Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Szybkie wyszukiwanie części zamiennych

Bateria czy główka prysznicowa: łatwo wyszukaj część zamienną do produktu marki AXOR

W katalogu części zamiennych online szybko i łatwo znajdziesz części zamienne do produktów marki AXOR, takich jak baterie, główki prysznicowe, akcesoria czy odpływy dla umywalki i wanny. Oprócz tego, znajdziesz tu również informacje dodatkowe, takie jak rysunki wymiarowe lub instrukcje montażu. W ten sposób katalog części zamiennych online będzie cennym źródłem informacji i przydatnym narzędziem w Twojej codziennej pracy.

Szukaj wygodnie: Części zamienne do produktów łazienkowych i kuchennych marki AXOR

Części zamienne od A do Z: W katalogu części zamiennych firmy Hansgrohe do każdego produktu marki AXOR znajdziesz odpowiednią część zamienną i serwisową. Przejrzysta konstrukcja na pierwszym poziomie wyszukiwania po marce lub obszarach zastosowań, jak na przykład prysznic lub umywalka, a także wiele dodatkowych możliwości wyboru w oparciu o linię produktów, kategorię czy wariant powierzchni, pozwalają łatwo i wygodnie wyszukać właściwą część zamienną. Po kliknięciu w odpowiedni produkt, katalog części zamiennych online wyświetla listę dostępnych części zamiennych wraz z odpowiednim numerem artykułu . Możesz również skorzystać z rysunku, który wyświetla się automatycznie, prezentując wszystkie dostępne części zamienne. Oprócz tego istnieje możliwość pobrania karty produktu, instrukcji montażu i wskazówek dotyczących pielęgnacji.  Za pośrednictwem katalogu części zamiennych dostępne są również następujące części: dodatki specjalne lub produkty specjalne, takie jak smar do baterii lub silikon w sprayu. W elektronicznym katalogu części zamiennych można szybko i łatwo wyszukiwać części zamienne do produktów marki AXOR oraz informacje techniczne związane z armaturą, prysznicami, akcesoriami czy techniką odpływową dla wanny i umywalki. 
Wyszukiwarka części zamiennych do baterii i pryszniców.
Szybkie wyszukiwanie części zamiennych i serwisowych do armatury lub odpływów: W katalogu części zamiennych online wszystkie produkty marki AXOR – aktualne i wycofane – zostały zebrane w przejrzysty sposób.
AXOR

Katalog części zamiennych online

Znajdź tutaj wszystkie części zamienne marki AXOR do produktów umywalkowych, wannowych, prysznicowych i kuchennych.

Części zamienne do baterii: Katalog części zamiennych marki AXOR.

Oszczędza czas: Znajdź odpowiednią część serwisową w katalogu części zamiennych online za pomocą kilku kliknięć

Korzystanie z katalogu części zamiennych jest wyjątkowo łatwe. W kilku krokach odnajdziesz właściwą część serwisową, którą możesz dodać do notatnika i wygodnie zamówić później.

  1. Pierwsze wyszukiwanie odbywa się na poziomie marki lub na podstawie odpowiedniego obszaru zastosowań produktu, jak na przykład umywalka, prysznic, wanna, bidet/WC czy kuchnia.
     
  2. Po kliknięciu w odpowiedni obszar zastosowań otworzy się strona z kolejnym menu wyboru. Tutaj kategorie, takie jak baterie łazienkowe lub prysznice rozbite są szczegółowo – na przykład na główki prysznicowe i wylewki wannowe.
     
  3. Kolejną możliwością dotarcia do właściwego produktu jest wyszukiwanie po odpowiedniej kolekcji AXOR. Na przykład, po kliknięciu w AXOR Montreux wyświetlone zostaną wszystkie produkty z tej kolekcji – od zaworu odcinającego po baterię.
     
  4. Poszczególne części zamienne dla danego produktu zostaną przedstawione w formie rysunku oraz listy części wraz z numerami artykułu, grupą cenową i jednostką opakowania. Po kliknięciu w symbol listy automatycznie utworzona zostanie lista w notatniku, którą można wygodnie rozszerzyć o dodatkowe części, wydrukować lub zapisać.
Przykładowa lista ulubionych z częściami zamiennymi do baterii.
Zaleta katalogu części zamiennych online: Po dodaniu części zamiennej do notatnika automatycznie utworzona zostaje lista. Tę listę można wygodnie wydrukować, zapisać lub dodać do niej więcej elementów.