Dwa rodzaje strumienia, duża strefa ComfortZone

Finoris: Nowa definicja codziennej rutyny

Finoris: Minimalistyczny design dla maksymalnej elastyczności

Im więcej osób w gospodarstwie domowym, tym bardziej zróżnicowane są potrzeby. Z Finoris poranna walka o umywalkę przeistacza się w wszechstronną propozycję dla każdego. Ponieważ ta łatwa w użyciu bateria sprawia, że ​​wszystko jest możliwe: spontanicznie umyj włosy, wykąp dziecko lub szybko wypierz sweter. Pomaga w tym przede wszystkim długa wyciągana wylewkaFinoris Flex, która jest w pełni zintegrowana z baterią. Stwarza ona nieosiągalną nigdy dotąd strefę ComfortZone, a po każdorazowym użyciu płynnie powraca do swojej pozycji wyjściowej.

Twoich klientów ucieszy elastyczność Finoris w czterech wymiarach: 
 • Wyciąganej wylewki
 • Ilości wody
 • Temperatury
 • Dwóch rodzajów strumienia
Finoris Flex stanowi część stylowej, linii łazienkowej o doskonałym wzornictwie. Jej zredukowana pod względem formy, geometryczna sylwetka pasuje perfekcyjnie do minimalistycznych wnętrz. Ku uciesze miłośników designu marka hansgrohe oferuje trzy warianty powierzchni – dla harmonijnych aranżacji kolorystycznych w łazience.

Umywalka, wanna, prysznic: Finoris w całej łazience

Korzyści z Finoris dla Ciebie i Twoich klientów

 • Smukłe baterie, które sprawiają, że ​​wszystkie rutynowe czynności w łazience stają się przyjemnością. Bateria umywalkowa to serce serii. Zachwyca codzienną wygodą, którą oferuje wyciągana wylewka z dwoma rodzajami strumienia.  

 • Bateria umywalkowa Finoris dostępna jest w dwóch wariantach wysokości – dla dopasowania do każdej umywalki. Technologia hansgrohe ComfortZone zapewnia więcej przestrzeni na swobodę ruchów, większy komfort obsługi i mniej pryskania wody w strefie umywalki.

 • Dwa nowoczesne kolory powierzchni FinishPlus umożliwiają realizację indywidualnych projektów i ekscytujące możliwości kombinacji: matowa czerń lub matowa biel. 

 • Sprawdzone technologie hansgrohe obniżają zużycie wody do 5 litrów na minutę (EcoSmart) i są gwarancją wolnych od osadów z kamienia, trwałych produktów (QuickClean).

Atrakcyjne produkty wraz z akcesoriami do Twojego showroomu

 • Posiadając w ofercie tę designerską linię produktów, pokazujesz swoją kompetencję w obszarze kompletnych rozwiązań łazienkowych i zwiększasz swój potencjał sprzedaży. Jest tak dlatego, ponieważ Finoris to potrfolio baterii o spójnej stylistyce - do stref umywalki, wanny i prysznica. 

 • W połączeniu z Finoris możesz zaproponować swoim klientom mnóstwo produktów komplementarnych, akcesoriów i atrakcyjnych wariantów aranżacji. 

 • W segmencie projektów inwestycyjnych armatura w wariantach powierzchni FinishPlus wpiera nowoczesne podejście do projektowania i pomaga markom hotelowym wyróżnić się innowacyjnością. 

Finoris i AddStoris: Premiera na Hansgrohe Aqua Days

W 2021 marka hansgrohe zaprezentowała wszystkie swoje nowości po raz pierwszy w przestrzeni wirtualnej. W poniższym video z Hansgrohe Aqua Days poznasz linię armatury łazienkowej Finoris – naszą pierwszą linię ze strumieniem PowderRain i wyciąganą wylewką prysznicową dla strefy umywalki. Oprócz tego: perfekcyjnie pasujące do niej akcesoria AddStoris. Odkryj nową elastyczność w codziennym życiu rodziny!

Odkryj więcej nowości hansgrohe