Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Armatura AXOR z powierzchnią specjalną

Ta luksusowa rezydencja jest przykładem nowej gościnności - aż po łazienki

Kto zatrzymuje się tu na pobyt lub ucztę kulinarną, doświadcza wyjątkowych wrażeń w Monachium – w tym armatury AXOR Urquiola w specjalnym wariancie powierzchni brąz szczotkowany: BEYOND by Geisel to luksusowa rezydencja, która w całkowicie nowy sposób definiuje gościnność. Wpływa na to ekskluzywny poziom usług i eleganckie wyposażenie wnętrz, które perfekcyjnie dopełnia armatura marki AXOR.

Intensyfikują luksusowe doznania gości: Uszlachetnione baterie marki AXOR

Słynie z gościnności w zupełnie nowym wymiarze: Rezydencja BEYOND w Monachium dysponuje 19 elegancko urządzonymi apartamentami, otwartą przez 24 godziny wspólną kuchnią z najnowocześniejszym wyposażeniem, salonem wypoczynkowym i salonem win. Do ekskluzywnych usług w ofercie tej luksusowej rezydencji należy wyśmienita kuchnia i własny kucharz do dyspozycji gości oraz concierge, który podpowiada, jak najlepiej wykorzystać czas w Monachium w dzień i w nocy.

Połączenie elegancji i intymności czyni BEYOND miejscem, w którym można poczuć się jak w domu. Rezydencja oferuje swoim gościom możliwość zamówienia w dowolnym momencie ulubionych potraw, korzystania z otwartych stref wspólnych do prowadzenia rozmów, zapraszania gości i organizowania spotkań – lub odpoczynku we własnym, ekskluzywnym apartamencie. To tam można spotkać baterie AXOR Urquiola w specjalnym wariancie powierzchni brąz szczotkowany. Przepięknie uszlachetnione, dotrzymują kroku elegancji całej rezydencji i intensyfikują luksusowe doznania gości w łazience.

„BEYOND by Geisel łączy w sobie osobisty i ekskluzywny charakter. Marka AXOR oferuje dokładnie ten poziom indywidualizacji i luksusowej miłości do detali, który wspiera tę koncepcję“, mówi Robert Schröder, Manager Rezydencji, BEYOND by Geisel.

Szlachetna: Bateria wannowa AXOR Urquiola w odcieniu szczotkowanego brązu.
Intensyfikują doznania gości luksusowej rezydencji BEYOND w Monachium: Zindywidualizowane baterie AXOR Urquiola w specjalnym wariancie powierzchni brąz szczotkowany.

Ekskluzywność w odcieniu brązu: AXOR Urquiola w specjalnym wariancie powierzchni brąz szczotkowany

Przy aranżacji łazienek projektanci i osoby zarządzające BEYOND postawiły na armaturę AXOR Urquiola w specjalnym wariancie powierzchni brąz szczotkowany. Designerskie baterie o szczotkowanej powierzchni w odcieniu brązu łączą w sobie wyjątkową formę, która nawiązuje do industrialnego wzornictwa lat 70., z luksusową i jednocześnie ciepłą energią. Tak jak sama rezydencja jest połączeniem ekskluzywności i osobowości, tak baterie AXOR Urquiola nadają łazience bardzo indywidualny i cudowny klimat, przypominający dom.

Tak jak wszystkie specjalne warianty powierzchni, wariant brąz szczotkowany należy do bogatej palety kolorystycznej AXOR FinishPlus. Warto dodać, że armatura zostaje tu nie tylko uszlachetniona pod względem kolorystycznym, lecz w procesie PVD otrzymuje dodatkową warstwę metalu, która czyni ją niezwykle odporną na wpływy zewnętrzne, takie jak zarysowania czy środki czyszczące. Baterie marki AXOR w wariantach powierzchni FinishPlus są zatem predestynowane do miejsc, w których ich przeznaczeniem jest intensywne użytkowanie, takich jak łazienki hotelowe lub łazienki w luksusowej rezydencji BEYOND w Monachium.

 

Bateria marki AXOR z oddzielnymi uchwytami w odcieniu brązu.
Wyglądają zachwycająco szlachetnie i są ekstremalnie odporne na czynniki zewnętrzne: Baterie w specjalnych wariantach powierzchni AXOR FinishPlus, takich jak ten szczotkowany wariant w odcieniu brązu.