Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Istotny dodatek do prysznica i łazienki

Wąż prysznicowy Designflex ­- Elastyczny, lekki i stylowy

Odkryj estetyczny wąż prysznicowy Designflex i nadaj swojej łazience nowoczesny wizerunek strefy spa. Designflex przekonuje ciepłą, tekstylną w dotyku powierzchnią i jest kompatybilny z wszystkimi popularnymi główkami prysznicowymi. Dopasuj wąż prysznicowy harmonijnie do wariantów powierzchni FinishPlus produktów hansgrohe. Dobrze wiedzieć: Designflex jest o 30% lżejszy, w porównaniu ze standardowymi wężami prysznicowymi marki hansgrohe.

Oto korzyści, które oferują nowe węże prysznicowe dla Ciebie i Twoich klientów

Mały produkt, wielki rezultat: Designflex to coś więcej niż dodatek. Dzięki swojej tekstylnej powierzchni ten wąż prysznicowy wprowadza przytulny klimat do wnętrza, dopełnia styl łazienki i jest gotowy do użycia w mgnieniu oka:

  • Kompatybilność: Przyłącza G 1/2" na obu końcach węża są dopasowane do standardu popularnych główek prysznicowych i przyłączy wody.
  • Stabilność, trwałość i wkład w zrównoważony rozwój: tworzywo sztuczne, z którego wykonane jest włókno, produkowane jest z przetworzonych butelek PET.
  • Sprawdzony materiał: Materiał otrzymany w procesie recyclingu z powodzeniem jest stosowany w projektach nowoczesnych mebli outdoorowych, a także w technologii jachtowej i medycznej.
  • Łatwa pielęgnacja: Hydrofobowy materiał gwarantuje najlepsze warunki higieniczne i jest łatwy do utrzymania w czystości.