Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Nowości wśród baterii

Optymalna higiena - wysoka efektywność ekonomiczna

Bardziej niż kiedykolwiek łazienki w miejscach publicznych i komercyjnych muszą spełniać wysokie wymagania higieniczne, a jednocześnie być ekonomiczne, solidne i dobrze zaprojektowane. hansgrohe wzmacnia dwie linie baterii atrakcyjnymi rozwiązaniami. Do wyboru masz różne technologie i rodzaje przeznaczenia: bateria samozamykająca Talis E i elektroniczna bateria umywalkowa Vernis Blend.    

Bateria samozamykająca Talis E: niezawodna pod względem oszczędności wody

Od systemów sanitarnych o wysokiej częstotliwości użytkowania wymaga się trwałości, niskich nakładów na konserwację, łatwego czyszczenia i niezawodności - a jednocześnie wysokiego poziomu higieny. Wysoce wydajna bateria samozamykająca Talis E daje Ci dobre argumenty:

  • Czas przepływu wody można dostosować indywidualnie do potrzeb systemu. 20 sekund to rozsądny czas potrzebny na umycie rąk.
  • Zyska design każdej umywalki w przestrzeni publicznej: harmonijne i prostolinijne wzornictwo można przy tym łatwo utrzymać w czystości. 
  • Łatwa aktywacja dezynfekcji termicznej za pomocą oddzielnego narzędzia serwisowego, dzięki czemu armatura ta jest odpowiednia do zastosowań w miejscach publicznych.
  • Wysokiej jakości, trwały produkt, który jednocześnie oszczędza wodę i zapewnia higienę. 
  • Dostępne są warianty podłączenia do wody zmieszanej lub zimnej. 
Baterie samozamykające Talis E z umywalkami zaaranżowanymi w rzędzie.
Baterie samozamykające Talis E optymalizują higienę w łazienkach w przestrzeni publicznej, oferują korzyści ekonomiczne i dobry design.

Wysoka wydajność i funkcjonalność dla lepszej higieny

Czas samozamykania baterii można ustawić w płynnym zakresie od ok. 3 do 20 sekund i dostosować do indywidualnych potrzeb i projektów. Intuicyjna obsługa i ponadczasowy design wpływają na dodatkową atrakcyjność baterii. Przekonaj swoich klientów dobrym stosunkiem ceny do jakości i dostosowaniem do nowych standardów higieny w publicznych lub komercyjnych obiektach sanitarnych. Niskie wymagania konserwacyjne armatury samozamykającej i możliwość jej błyskawicznego czyszczenia to przekonujące argumenty dla prosperujących biznesów. 

Skorzystaj z bezpieczeństwa projektowego i niezawodnej instalacji. Te baterie to atrakcyjna opcja w przypadku pomieszczeń sanitarnych, w których nie ma możliwości podłączenia prądu.

Samozamykająca bateria umywalkowa w obiekcie użyteczności publicznej.
Ekonomiczne pod względem eksploatacji, higieniczne podczas użytkowania, o pięknym wzornictwie: Baterie samozamykające Talis E w pomieszczeniach sanitarnych przeznaczonych dla dużej liczby użytkowników.

Samoczynna bateria umywalkowa Vernis Blend: Technologia sensoryczna w atrakcyjnej cenie

Wymogi higieniczne oraz potrzeba odpowiedzialnego korzystania z wody i energii sprawiają, że armatura sensoryczna jest preferowanym wyborem do obiektów użyteczności publicznej. Zachwyć swoich klientów atrakcyjną elektroniczną baterią umywalkową Vernis Blend dla sektora publicznego i komercyjnego:

  • Obsługa jest intuicyjna i przyjazna dla użytkownika: strumień wody zaczyna płynąć z chwilą zbliżenia rąk do czujnika.
  • Nowoczesne wzornictwo i łatwe czyszczenie dzięki zaokrąglonej formie.
  • Wygodna dezynfekcja termiczna spełnia wymogi prawne i wprowadza wysokie standardy higieniczne.
  • Zasilanie z sieci i baterią; dostępne warianty podłączenia do wody zmieszanej i zimnej.
  • Trwały produkt wysokiej jakości o wysokich parametrach wytrzymałości ze względu na metalowy korpus.
Bateria elektroniczna Vernis Blend z umywalką.
Elektroniczna bateria umywalkowa Vernis Blend oferuje niski próg wejścia do segmentu baterii bezdotykowych z elektroniką sensoryczną i pasuje do każdej umywalki.

Technologia sensoryczna zapewnia ekonomiczność 

Twojemu klientowi podoba się kompaktowe wzornictwo baterii elektronicznych? Podsuń mu wyjątkowo atrakcyjną pod względem relacji ceny do jakości propozycję elektronicznej baterii umywalkowej Vernis Blend. 

Ta bateria przekonuje osiągalnym poziomem cenowym i mnóstwem zalet podczas bieżącej eksploatacji. Należy do nich przyjazny serwis tych ponadczasowo baterii, których forma ułatwia  pielęgnację. Oprócz tego, do ustawienia temperatury wystarczy klucz imbusowy, zależnie od sezonu i życzenia klienta. Bateria elektroniczna Vernis Blend wykonana jest na bazie solidnego korpusu armatury, z którym czujnik został zintegrowany w sposób niezauważalny. To nadaje tej baterii wyjątkową wytrzymałość i długą żywotność, eliminuje konieczność korzystania z części zamiennych i zapobiega umyślnym uszkodzeniom. 

 

3-otworowa armatura łazienkowa Vernis Blend w strefie umywalki.

Vernis. Uniwersalna linia armatury do każdej łazienki