Uniwersalny design w dwóch wariantach

EluPura Original S i Q: Estetyczny biegun spokoju

Nowe toalety EluPura Original nadają aranżacji łazienkowej nowoczesną i atrakcyjną estetykę, zarówno w przypadku nowych projektów, jak i modernizacji. Zredukowane, ponadczasowe wzornictwo w dwóch wariantach, zaokrąglonym i SoftCube, pasuje do każdego stylu wnętrza i podnosi jakość łazienki Twojego klienta. Ceramika EluPura Original jest dopasowana do portfolio produktów marki hansgrohe i pozwala na harmonijne połączenia z pozostałymi elementami projektu kompletnej łazienki.

Wspaniały design i doskonała wydajność

Z pewnością równowaga pomiędzy funkcjonalnością, jakością, wzornictwem i ekologią jest dla Twojego klienta istotna. Nowa lub zmodernizowana łazienka powinna pasować to stylu mieszkania, a jednocześnie cechować się oszczędnym zużyciem wody. Twój klient przywiązuje przecież wagę do rozsądnego korzystania z cennych zasobów. Ceramika toaletowa EluPura Original budzi zaufanie klienta: Nowa linia łączy w sobie piękną estetykę, wyjątkową wydajność i zauważalną oszczędność wody, a to wszystko w przystępnej cenie.  

EluPura Original: rozwiązanie perfekcyjnie dopełniające różne koncepcje przestrzeni

Asortyment EluPura Original obejmuje ceramikę toaletową i bidetową do instalacji na ścianie, w wariantach wzornictwa zaokrąglonego i SoftCube, dopasowane pod względem wzornictwa bidety do montażu na ścianie oraz modele dopasowane do toalet do montażu w podłodze. Również pisuary z różnymi rozwiązaniami dopływu wody korespondują z wzornictwem pozostałych produktów z tej linii. Asortyment dopełniają akcesoria, takie jak deski sedesowe, zbiorniki WC czy ścianki pisuarowe.

Harmonijna estetyka dla spójnego obrazu całości

Ze względu na dopasowane wzornictwo pozostałych produktów w asortymencie marki hansgrohe, w wersji zaokrąglonej i SoftCube, ceramika toaletowa EluPura Original stanowi perfekcyjny element kompletnej łazienki. Najlepsze kombinacje EluPura Original tworzy z umywalkami Xanuia, meblami Xelu Q i lustrami Xarita Lite. Zachwyć swojego klienta perspektywą harmonijnej całości projektu wnętrza, które będzie estetycznym biegunem spokoju.

Estetyka, efektywność i wydajność

Plusy w aspekcie ekologii: EluPura Original pomaga oszczędzać wodę

Toalety EluPura Original pomagają klientom na co dzień przyczyniać się do bardziej zrównoważonego, zielonego świata. Bezrantowa geometria wnętrza muszli została zoptymalizowana, aby możliwe było osiągnięcie optymalnej skuteczności spłukiwania przy zużyciu zaledwie 4,5 litra wody na spłukanie (warunkiem jest odpowiedni zbiornik WC). Przemyślana technologia spłukiwania hansgrohe AquaChannel Flush obmywa muszlę silnymi wirami wodnymi o dużej skuteczności. Zużycie wody wynoszące zaledwie 4,5 litra oznacza oszczędność wody na poziomie 25 procent w porównaniu ze standardową technologią spłukiwania, w wypadku której zużycie wynosi 6 litrów. W gospodarstwie domowym dla 1-2 osób oznacza to kilka tysięcy litrów w roku. 

Bezrantowa geometria wnętrza muszli EluPura Original ułatwia utrzymanie toalety w czystości, a dzięki skutecznej technologii spłukiwania AquaChannel Flush wymaga to mniejszej ilości środków chemicznych. Przedstaw swojemu klientowi również zalety glazury SmartClean (opcjonalna) zapewniającej jeszcze łatwiejszą pielęgnację powierzchni oraz glazury HygieneEffect (opcjonalna) o działaniu antybakteryjnym*. 

Toalety EluPura Original wykonane są z naturalnej ceramiki sanitarnej nadającej się do recyclingu, a ich dostawa odbywa się bez plastiku. To zapewnia możliwie najmniejsze obciążenie dla środowiska odpadami pochodzącymi z opakowań. Również wysoka trwałość doskonałej jakości toalet EluPura Original sprawia, że są one odpowiedzialnym wyborem wspierającym zrównoważony styl życia.  

EluPura Original: Przegląd wszystkich zalet

  • Różne warianty wzornictwa: Zaokrąglone i SoftCube o miękkich narożnikach, do różnych projektów łazienkowych.
  • Różnorodne opcje: Toalety wiszące na ścianie, toalety stojące, bidety, pisuary, ścianki pisuarowe, deski sedesowe i pokrywy, zbiorniki WC. 
  • Technologia spłukiwania: hansgrohe AquaChannel Flush obmywa bezrantową muszlę toaletową silnymi wirami wodnymi. Zoptymalizowane zużycie wody wynoszące 4,5 litra na spłukanie plasuje się znacznie poniżej średniego zużycia w toaletach standardowych. Niezbędny zbiornik WC, dostosowany do zużycia 4,5 litra wody na spłukanie, jest dostępny w naszym asortymencie.
  • Łatwe utrzymanie czystości jako argument sprzedażowy: Łatwe mycie bezrantowej ceramiki sanitarnej, wydajna technologia spłukiwania, QuickRelease dla łatwego wypięcia deski i pokrywy sedesowej. 
  • Oprócz tego, swoim klientom możesz zaproponować dwie opcjonalne glazury: SmartClean dla łatwiejszej pielęgnacji produktu i HygieneEffect dla ochrony antybakteryjnej.* 
  • Komfort dla Twoich klientów i otoczenia: Dołączona mata wygłuszająca minimalizuje odgłosy spłukiwania. SoftClose zapewnia ciche opadanie deski i pokrywy sedesowej.
  • Łatwy montaż: Toalety EluPura Original zainstalujesz szybko i wygodnie. Dzięki otworom montażowym po obu stronach, połączenia śrubowe do montażu wiszącego na ścianie są łatwo dostępne.  
  • Oferując klientom ceramikę sanitarną marki hansgrohe możesz polegać na produktach, które spełniają wysokie wymogi względem jakości. Są one poddawane rygorystycznym procesom kontroli i wykraczają ponad standardy rynkowe. Na swoje części ceramiczne hansgrohe udziela 20 lat gwarancji.

 

* Dotyczy wyłącznie następujących bakterii: Escherichia coli ATCC8739 i Salmonella enterica ATCC 13076 (test przeprowadzono zgodnie z ISO 22196: 2011-08).