Filtrowana, optymalnie mineralizowana

Aqittura M91 FilterSystem

Dzięki Aqittura M91 FilterSystem Twoi klienci mogą sięgać po wzbogaconą wodę pitną prosto z baterii kuchennej. Ta nowość marki hansgrohe posiada innowacyjny system filtrujący i mineralizujący, który usuwa zanieczyszczenia z wody wodociągowej i wzbogaca ją w ważne minerały. Aqittura FilterSystem to synonim zrównoważonego i beztroskiego korzystania z przyjemności, którą daje picie wody.

Przyjemność z baterii kuchennej bez kompromisów

Aqittura M91FilterSystem kładzie kres kompromisom, jeśli chodzi o wodę pitną, osiągając balans pomiędzy niewiarygodnie dobrym smakiem i zbilansowanymi wartościami odżywczymi. Zwróć uwagę swojego klienta na świadomy styl życia w połączeniu z troską o środowisko, który wspiera ta bateria. Zachwyci go zmniejszenie ilości plastikowych butelek i nakładów związanych z transportem. Wspaniały design w strefie zlewozmywaka pasuje do każdej kuchni i oferuje różne opcje filtrowania i mineralizacji, zależnie od indywidualnych warunków i stylu życia.

Kobieta pobiera wodę z kranu hansgrohe Aqittura M91 FilterSystem.
Aqittura M91 przeistacza wodę z baterii w zoptymalizowaną wodę pitną. System filtrujący, dzięki ważnym minerałom i filtracji, wspiera dobrostan i dba o środowisko.

Codzienny dodatek dla zdrowej równowagi: minerały i filtry wody

Przekonaj swojego klienta o rewitalizującym działaniu wartościowych minerałów, w które Aqittura M91 FilterSystem wzbogaca wodę pitną, optymalizując ją. Zależnie od osobistych potrzeb i warunków do wyboru są:

  • Mineralizacja aktywnie wzbogaca wodę wodociągową zgodnie z formułą MINTEC® w wysokiej wartości minerały, w wariantach Harmony, Life lub Sport, min. w magnez, wapń, potas i sód, które wspierają równowagę organizmu i witalność. Zintegrowany filtr z węglem aktywnym.
  • Sam filtr z węglem aktywnym, opcjonalnie z wymianą jonową w celu ochrony przed osadzaniem się kamienia. Wybór w zależności od stopnia twardości wody.

Wkłady do filtra Twój klient z łatwością zamówi w popularnych sklepach internetowych. Opakowanie zawiera na start wkład filtracyjny Harmony w standardzie. Wszystkie wkłady mineralizujące i filtrujące marki hansgrohe podlegają recyklingowi.

Kobieta siedząca przy biurku pije uszlachetnioną wodę.
Aqittura M91 FilterSystem nieprzerwanie dostarcza optymalnej przyjemności korzystania z wody pitnej: np. w postaci uzdatnionej wody podczas przyjemnej przerwy od home-office.

FilterSystem pasuje do każdej szafki pod zlewozmywakiem

Montaż baterii Aqittura M91 FilterSystem jest bardzo łatwy: Kombinacja głowicy i wkładu filtra wymaga niewiele miejsca i można dopasować jej umiejscowienie. W zależności od sytuacji możesz zamontować system w wersji wolnostojącej oraz pionowo lub poziomo na ścianie. Jest to możliwe w zasadzie we wszystkich szafkach pod zlewozmywakiem kuchennym.

Technologia filtracji na swoim miejscu w szafce pod zlewozmywakiem.
Technologia mineralizacji i filtracji zmieści się w praktycznie każdej szafce pod kuchennym zlewozmywakiem. FilterSystem można zamontować w wersji wolnostojącej, pionowo lub poziomo.

Asortyment pasujący do każdego stylu kuchni: dwa warianty wzornictwa, trzy warianty powierzchni

hansgrohe Aqittura M91 FilterSystem występuje w dwóch wariantach wzornictwa, które dedykowane są różnym koncepcjom kuchennym i preferencjom.

  • Stylowe wzornictwo na bazie łuku Aqittura M91 FilterSystem 210 wpisuje się szczególnie harmonijnie we wnętrza z kuchenną wyspą bez wiszących szafek. Ze względu na funkcję wyciąganej wylewki i sBox ten model oferuje maksymalną elastyczność podczas pracy w kuchni.
  • Linearne wzornictwo Aqittura M91 FilterSystem 240 trafia w gusta klientów, którzy preferują prostolinijny design. Horyzontalna wylewka współgra harmonijnie z niemal każdą nowoczesną aranżację kuchenną.

Oba warianty wzornictwa dostępne są w wersji chrom, w kolorze matowa czerń lub w ekskluzywnym kolorze stali nierdzewnej.

Kobieta nalewa wodę z minimalistycznej baterii kuchennej.
Aqittura M91 FilterSystem 240 w wariancie linearnego wzornictwa przekonuje minimalistycznym językiem form.