Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Highend z trzema rodzajami strumienia

Bateria kuchenna Aquno Select M81

Odkryj przyszłość inteligentnych sekwencji pracy w kuchni. Ekskluzywna bateria kuchenna Aquno Select M81 marki hansgrohe oferuje więcej funkcji, więcej ekologii, więcej jakości designu i więcej emocji w kuchennej codzienności. Tak oszczędna pod względem zużycia wody nie była jak dotąd jeszcze żadna bateria kuchenna marki hansgrohe. Tak wielozadaniowa i wielostrumieniowa, również nie. A jej wzornictwo: archetypowe.

Idealny flow w strefie kuchennego zlewozmywaka – dla wymagających klientów 

Bateria kuchenna Aquno Select M81 ucieleśnia koncepcję all-in-one dla efektywnego korzystania z wody w strefie kuchennego zlewozmywaka. Optymalnie wspiera ona każde działanie, które wymaga wody. 

  • Więcej funkcji. Trzy rodzaje strumienia, które perfekcyjnie pasują do każdego działania: opłukują produkty spożywcze z niezrównaną delikatnością, myją ręce bez trwonienia zasobów i myją/napełniają duże naczynia szybko i bez rozpryskiwania wody. Rozłożysty, ultradelikatny strumień PowderRain płynie z podstawy baterii. Pomiędzy klarownym strumieniem laminarnym i strumieniem prysznicowym o dużej objętości można przełączać się za dotknięciem przycisku Select
  • Więcej ekologii. Tak dużo, jak to konieczne, tak mało, jak to możliwe: Aquno Select M81 to jeden z najbardziej oszczędnych modeli wśród baterii kuchennych marki hansgrohe. Jedyny w swoim rodzaju, szeroki strumień jest delikatny nie tylko dla dłoni, warzyw, ryb czy mięsa. Również z wodą obchodzi się w najwyższym stopniu oszczędnie: dzięki optymalizacji przepływu na poziomie 4 l/min. 
Zlewozmywak kuchenny, designerska bateria i sito wielofunkcyjne marki hansgrohe.
Nasz nowy flagowy produkt kuchenny to idealne dopełnienie stylowych designerskich kuchni i nowoczesnych koncepcji wnętrz. Perfekcyjnie dopasowany, praktyczny i wszechstronny dodatek: sito wielofunkcyjne, dostarczane w zestawie z baterią.
  • Więcej jakości wzornictwa. Zarówno z charakterystyczną wylewką w kształcie łuku, jak i z wylewką w kształcie litery L: Aquno Select M81 to nowy archetyp wzornictwa. Ta trwała bateria majestatycznie prezentuje się w kuchennych wnętrzach o zróżnicowanej stylistyce. Dostępna w eleganckiej kolorystyce stali nierdzewnej lub w wariancie chromowanym. Dla higienicznego i ergonomicznego płukania, przechowywania oraz odsączania bateria dostarczana jest w pakiecie z sitem wielofunkcyjnym. 
  • Więcej emocji. Design dociera przez żołądek do serca. Czy sprawi to strumień do płukania warzyw, czy intuicyjna obsługa: Dla tej perły wzornictwa serca Twoich klientów zabiją mocniej.
Luksusowa designerska bateria marki hansgrohe do kuchni.
Nowy archetyp wzornictwa w kuchni: Wygięta w kształcie łuku wylewka baterii Aquno Select M81 napotyka monolityczny design podstawy, z której wypływa szeroki strumień.

Design zaokrąglony czy w kształcie litery L? Oto jest pytanie.

Oba nowe modele przykuwają wzrok monolitycznym korpusem. W w wariancie z wyciąganą wylewką za lekkość i płynną pracę węża odpowiada system sBox kuchenny

Aquno Select M81 z wylewką w kształcie łuku

Zakrzywiona linia łuku w wyjątkowy sposób podkreśla interakcję form kwadratu i koła. Lekkie i płynne przełączanie pomiędzy strumieniem laminarnym i samoblokującym strumieniem prysznicowym odbywa się bezpośrednio na wyciąganej wylewce prysznicowej. Funkcje włączania/wyłączania wody oraz regulacji temperatury zintegrowane są z tabletem w formie uchwytu umieszczonego z boku; w wariancie 2-otworowym służy do tego oddzielna dźwignia obsługi. 

Designerska bateria kuchenna marki hansgrohe do montażu pod wiszącymi szafkami.
Czysta i purystyczna również w wariancie z wylewką w kształcie litery L. Ten wariant wzornictwa umożliwia montaż baterii również pod wiszącymi szafkami.

Uhonorowany nagrodami design

Nowy projekt z innowacyjnym tabletem zachwycił także eksperckie jury: „Niezwykle ciekawa nowość, która jest również bardzo udana pod względem estetyki dzięki prostolinijnej i czystej formie podstawy”. Taką opinię wydało jury Niemieckiej Rady Wzornictwa. Bateria kuchenna z niezliczoną ilością drobnych dysz, która wyjątkowo delikatnie opłukuje warzywa i owoce, wzbudziła entuzjazm i została uhonorowana nagrodą German Design Award in Gold. Po nagrodzie ICONIC AWARD 2020 „Best of Best“ nadeszło kolejne wyróżnienie złotym medalem „Innowacja Kuchenna Roku" 2020,  który przyznawany jest produktom szczególnie przyjaznym dla użytkownika. 
Logo German Design Award
Nagroda German Design Award to wyróżnienie dla innowacyjnych produktów i projektów, ich producentów i projektantów, którzy wyznaczają nowe szlaki w niemieckim i międzynarodowym krajobrazie wzornictwa.

Aquno Select M81 z wylewką w kształcie litery L

Bateria kuchenna z wylewką w kształcie litery L podkreśla prostolinijność wzornictwa. Kształt litery L pozwala na harmonijne połączenie baterii z wiszącymi szafkami. W tej wersji Aquno Select M81 oferuje funkcję wyciąganej wylewki ze strumieniem laminarnym. Również w przypadku tego modelu Twój klient może cieszyć się łatwym przełączaniem strumienia na szeroki strumień prysznicowy.

Z jakim zlewozmywakiem ją połączyć? 

Niezależnie od tego, który wariant wybierze Twój klient: Z Aquno Select M81 będzie zawsze cieszyć się lekkością i efektywnością sekwencji pracy. Nowa bateria klasy premium prezentuje się wyjątkowo pięknie na tle zlewozmywaków kuchennych o dużych gabarytach. Rekomendujemy kombinację z nablatowymi zlewozmywakami kuchennymi ze stali nierdzewnej lub SilicaTec marki hansgrohe z jedną komorą. W przypadku kombinacji z dwukomorowymi zlewozmywakami należy się uprzednio upewnić: mogą być już zaznaczone lub wywiercone otwory na baterię kuchenną należy również uwzględnić przegrodę między komorami.