Hansgrohe Professional Services
AXOR
hansgrohe
Wodospad dedykowany chwilom dobrostanu

Vivenis: Woda jak zaczarowana

Miękki wodospad w zasięgu ręki

Zachwyć swoich klientów wodą, która zapewni im chwile dobrego samopoczucia podczas codziennych rytuałów. Rozłożysty strumień baterii Vivenis przywołuje fascynujące doświadczenie zetknięcia z wodospadem. Mycie rąk i twarzy staje się okazją do chwil wytchnienia – pośród zabieganej codzienności. Najszerszy strumień w asortymencie marki hansgrohe jest wzbogacony powietrzem dzięki AirPower, przez co jest wyjątkowo delikatny i obfity. 

Miękko zakrzywiona wylewka podąża za naturalnym biegiem wody, a zredukowany uchwyt zachęca do interakcji. Elegancka forma przemawia szczególnie do klientów, którzy cenią wysmakowany design. Vivenis to baterie oszczędne w zużyciu: EcoSmart zmniejsza zużycie wody nawet o 60% w porównaniu z konwencjonalnymi bateriami umywalkowymi.

Nasze zdanie jest następujące: Linia armatury jest tym, co przyciąga wzrok w nowoczesnych i eleganckich łazienkowych wnętrzach. Kompletne portfolio baterii o spójnym wzornictwie oferuje rozwiązania do stref umywalki, wanny i prysznica. Oprócz wersji chrom, przedstaw swojemu klientowi również warianty powierzchni FinishPlus, dzięki którym będzie on mógł wyrazić swój osobisty styl kompletną aranżacją łazienkową z akcentami w kolorze matowej czerni lub matowej bieli. Naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom wychodzą również cztery warianty ComfortZone do wyboru.

Dla osobistego stylu w łazience

Nowe odczucie wody w osobistej oazie dobrego samopoczucia

Dzięki Vivenis możesz zaproponować swojemu klientowi niepojęte odczucie wody we wszystkich strefach łazienki.

Przegląd Twoich argumentów 

  • Przekonaj swojego klienta, zwracając jego uwagę na przyjemne chwile, które oferuje na co dzień rozłożysty strumień wodospadowy. Asortyment Vivenis obejmuje produkty do wszystkich stref łazienki. Przygotuj dla swojego klienta atrakcyjną ofertę na kompletną aranżację łazienki o spójnej stylistyce. Komplementarne produkty marki hansgrohe to Twój potencjał na dodatkową sprzedaż: również w segmencie obiektów inwestycyjnych.
  • Markowa jakość i kompetencja w dziedzinie wzornictwa marki hansgrohe, potwierdzona mnóstwem nagród, oferuje bezpieczeństwo inwestycyjne dla klienta, a dla Ciebie stanowi solidny argument. Atrakcyjne materiały marketingowe i prezentacje są dla Ciebie wsparciem podczas rozmów z klientami.

Vivenis: Premiera na Hansgrohe Aqua Days

W 2021 roku marka hansgrohe zaprezentowała profesjonalnym partnerom wszystkie swoje nowości po raz pierwszy w przestrzeni wirtualnej. W tym video z Hansgrohe Aqua Days poznasz bliżej linię produktów Vivenis i dowiesz się więcej o jej wzornictwie oraz argumentach, które pomogą Ci przekonać klientów: Zabłyśnij potencjałem oazy w łazience.

Więcej nowości 2021