Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Ekskluzywny, zmysłowy, nagradzany

Rainfinity marki hansgrohe: Nowy wymiar kąpieli pod prysznicem

Rainfinity, tak nazywa się nowa linia produktów prysznicowych, która już zrobiła furorę wśród miłośników designu. Dopiero co wprowadzona na rynek, a już uhonorowana nagrodami. Innowacyjne rodzaje strumienia, takie jak PowderRain, zmieniają kąpiel pod prysznicem w kwintesencję wellnessowej przyjemności. Rainfinity zachwyci Twoich najbardziej wymagających klientów. Ciesz się atrakcyjnymi produktami na ekspozycji – i wspaniałym potencjałem sprzedaży.

Nowoczesne instalacje dla absolutnie zmysłowej przyjemności – Twoje argumenty

  • Nowoczesne produkty prysznicowe o najwyższej jakości: Prysznic dla ramion, półki, innowacyjne obszary strumienia, regulacja kąta ustawienia głowicy prysznicowej sprawiają, że Rainfinity to innowacyjny system dla holistycznego komfortu kąpieli pod prysznicem.
  • Prysznice dedykowane wyjątkowym chwilom głębokiego odprężenia: Ultracichy strumień PowderRain otula od stóp do głów niezrównaną delikatnością mikro-kropel – dla doznań ekstraklasy.
  • Rainfinity zgarnia nagrody za design: W 2019 roku ta linia produktów prysznicowych marki hansgrohe otrzymała nagrody iF GOLD AWARDRed Dot Award Best of the Best oraz Iconic Award Innovative Architecture Best of Best. Oto linia prysznicowa, która robi furorę i wyznacza trendy w dziedzinie minimalistycznego wzornictwa łazienkowego.
Rainfinity marki hansgrohe z PowderRain: system prysznicowy.
Poznaj Rainfinity, designerski asortyment prysznicowy wyróżniający się wysokim poziomem innowacyjności, który będzie pełnić rolę magnesu w Twoim biznesie. Według nas: Stanie w deszczu jeszcze nigdy nie było piękniejsze.

Kontrastowe produkty prysznicowe dla ultranowoczesnych akcentów

Dzięki nowoczesnej kolorystyce i subtelnej strukturze powierzchni duże prysznice Rainfinity nadają łazience wypoczynkowy charakter. Dostępne są dwa warianty matowa biel oraz chrom, przy czym tarcza strumieniowa zawsze jest grafitowa. Twojemu klientowi podoba się kolor w łazience? W takim razie przedstaw mu wyraziste wzornictwo FinishPlus w rozmaitych wariantach kolorystycznych. Duża, okrągła główka prysznicowa Select z 3 rodzajami strumienia ma wspaniałą średnicę 130 mm Ø. Purystyczne piękno: geometryczna podłużna główka prysznicowa. W naszej ofercie znajdziesz również uchwyty Porter i zestawy prysznicowe. Podczas kąpieli pod prysznicem z zastosowaniem prysznica dla ramion z PowderRain, twarz i włosy pozostaną suche. Ten prysznic jest zintegrowany z półką ze szkła hartowanego.

Rainfinity: Nowy archetyp wzornictwa w łazience

Głowica prysznicowa posiada przyłącze ścienne, które zastępuje ramię prysznicowe i umożliwia regulację kąta ustawienia głowicy. Wgłębiona powierzchnia tarczy strumieniowej z dyszami rozmieszczonymi według nowego wzoru zapewnia wszechogarniającą przyjemność kąpieli pod prysznicem. Metalowa tarcza strumieniowa jest dostępna w wariantach o średnicy 250 lub 360 mm Ø. Komplet prysznicowy to przebój wizualny w każdej przestrzeni. Płaskie półki ze szkła hartowanego zachwycają zredukowanym wzornictwem i praktyczną funkcjonalnością. Odpowiedni zestaw podstawowy sprawia, że montaż tego systemu prysznicowego jest łatwy.  Podtynkowe baterie termostatyczne RainSelect umożliwiają sterowanie nawet pięcioma odbiornikami prysznicowymi.