Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Nowy prysznic dla dzieci marki hansgrohe

Jocolino: Dzika radość w łazience!

Założymy się, że ten emocjonalny produkt będzie sprzedawać się jak zaczarowany? Niezależnie od tego, czy odkryją go rodzice, dziadkowie czy ciocie: prysznic dla dzieci Jocolino przyciąga wzrok, jest wspaniałym prezentem i oferuje mile widziany dodatkowy potencjał sprzedaży profesjonalistom łazienkowym. To jest strzał w dziesiątkę dla rodzin z dziećmi obawiającymi się wody, ponieważ zamienia łzy w radość kąpieli pod prysznicem i w wannie.

3 wesołe wzory zwierząt, 2 wyjątkowe rodzaje strumienia, 1 szczęśliwa rodzina

  • Dzika radość. Z Jocolino dzieci mogą wyruszyć na safari podczas kąpieli. Dostępne są trzy wzory zwierząt: lew, zebra i krokodyl. Z ruszającymi się oczkami dla dodatkowej radości.
  • Naturalny relaks, również dla rodziców. Żadnych łez, żadnych napadów złości, za to radosne wrażenia i dziecięcy śmiech podczas kąpieli pod prysznicem i w wannie.
  • Zwierzakowa łagodność. Dwa rodzaje przyjemnego strumienia można zmieniać niezawodnie i z lekkością przekręcając izolowaną rączkę główki prysznicowej. Strumień Rain - do łagodnego prysznica, MonoRain - do kontrolowanego spłukiwania szamponu, aby nie dostał się on do oczu.
  • Instynktowna lekkość. Smukły ergonomiczny uchwyt perfekcyjnie leży w małych dłoniach. Główkę prysznicową można łatwo przykręcić i odkręcić.
  • Autentyczna jakość. Produkcja najwyższej jakości hansgrohe, Made in Germany.
Dziewczynka kąpie się z główką prysznicową hansgrohe Jocolino.
Mała Kasia i jej krokodyl: Jocolino przemienia zwykle nielubianą kąpiel w wesoły czas zabawy pełen śmiesznych historii.

Z Jocolino sprzedaż staje się dziecinnie prosta

W przypadku tej nowej główki prysznicowej Twoi klienci mają do wyboru trzy popularne wzory zwierząt. Mogą też pozwolić zdecydować dzieciom, kto weźmie udział w projekcie łazienkowego safari: krokodyl, zebra czy lew. Twoja grupa docelowa jest tak duża, ponieważ jest wiele dzieci, które bardziej niż kąpiel kochają wariować i bawić się ... 

Kiedy zamiast wody płyną łzy 


Dla niektórych dzieci czas spędzony w łazience to horror – a dla ich rodziców sprawdzian cierpliwości. Pod postacią Jocolino marka hansgrohe wymyśliła rozwiązanie, które zmienia codzienny cyrk w wesołe wodne atrakcje - i cenne rodzinne chwile. Ponieważ główka prysznicowa w kształcie zwierzątka inspiruje maluchy i zwraca ich uwagę na coś pozytywnego. Kiedy dzieci są szczęśliwe, wszyscy są szczęśliwi.

Jocolino & DogShower: Premiera na Hansgrohe Aqua Days

W 2021 roku marka hansgrohe zaprezentowała wszystkie swoje nowości po raz pierwszy w przestrzeni wirtualnej. W poniższym video z Hansgrohe Aqua Days poznasz nasze prysznice dla dzieci i prysznice dla psów. Dzięki Jocolino i DogShower nareszcie każdy członek rodziny ma swój własny ulubiony prysznic. Zobacz, jak wiele radości może przysporzyć zabawa z tymi produktami marki hansgrohe!