Nowa bateria kuchenna marki hansgrohe

Stylowo i praktycznie: Modernizacja strefy kuchennego zlewozmywaka z baterią Zesis M33

W mgnieniu oka możesz uszczęśliwić swoich klientów: dzięki baterii kuchennej, która trafia w poczucie smaku i zachwyca swoją funkcjonalnością. Minimalistyczna bateria Zesis M33 jest dostępna w trzech wariantach powierzchni i w dwóch wariantach wysokości. Atrakcyjny cenowo asortyment pozwoli Ci zabłysnąć w rozmowach z klientami, którzy przymierzają się do wymiany produktu na nowy, ale to nie wszystko. Zaprezentuj swoim klientom nowy sBox lite, który zapewnia bezpieczne prowadzenie węża w szafce pod zlewozmywakiem.

Perfekcyjny balans designu i funkcjonalności

Jak by to było móc połączyć w strefie kuchennego zlewozmywaka to, co najlepsze z obu światów? Zesis M33 to połączenie designu i funkcjonalności, ta linia baterii stanowi przykład sprawdzonej jakości hansgrohe. Smukła bateria kuchenna harmonijnie wpisuje się w nowoczesne kuchenne wnętrza i zachwyca łatwością obsługi. Oto, co przemawia za baterią kuchenną Zesis M33:

  • Trzy atrakcyjne warianty wzornictwa: matowa czerń, chrom i kolorystyka stali nierdzewnej. Spełnij życzenia klienta, odpowiednio do stylu wnętrz i gustu. 
  • Funkcjonalność. Przekonaj swoich klientów do intuicyjnych i szybkich sekwencji pracy: sBox lite jest dostępny dla wariantów z wyciąganą wylewką i zapewnia elastyczne i niezawodne prowadzenie węża.

  • Zesis M33 cechuje prosta instalacja, co bardzo ułatwi Ci pracę w przypadku wymiany baterii kuchennej (projekty modernizacyjne).

Bateria kuchenna Zesis w kolorze matowej czerni w strefie kuchennego zlewozmywaka.
Zesis M33 to smukła, praktyczna bateria do nowoczesnej kuchni, szczególnie wydajna dzięki wyciąganej wylewce. Połącz baterię w matowej czerni z granitowym zlewozmywakiem.

Zesis M33 wzbogaci jakością każdą kuchnię

Wszechstronna linia baterii Zesis M33 wnosi do wszystkich projektów kuchennych przekonującą jakość hansgrohe:
  • Dwa warianty wysokości, dwa rodzaje strumienia: Zesis M33 2jet z wyciąganą wylewką prysznicową i dwoma rodzajami strumienia (laminarny i prysznicowy) jest dostępna w dwóch wariantach wysokości ComfortZone, 150 i 160. Oprócz tego asortyment uzupełnia Zesis M33 1jet ze strumieniem normalnym w wariancie ComfortZone 150.
  • Inteligentny system prowadzenia węża sBox lite jest dostępny dla wybranych baterii Zesis M33 z wyciąganą wylewką. Oprócz tego w ofercie znajdują się warianty z obciążnikiem węża.
  • Zesis M33 jest dostępna w rozmaitych wariantach, z myślą o wszystkich zastosowaniach: , do montażu pod oknem, wyposażona w zawór odcinający dla urządzeń lub w technologię CoolStart, a także w wariancie Eco, z przepływem ograniczonym do max. 6l/min. 
  • Perfekcyjna kombinacja: Smukła, minimalistyczna forma harmonijnie współgra z szeroką gamą zlewozmywaków kuchennych marki hansgrohe.
  • Quality by hansgrohe, made in Germany, w atrakcyjnej cenie.

sBox lite: inteligentny sposób na prowadzenie węża

Zesis M33 z wyciąganą główką prysznicową jest opcjonalnie dostępna w komplecie z sBox lite. Innowacyjny, kompaktowy system prowadzenia węża można zamontować pod kuchennym zlewozmywakiem, na dnie szafki lub na ścianie. Wyciągany wąż prysznicowy jest stabilizowany za pomocą linki ciągnącej i jest bezpiecznie prowadzony podczas wyciągania i powrotu na swoje miejsce. Korzyść w strefie kuchennego zlewozmywaka: wąż prysznicowy nie zacina się i nie ulega uszkodzeniom, a codzienna praca z wyciąganą wylewką prysznicową przebiega płynnie. 
sBox lite zamontowany w szafce pod zlewozmywakiem.
Zasada działania sBox lite wykorzystuje linkę ciągnącą, która jest połączona z wężem prysznicowym, stabilizując go podczas wyciągania i powrotu do pozycji wyjściowej.