterii Tecturis S marki hansgrohe przeistacza każdą łazienkę w oazę wellness.

Tecturis S: Funkcje w centrum uwagi

Baterie umywalkowe w różnych wariantach wysokości ComfortZone

Tecturis E: Podkreśla czystość wody

Tecturis E odzwierciedla czystość i moc wody, zachwycając swoim liniowym wzornictwem. Prostokątny strumień pozwala odczuć siłę przepływu. Kanciaste formy i perfekcyjnie zintegrowany okrągły kartusz tworzą w łazience atmosferę estetyki. Dzięki Tecturis E strefa umywalki staje się zachwycającą manifestacją wzornictwa.

Bateria Tecturis E o wyrazistym charakterze.
Nowa bateria Tecturis E marki hansgrohe pozwala doświadczyć przyjemności, która płynie z siły drogocennego żywiołu wody. 

Tecturis E: Funkcje w centrum uwagi

Baterie umywalkowe w różnych wariantach wysokości ComfortZone

Baterie Tecturis: Najważniejsze argumenty profesjonalistów

  • Wspaniała zachęta rynkowa w obszarze energo- i wodooszczędnych technologii. Twoi klienci ucieszą się z tego, że Tecturis obniża zużycie wody do 4 l/min (EcoSmart+) i że technologia CoolStart zmniejsza koszty za energię.
  • Bardzo smukłe wzornictwo baterii z elementem obsługi z boku – dla większego komfortu obsługi i mniejszej ilości plam na wylewce.
  • Dostępne są baterie w różnych wariantach wysokości ComfortZone – dla indywidualnych aranżacji strefy umywalki i maksymalnego komfortu.
  • Rozwiązania dla każdego projektu wnętrza. Okrągłe czy kanciaste, w kolorze matowej czerni czy szczotkowanego brązu: Do łazienek w każdym stylu i dla wszystkich wzorniczych preferencji istnieje dopasowane rozwiązanie. 
  • Holistyczne doświadczenie w łazience, dopasowany projekt łazienki. Asortyment Tecturis można perfekcyjnie łączyć z prysznicami Pulsify, DuoTurn i akcesoriami AddStoris.

Więcej nowości marki hansgrohe